Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kable, świece 2.0 AQY

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kable, świece 2.0 AQY

    Witam,

    Czas wymienić kable i świece, szukam jakiegoś budżetowego rozwiązania. Zdaję sobie sprawę że nie ma tanio i dobrze . Ale może dobrze choć do wiosny żeby było . Jako że wymiana świec w tych silnikach jest nieco problematyczna chciałem kupić coś konkretnego ale nie wydołam z kasą.

    Póki co znalazłem taki zestaw Captcha co o tym myślicie ? Może jakieś inne rozwiązania w cenie tak około 150zł ?

    Silnik 2.0 AQY z LPG

    Pozdrawiam

  • #2
    CD... Przeglądam sobie różne fora i ceny mam jeszcze opcję dedykowane świece NGK V-Line 24 BKUR6ET-10 i nie wychodzi za nie jakoś drogo. Tylko nie wiem jakie kable brać Sentecha czy Janmora. Te świece katalogowe są 3 elektrodowe, do LPG ponoć zalecane z 1 elektrodą. Zmieścił bym się w 150 zł hmm.

    Komentarz


    • #3
      kable Bosch, świece Beru lub Bosch.

      Komentarz


      • #4
        Założyłem świece katalogowe NGK BKUR6ET-10 i kable Sentecha, trochę się nagimnastykowałem z wymianą bez ściągania kolektora , od 18:00 - 23:00 hehe ale też zmieniałem cewkę. Przestało szarpać, ale też odkryłem że wtyczka cewki nie dopinała się do końca być może coś tam nie łączyło bo gumka uszczelniająca blokowała. Musiałem z niej wydłubać gumkę uszczelniającą i na razie żeby tam wilgoc nie szła owinąłem szczelnie izolacją. Mam inną wtyczkę po zimie najwyżej zmienię żeby była gumka jak oryginalnie. Poprzednie świece miałem też katalogowe, a kable okazało się że BERU , na wszelki wypadek ich nie wywalam może są dobre .

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X