Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Parująca lampa po stłuczce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Parująca lampa po stłuczce

    Cześć,
    odebrałem auto dziś z serwisu. Mieli wymienić dwie lampy ale jedna teoretycznie jest ok , drugą dali mi nową.
    Nie zauważyłem ażeby w poprzednim okresie wiosenno/letnio/jesienno/zimowym lampa którakolwiek parowała od wewnątrz. Teraz lampa zaparowała w dzień nieznacznie A wieczorem od środka jest po prostu mokra. Do tego nie idzie jej wyregulowac w taki sposób aby była poprawnie spasowana z blotnikiem i zderzakiem.
    No i teraz pytanie czy lampa mogła się rozszczelnić po stłuczce i przez to zaczęła parowac?
    jutro zgłoszę do ubezpieczalni fakt parowania od wewnątrz ciekawe jak się do tego odniosą.
    Czemu lampy nie idzie wyregulować żeby poprawnie spasowała się ze zderzakiem i blotnikiem?
    moim zdaniem przed stłuczką było ok.
    zderzak i maska są nowe.

    jutro wrzucę foty bo z telefonu nie chce dodać zdjęć.
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

  • #2
    Jak najbardziej mogła . Wiem że rzeczoznawcy kwalifikuja do klejenia jeżeli nie ma uszkodzeń.. podstawa pod lampą może być zdeformowana dlatego nie można jej zgrać

    Komentarz


    • #3
      Tak to wygląda

      20181106_145829.jpg

      20181106_145836.jpg



      20181106_150933.jpg

      20181106_150937.jpg

      20181106_214900.jpg
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Ewidentnie coś z nią nie tak. Reklamuj tą lampę i te spasowanie
        Ostatnio edytowany przez 2.0-16v Michał; 27637.
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
        przedstawiam smerfetke

        Komentarz


        • #5
          Lampa oczywiście paruje jeszcze bardziej.
          Dziś zgłosiłem się do ASO w celu wykonania dokumentacji fotograficznej i wyregulowania odbłyśnika.
          I bingo, nie działa regulacja odbłyśnika (tym pokrętłem z tyłu lampy) a dodatkowo w środku lampy zaczęła skraplać się woda.
          Serwis ma wysłać dodatek do kosztorysu. Ze swojej strony również wysłałem do Link4 zdjęcia, opis i kwit z SKP o braku możliwości regulacji reflektora.
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X