Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tarcze kupic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie tarcze kupic

    Hejka OCP
    Panowie mam dylemat przed kupnem lustrzanki :? ( cały czas się waham :roll: )
    Nie wiem na jaki model się zdecydować, cykałem fotki Nikonem D70, ale cena też nie jest mała, fotki wychodzą BOSKIE :!:
    Może macie doświadczenia z innymi markami i podzielicie się swoimi uwagami :roll:
    Oczywiście w gre wchodzi cyfrowa.
    Foteczki cykam amatorsko, ale z dnia na dzień mam większego dropsa, wszystko zaczeło się od momentu jak w ręce wpadł mi Nikon ale analog, z racji komfortu itp wolę cyfrową.


    Pozdrawiam

  • #2
    Jakie tarcze kupic

    Witam wszystkich moje pytanie to jakie kupić tarcze i klocki do octavi 1.6 bo niestety mi się skączyły :P poszukuje czegoś lepszego niż seryjne . :] z gory thx

    Komentarz


    • #3
      To zależy co chcesz. Poczytaj o ATE jednak dużo ludzi na nie psioczyło. Temat tarcz był wałkowany choć sam czytająć forum zgłupiałem. I postanowiłem zainwestować w to co zainwestowali "kozacy mocy" Zimmerman Sport. Do tego klocki też muszą być ciekawe np. Ferodo DS Performance - Przy czym taki komplecik to koszt ok 1 tys. Ale ponoć warto. Ja Kupiłem i czekam na wolną chwile by to wszystko zamontować :twisted:

      OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
      SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

      Komentarz


      • #4
        dzięki ja też czytałem bardzo dużo ale nieznalazłem konkretnie nic :/ dlatego nowy post zrobiłem słyszałem ze dobre tarcze i klocki robi firma lukas co myslisz o takim komplecie ???

        Komentarz


        • #5
          Ori klocki kosztuja kolo 160zl do tego tarcze okolo 350-500zl, wiec uwazam ze inwestycja 1000zl w tarcze i klocki jest uzasadniona. Ja jak skoncze obecne klocki wymieniam calosc.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            bastek016, lukasa odradzam ja mam komplet Brembo ORO tarcze plus klocki Feroddo DS komplet 2100
            nie kupuj brembo maxów szybko sie gną unikaj tanich podróbek nacinanych bo sie szybko zwichrują

            Godne polecenia to Zimmerman taki jak wyżej lub Bremnbo Oro obie tarcze są wiercone i do tego klocki Ferrodo

            Komentarz


            • #7
              wlasnie zmienilem przod na takie jak sa zakladane fabrycznie (marka to chyba Jurid).
              cena:
              tarcze: ~310 (2 sztuki)
              klocki: ~220 (kpl)
              O2FL RS | S2 | F2

              Komentarz


              • #8
                HAMULCE !!!gładkie Brembo za 200 plus klocki Ferodo Premier za 130,- powinny wystarczyc

                Komentarz


                • #9
                  dzienki :] przemyśle to jeszcze dokładnie :] bardzo dziękuje

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez bastek016
                    dzienki :] przemyśle to jeszcze dokładnie :] bardzo dziękuje
                    Seryjne tarcze plus dobry klocek i Ci wystarczy.
                    Pzdr.
                    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                    BMW serii 3... Radość z jazdy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja przy 60 tys wymieniłem oryginał na oryginał i... wytrzymały zaledwie 8 tys. Przy hamowaniu trzeba było mocno trzymać kierownicę bo w takie wibracje wpadała. Teraz jest Zimmerman. Zobaczymy ile wytrzymają. Cena za komplet to ok. 800zł.
                      Octavia TDI

                      Komentarz


                      • #12
                        Kinzi, podaj konkretne ceny ile cie kosztowały poszczególen czesci
                        DACAR.team

                        Komentarz


                        • #13
                          A zimmermany u kogo najlepiej kupowac zeby byl sprawdzony sprzedawca i niska cena ?
                          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                          Komentarz


                          • #14
                            Zimmermany sport kosztowały mnie 650zł
                            Ferodo DS Performance 350zł - bo ponoć ostro zdrożały a niedawno były po 280zł
                            OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                            SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                            Komentarz


                            • #15
                              a jak się mają tarcze orginalne te montowane w 1.8 T + klocki ferodoDS do tych ZIMEMANÓW jest duża róznica?? bo w cenie jest.... :roll:
                              ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                              www.wasilewski-foto.pl
                              KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez wasyl
                                a jak się mają tarcze orginalne te montowane w 1.8 T + klocki ferodoDS do tych ZIMEMANÓW jest duża róznica?? bo w cenie jest.... :roll:
                                tarcze montowane w 1.8T maja 288mm a Twoje AFAIK 280 chyba ze zrobiles upgrade :roll:
                                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                http://www.disi-tune.pl
                                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                Był WRX
                                Była Octa

                                Komentarz


                                • #17
                                  ja tarcze kupiłem po 140 złoty 2x =280 złoty plus kolcki 140 wszystko orginały
                                  [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Tarcze 450zł brutto przed upustem za sztukę, a klocki zostawiłem na razie serię bo też przy 60 były zmienione. Jak masz złotą kartę Skody to jest chyba o 15% taniej, a samemu między 5 a 10% powinni Ci dać. Wszystko robiłem w ASO.
                                    Octavia TDI

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Kinzi
                                      Tarcze 450zł brutto przed upustem za sztukę
                                      Jak potrzeba moge zalatwić za ok 350zł sztuka :szeroki_usmiech
                                      OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                                      SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        ja kupiłem ale jeszcze nie mam zamontowane Brembo MAxi 312x25 nawiercane ale klocki załoze seryje bo inne mocno brudza alusy
                                        ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                        ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Kto psioczy na ATE ???

                                          Cały świat psioczy na Brembo... Bo i gładkie i nacinane robią się szybko koślawe... Robione w Polsce

                                          A ORO to już dość wysoka cena...


                                          Jeśli interesują Cie ATE, to zapraszam na priv

                                          288 mm nacinane do OII mam za okolice 200 zł/sztuka... Cena sklepowa 260

                                          Do Twojej też się dobierze dobre


                                          Polecam je, bo sam używam i jestem zadowolony... A dobre hamulce to podstawa :diabelski_usmiech


                                          Pozdro.
                                          www.soft-car.pl
                                          www.chiptuning-gdansk.pl


                                          - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                                          - Wyłączanie DPF
                                          - Hamownia Obciążeniowa

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            S3 CHRIS, To od razu szykuj sie na szybką wymiane tarczy bo długo nie wytrzymają.
                                            Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              S3 CHRIS, jak mozesz to je oddaj i kuk cos lepszego, bo na tych za wiele nie przejezdzisz
                                              DACAR.team

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez S3 CHRIS
                                                ja kupiłem ale jeszcze nie mam zamontowane Brembo MAxi 312x25 nawiercane ale klocki załoze seryje bo inne mocno brudza alusy
                                                sorry, ale takie podejscie to czysta głupota :kciukminus
                                                dobierasz klocki na podstawie pylenia, a nie skutecznosci hamowania ?? :Bojesie: ad:

                                                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Na mój węch seryjne klocki szybko Ci zje... Jeśli wcześniej nie pognie tarcz... :|
                                                  www.soft-car.pl
                                                  www.chiptuning-gdansk.pl


                                                  - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                                                  - Wyłączanie DPF
                                                  - Hamownia Obciążeniowa

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X