Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klucz udarowy 1/2" 400Nm 450W do kół

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Klucz udarowy 1/2" 400Nm 450W do kół

    Co myślicie o tej promocji ze 199zł na 129zł? Warto kupić, czy za słaby? Jakim momentem trzeba dokręcać koła w OIII FL.
    W zestawie trzy nasadki (17, 19 i 21 mm).
    Ostatnio edytowany przez vg1; 45735.
    hosting

  • #2
    Za słaby? Te klucze to moja zmora - nienawidzę ich. Dosłownie nigdzie kół dobrze nie dokręcają (w tym w aso). Potem można niechcący kał oddać przy odkręcaniu. Jeszcze czasem gniazdo śruby tym obiją. Unikam jak tylko się da.

    A koła potrzebują tylko 120 Nm.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
      Za słaby? Te klucze to moja zmora - nienawidzę ich.
      Chodziło mi o odkręcanie, czy nie za słaby do tego, bo to elektryk. Dokręcanie wyłącznie z kluczem dynamometrycznym.
      hosting

      Komentarz


      • #4
        Poprawnie przykręcone koła odkręcisz nawet kluczem z zestawu fabrycznego. Bez siłowania się.

        Po co ci to do domu? W tym roku kalendarzowym zdejmowałem/zakładałem koła dwa razy, ale do głowy by mi nie przyszło, żeby klucz udarowy kupić.

        Lepiej dołóż do przyzwoitego dynamometrycznego (ze świadectwem kalibracji).

        Komentarz


        • #5
          Mam identyczny już drugi rok i jak narazie działa bez problemu. Ja polecam

          Komentarz


          • #6
            Co sądzicie o kluczu dynamometrycznym z LIDLA ?

            Komentarz


            • #7
              Jak nie ma świadectwa kalibracji, to jest to zabawka (pi-razy-oko). Kupiłem kiedyś taki w kauflandzie za 40 zł, ale głównie dlatego, ze w komplecie miał przedłużkę i dwie nasadki.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X