Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tarcze kupic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez sew1981
    msemafor, używałem brecków, nic złego nie mogę powiedzieć, działały jak każde inne w tych kwotach. :wink:
    a co to niby ten compress control?
    Nie wiem dokładnie ale tak reklamuje te klocki Krzysiek Hołowczyc w telewizji - "klocki BRECK z systemem Compress Control. Klocki produkowane w Polsce".
    Być może jest to jakiś "chwyt marketingowy", czyli ściema ubrana w ładne słowa.

    Komentarz


    • mam octavię z 2009 r 1.6 mpi, z wlepy z tyłu tarcze tył to 1KD 253 mm x10 mm jakie klocki do tego? te będą dobre? Link

      Komentarz


      • Mam małe pytanie odnośnie płynu hamulcowego - co brać do O1 (ABS/ASR, brak ESP)? Czy jest jakas różnica pomiędzy ATE SL6 a SL? Jakieś przeciwskazania?

        Czas wymienić tarcze i klocki z przodu (standardowe 280mm) - planowałem komplet Zimmermana, ale może polecacie coś innego?

        Komentarz


        • Jakiej firmy klocki polecacie do RS 1.8T 2001 180km?

          Zaproponowali mi Ferodo w Intercars więc pytam... dobrze czy może coś jest lepszego i porównywalnej cenie. Ewentualnie droższe a o niebo lepsze... lubię depnąć więc haki muszą być bardzo dobre
          Champ20ns!

          Komentarz


          • Jak zawsze byłem za ferodo premier tak teraz się zawiodłem, jeden komplet się posypał a na drugim występuje fading, trzeciej próby już nie będzie. Chyba ma to związek z przejściem na eko bez dodatku stopów miedzi. Do hamowania to napewno DS2500 tylko trzeba przy tych klockach uważać na tarcze.
            Seria 188KM/270Nm na 95RON

            Komentarz


            • Zamieszczone przez bo86bo Zobacz wpis
              Jakiej firmy klocki polecacie do RS 1.8T 2001 180km?

              Zaproponowali mi Ferodo w Intercars więc pytam... dobrze czy może coś jest lepszego i porównywalnej cenie. Ewentualnie droższe a o niebo lepsze... lubię depnąć więc haki muszą być bardzo dobre
              do codziennej jazdy ATE, Ferodo Premier lub Ferodo DS.
              OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

              DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

              Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

              Komentarz


              • ferodo ds

                Komentarz


                • Dobra mam dwie opcję na tył na klocki!
                  klocki Ferodo+tarcze TRW czy zestaw Textara? Ceny zbliżone więc co uważacie za lepsze?
                  Champ20ns!

                  Komentarz


                  • Textar
                    Seria 188KM/270Nm na 95RON

                    Komentarz


                    • Podepnę się pod temat i zapytam, a Wy które byście wybrali do Octavii II 2007r 1.9TDI combi 77KW:

                      1) zimmermann tarcze + klocki przód
                      czy
                      2) textar tarcze + klocki przód
                      a może
                      3) trw tarcze + klocki.

                      Dzięki

                      Komentarz


                      • Wybrałbym dokładnie w takiej kolejności jak napisałeś. Generalnie wszystkie 3 firmy ok do normalnej jazdy
                        SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                        Komentarz


                        • A tarcze zimmermann i klocki ceramiczne? Czy to nie ma co wymyślać?

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez KiG Zobacz wpis
                            Podepnę się pod temat i zapytam, a Wy które byście wybrali do Octavii II 2007r 1.9TDI combi 77KW:

                            1) zimmermann tarcze + klocki przód
                            czy
                            2) textar tarcze + klocki przód
                            a może
                            3) trw tarcze + klocki.

                            Dzięki
                            Mam podejrzenie graniczące z pewnością że to jedno i to samo.

                            ​​​

                            Komentarz


                            • Kolego KiG jeździsz Octavia a nie Porshe;p Najzwyklejsze klocki którejś z wymienionych firm.
                              SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                              Komentarz


                              • Załóż Brecka i też będzie dobrze.

                                Komentarz


                                • Koledzy, do mojej O2 Tour co kupić, żebym nie musiał wymieniać, bo nie pasuje. VIN TMBDA21Z7B2090987. Czy np. w sklepie hamulcesklep.pl dobiorę odpowiednie korzystając z ich wyszukiwarki po marce, roczniku, silniku?
                                  Skłaniam się ku Zimmermann. Do wymiany komplet. 122 kkm przejechane i pomimo wystarczającej grubości okładziny zaczyna pulsować pedał przy hamowaniu.
                                  Ostatnio edytowany przez obrus; 15979.

                                  Komentarz


                                  • Mam tarcze Zimmermann+klocki Ferodo Premier dobrane i kupione przez/na forum, do cywilnego zastosowania zestaw lepszy niż wystarczający
                                    Antyfotoradar Valentine1
                                    Harry II Classic+Sirio ML145

                                    Komentarz


                                    • Zdecydowałem się na - Zimmermann tarcze + klocki (przód). Na dniach wymienię i zobaczymy jak się będą spisywać .

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez PieTrzaK Zobacz wpis
                                        Mam małe pytanie odnośnie płynu hamulcowego - co brać do O1
                                        Z powodzeniem używam zamiennie ATE Typ 200 i ATE Super Blue Racing z kilku powodów:
                                        -okres przydatności do 3 lat.
                                        -minimalna temp. wrzenia 280/198 st.C
                                        - pierwszy jest żółty, drugi niebieski, co ułatwia wymianę.

                                        Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis
                                        Załóż Brecka i też będzie dobrze.
                                        po dwóch klp. Bosch-a na próbę założyłem tarcze Ferodo i klocki Breck i mam wrażenie iż ten zestaw lepiej hamuje i mniej brudzi felgi
                                        *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                                        Komentarz


                                        • Czy te tarcze i klocki spasują do mojego toura?
                                          http://www.brakeparts.pl/2010-turbo/5169-klocki-hamulcowe-zimmermann-23554-170-1.html
                                          Just a moment...
                                          Just a moment...
                                          Just a moment...


                                          Komentarz


                                          • Niby to fabia 2, ale czy ktoś z szanownych Forumowiczy, może jest w stanie mi powiedzieć czy też w nich było kilka rodzajów układów hamulcowych i różnych klocków i jaki jest rozmiar tarcz z przodu?
                                            VIN: TMBEA25J7C3120025
                                            Z góry dzięki za pomoc.
                                            Marcin



                                            My ©koda is fantastic

                                            Komentarz


                                            • Panowie jaki rozmiar tarcz (przod i tył) ma o3 1,8tsi ? czy pakiet dynamic ma na to wplyw?

                                              Komentarz


                                              • Pakiet dynamic nie ma wpływu na rozmiar tarcz, tylko fotele, tapicerka i listwy na progach.

                                                Komentarz


                                                • ok . a wiesz jaki jest rozmiar tarcz?

                                                  Komentarz


                                                  • 288/255 lub 312/255 jaki kod hamulców na nalepce?
                                                    Seria 188KM/270Nm na 95RON

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X