Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Octavia 2 1.6 benzyna 1Z3 ECP

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda Octavia 2 1.6 benzyna 1Z3 ECP

    Witam serdecznie i mam taki problem co jakiś czas zapala.mi się ECP samochód wchodzi w tryb awaryjny niema przyspieszenia zgasze.samochod dwa razy włączę zapłon odpalę i samochod normalnie się zachowuje i jeszcze przez chwilę się świeci ECP później gaśnie .Po odczytaniu kompem jest napis błąd przepustnicy ,chciałbym zaznaczyć że obroty nie falują i samochód normalnie odpala i ma przyspieszenie oczywiście jak nie zapali się ECP .Czytałem trochę na ten temat że może być kilka przyczyn światła.stopu które działają czujnik hamulca itd. Czy ktoś miał.podobne objawy problemy i czy faktycznie warto przeczyscic przepustnice to nie jest taki mały koszt 300zl.napewno dzięki za pomoc i wszystkie rady dziękuję i pozdrawiam

  • #2
    Musisz mieć bardziej precyzyjny nr błędu, bo to może być coś połączeniem elektrycznym a nie z samą przepustnicą.

    Silnik 1.6 MPI czy FSI?

    Komentarz


    • #3
      Tu jest eksploatacja ogólnie, nie róbcie chlewu.
      Seria 188KM/270Nm na 95RON

      Komentarz


      • #4
        Witaj patryk 23 oczywiscie silnik 1,6 FSI to jest ciekawe że od momentu kiedy się zapaliło.minelo.2 dni autko jeździ normalnie co jakiś czas włącza się ECP silnik wchodzi w tryb awaryjny teraz jak będę u mechanika to się spytam czy jest jakiś kod błędu bo ostatnio jak odczytał.to był.blad przepustnicy . Oczywiscie przepraszam moderatora jeżeli w złym.watku zaczołem pozdrawiam.

        Komentarz


        • #5
          Witam odnośnie tego ECP po podłączeniu komputera kod błędu P1388 sterownik czyżby sterownik uszkodzony jaka cena może być takiego sterownika dzięki za pomoc pozdrawiam

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X