Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Książka serwisowa do Octavia III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Książka serwisowa do Octavia III

    Czy odbierając nowe auto z salonu dostaliście książkę z rozpiską co należy wymienić/sprawdzić po przejechaniu odpowiedniej ilości kilometrów. W starym aucie coś takiego miałem i wiedziałem kiedy robić rozrząd, kiedy wymieniać świece, oleje itp... a tutaj nic. Jakaś wiedza tajemna tylko dla ASO?

    A może taką książkę dostanę na pierwszym serwisie?

  • #2
    Książka serwisowa w dzisiejszych czasach jest w wersji elektronicznej

    Komentarz


    • #3
      Niestety, nic takiego nie ma. Wszystko jest tajemnicą i jest w rękach ASO
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        no to niezła lipa...

        Komentarz


        • #5
          mało powiedziane lipa, ewidentny szwindel
          do tego jak nawet masz dowód rejestracyjny potwierdzający, że jesteś właścicielem auta to i tak niektóre ASO odmawia wydruku z historii serwisu
          a nie ma rozpiski co kiedy należy wykonać tylko dlatego żeby im wszystko powierzać do zrobienia a nie konkurencji.
          Swoją drogą te ich interwały były konkretnie z czapy, np. filtr powietrza co 60 czy 90 kkm
          O1-->O3--> ?

          Komentarz


          • #6
            Nawet naklejki z wyposażeniem, oznaczeniem silnika i skrzyni biegów już podobno nie ma.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
              Nawet naklejki z wyposażeniem, oznaczeniem silnika i skrzyni biegów już podobno nie ma.
              Jest, wklejona na początku instrukcji obsługi.

              OCTAVIA '01

              Komentarz


              • #8
                Była, jak ja w 2015 i 2016 roku odbierałem, ale teraz ktoś kiedyś pisał, że już też nie ma. Jutro w Firmie zerknę do Rapida z 2018 roku.
                Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #9
                  Rapid z 2018 roku - brak nalepki w książce serwisowej.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    Piszecie o interwalach olejowych, uwaga Iveco przewiduje pierwszą wymianę oleju wraz z filtrami po pierwszych 50000 km, chcieliśmy w firmie wymienić po 30000 to nie ma być przy 50000

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      Rapid z 2018 roku - brak nalepki w książce serwisowej.
                      Nie będę się spierać. Mówiłem o pierwszej stronie instrukcji obsługi a nie książki serwisowej. Golf, kodiaq i fabia mają tam wklejki.
                      OCTAVIA '01

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez MixerGDA Zobacz wpis
                        Piszecie o interwalach olejowych, uwaga Iveco przewiduje pierwszą wymianę oleju wraz z filtrami po pierwszych 50000 km, chcieliśmy w firmie wymienić po 30000 to nie ma być przy 50000
                        Leasing przeżyje a dalej to już nieważne
                        O1-->O3--> ?

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez maciek Zobacz wpis

                          Nie będę się spierać. Mówiłem o pierwszej stronie instrukcji obsługi a nie książki serwisowej. Golf, kodiaq i fabia mają tam wklejki.
                          Napisałem skrótem. Nie ma w instrukcji obsługi. Książka nserwisowa to już od dawna nie jest dawana. Ja w 2016 do Citigo już nie dostałem. Była tylko instrukcja, ale jeszcze z nalepką. Teraz nie ma nic.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • #14
                            to może powinniśmy coś własnego wprowadzić na forum, gdyby każdy co był na przeglądzie serwisowym wpisał przebieg i co robiono mielibyśmy jakąs namiastkę książki serwisowej.

                            Swoją drogą ciekawe czy to legalne że nie udostepniają podstawowych informacji eksploatacyjnych...

                            Komentarz


                            • #15
                              Powiedzmy, że na gwarancji masz ASO, które ma czuwać nad samochodem - ale później? Masz produkt i nie masz żadnych wytycznych. Racja. Tylko do kogo pisać i się domagać. Do ASO, tylko. Bo Poznań, zawsze odpisze, że nie jest gwarantem Twojego samochodu i ma to w
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X