Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nakładki na progi? Folia zabezpieczająca?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nakładki na progi? Folia zabezpieczająca?

    Koledzy, chciałbym zabezpieczyć progi swojej Octavii przed zarysowaniem i zniszczeniem dlatego zwracam się z pytaniem do Was co lepiej kupić? Biorę pod uwagę oryginalne, plastikowe nakładki na progi (koszt ok 120zł) z tym że one zabezpieczają tylko wyższą połowę progu i brzeg. Zastanawiam się też nad grubą folią do samodzielnego montażu, wtedy mógłbym zamówić taką szerokość żeby zasłoniła cały próg, ewentualnie w 2 częściach. Problem może być tylko z estetycznym naklejeniem i nie wiem jak z jakością takiej folii?
    Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie? Chętnie posłucham wszelkich porad, może zdjęcia, linki itp.?

    Z góry dziękuję

  • #2
    Nikt z szanownych Kolegów nic nie doradzi?

    Komentarz


    • #3
      Folia na progi, najlepiej grubsza i taka co się nadda po nagrzaniu, żebym można było (szczególnie z tyłu, bo tam krótki próg) okleić też kawałek gdzie beż rozciągnięcia folii się nie da.
      A potem na to możesz sobie przykleić oryginalne listy progowe, które same w sobie zdecydowanie za mało osłaniają.

      Wcześniej miałem tak, ale potem zmieniłem na większą folię, tak że listwy całe się na nią mieszczą:

      Pozdrawiam,


      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję za odpowiedź. Właśnie taką folię miałem na myśli, tylko planuję nakleić na cały próg bez plastikowej nakładki. Kupowałeś tą folię na metry i sam docinałeś i kleiłeś czy już na gotowo dociętą kupiłeś? Masz jakiś sprawdzony sklep?

        Komentarz


        • #5
          Kupowałem na metry i sam przycinałem, grzałem i naciągałem, ale nic nie polecę, bo to dawno było.
          Folia ma być gruba i nie gładka, bo będzie wszystkie przetarcia na niej widać.
          Pozdrawiam,


          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

          Komentarz


          • #6
            Zamówiłem folię, zobaczymy co przyjdzie i czy uda mi się to jakoś gustownie nakleić​​​​​​
            A tak na marginesie to czy można ją w przyszłości odkleić bez problemu?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Hormon Zobacz wpis
              A tak na marginesie to czy można ją w przyszłości odkleić bez problemu?
              Tak, ale najlepiej podgrzać przed odklejaniem. Na zimno może być ciężko.

              Pozdrawiam,


              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

              Komentarz


              • #8
                Dziękuję za podpowiedź

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X