Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez aronus Zobacz wpis
    A czy jest możliwe, żeby żarówka P21/4 do tylnych lamp miała odwrotną polaryzację, bo wszystkie świecą mi bez włączenia stopu i przeciwmgielnym dolnym włóknem a ostatnio kupine żarówki świecą mi górym włókem, które świeci znacznie słabiej Miał może ktoś coś takiego?
    OK, to sam sobie odpowiedziałem na to pytanie. Kupiłem renomowanej firmy żarówki P21/4W i wszystko jest w porządku, czyli jak się okazuje tanie nieznanej firmy żarówki potrafią być do d..y.

    Komentarz


    • ma ktoś te żarówki może? ładnie to daje na pozycji w 0,2fl?a jak z błędami?
      Link
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

      Komentarz


      • Mam analogiczne OSRAM, nie powodują błędów.Z ksenonami powinny dobrze się komponować, ze zwykłymi H7 lub nawet typu "blue" bardzo kontrastują i tak sobie to wygląda
        Antyfotoradar Valentine1
        Harry II Classic+Sirio ML145

        Komentarz


        • Link
          to coś takiego masz?ja właśnie do xenonu che...
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

          Komentarz


          • Takie mam, opakowanie chyba było inne bo sporo czasu temu kupowałem
            Antyfotoradar Valentine1
            Harry II Classic+Sirio ML145

            Komentarz


            • Witam,
              mógłbym prosić o opinię o żarówkach Link oraz Link . Może ktoś miał, używał ? Może ktoś miał okazję porównać ?

              Komentarz


              • Ring xenon ultima plus 120% H7??? Ktoś ma doświadczenia?
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Tak, miałem w poprzednim aucie. Szału nie ma. Lepsze niż osram silverstar 2.0, a gorsze niż philips x-treme vision +130. Ale cena też pośrodku tych dwóch, więc wszystko jest OK.

                  Oczywiście, białe światło nie było, bo to niemożliwe. Nie pamiętam jak długo świeciły - chyba jakoś ze 2 lata i 30 000 km (wyłącznie nocą).

                  Jednak nie kupiłbym ponownie.
                  Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                  Komentarz


                  • Co polecicie z ledów na postojówki? wszystko mi siada max po 3 miesiacach a napięcie zmniejszyłem do 12v
                    Mój szatan

                    Paweł

                    Komentarz


                    • A takie już miałeś?

                      Komentarz


                      • Z philipsów miałem inne i odziwo długo wytrzymały.
                        sprawdzałeś je osobiście?
                        Mój szatan

                        Paweł

                        Komentarz


                        • Nie, ale kupiłem po rekomendacji innych ludzi. Mam 3 komplety, na razie jeden założyłem do lusterek.

                          A może masz tam nieodpowiedni rezystor? Czy w ogóle nie masz żadnego?

                          Komentarz


                          • Rezystorów brak
                            Mój szatan

                            Paweł

                            Komentarz


                            • No to bez sensu tak marnować kolejne W5W...

                              Komentarz


                              • Powiedz mi co , jak i gdzie
                                Mój szatan

                                Paweł

                                Komentarz


                                • Panowie polecam żarówki Tungsram Sportlight +50% Bluish, testowane zarówno w wersji H4 w mojej Skodzie Octavi I , Toyocie Yaris, Chryslerze Grand Voyagerze oraz w wersji H7 w Audi A4 B5 (soczewka). Fajna barwa światła zbliżona do bieli jednak na tyle ciepła żeby nie ginęła na mokrym asfalcie jak np Blue Vision. Cena bardzo atrakcyjna są co najmniej 3x tańsze od Osramów (poprzednio używałem Nightbreaker Laser). O trwałości na razie sie nie wypowiem bo używam od jakichś 3 miesiecy dopiero.

                                  Komentarz


                                  • właśnie zakupiłem i założyłem żarówki H7 firmy Ring typ +120, otrzymały bardzo dobrą opinię w Auto Świat 38/2019 ( w Polsce były robione testy ), żarówka " wyżyłowana ", najmocniejsza, daleki zasięg , za jakiś czas zdam relację jak się sprawują
                                    jmors44

                                    Komentarz


                                    • Atest mają? Bo Osramy NB które używam przy kolejnej generacji, poszły ostro do góry z ceną. Może się skuszę na następne.
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Co prawda teraz Osramy NB w najnowszej wersji Laser - mają + 150 i są droższe. Ale Osramy mają:
                                        - homologację wg. ECE
                                        - filtr UV chroniący plastikowe klosze reflektorów.

                                        A Ringi Xenon + 120?
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • sprawdzałem w internecie informacje dotyczące żarówek Ring +120 i wynika z nich, że mają filtr UV i " ......są oficjalnie dopuszczone do użycia i nie wymagają ingerencji w instalację elektryczną...", gdzie indziej piszą, że mają homologację ( nie piszą jaką ale skoro w Auto Świat piszę, że polecają a testy wykonano w poważnej firmie w Polsce to wg mnie oznacza, że są dopuszczone ).
                                          jmors44

                                          Komentarz


                                          • Dla mnie ceny tych mega żarówek to patologia lekka, nawet tych Ringów. Z czego one są zrobione, że tyle kosztują? Świecą ciut lepiej, ale są nietrwałe. Według mnie strata monety patrząc na osiągany efekt. Myślę, że cena Tungsram to kwota którą można maksymalnie dać za przepalające się częściej żarówki + % markowe.
                                            Bo jakby zsumować kasę wydaną na te hiper żarówki co jakiś dość częsty czas, to można wymienić lampy na ksen lub led w używce prawie albo zapakować markowy led żarówkę - jeśli ktoś ma soczewkę.

                                            Komentarz


                                            • koszt 2 żarówek to 76,50 zł przy ok 48 zł za Tungsram ( czyli różnica dwudziestu kilku zł - wg mnie nieduża ) a co do trwałości to się okaże mam nadzieję, że nie będzie to krótki okres, dam znać
                                              jmors44

                                              Komentarz


                                              • przejechałem już ponad 4 miesiące na Ringach i na razie mogę się wypowiedzieć tylko na +, w nocy rzeczywiście świecą dużo jaśniej i dalej niż poprzednie co do trwałości .... się zobaczy
                                                jmors44

                                                Komentarz


                                                • Witam, a ma ktoś z Was założone h7 led do soczewki w OC2LIFT?

                                                  Komentarz


                                                  • Montował ktoś led h4 Narva do O1?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X