Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez jajeczko
    ale sie nameczylem ale w koncu udalo sie, tylko mi najtaniej wyszlo w link4 OC i AC 792zl, mieliscie kiedys u nich polise?
    U mnie Link4 próbował zaniżyć wartość samochodu o ponad 10 tys zł :shock:
    I nie chcieli wziąć pod uwagę normalnej rynkowej wartości samochodu :lol:

    Więc sprawdź na jaką kwotę masz AC

    Komentarz


    • #27
      Mondeo 2.0 TDDI, 2001, 32 lata, PZU, zniżki AC - 50% - 1010zł (2 raty) zł + OC - 60% - 476zł + NNW - 79 zł. Kurna, aż tyle przepłaciłem?

      Komentarz


      • #28
        O1 2007r pakiet oc,ac,nw 1493zł w PZM-ocie pełne zniżki...
        Była O1 TDI , jest G7 Variant TSI

        http://www.motostat.pl/user_images/71265/icon3.png

        Komentarz


        • #29
          O2 2006 OC, AC, NNW, 60kkm/rok, małe dzieci, bez współkierowców, bezszkodowa jazda od 6 lat - niecałe 1.200 w AVIVA (II połowa sierpnia)
          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
          _______________________________________
          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

          Komentarz


          • #30
            tak czytam i czytam i dziwię się dlaczego tak jest. niby to proste, zaniżyć cenę auta i jest już taniej. tylko zastanawia mnie fakt jak w "pzu" dalej zdzierają kasę...chamy!!!!!
            chce tylko dodać, że moja octa ubezpieczona jest w szkopolandii i na cały rok płacę zaledwie 400 euro, pełny wypas + 90% zwrotu kasy za kradzież. zniżki z polski (60%), przejęła niemiecka firma ubezpieczeniowa bez pierdnięcia. całkiem nieproporcjonalne są te ceny... :?

            Komentarz


            • #31
              OC+AC+NW za 01 1998r, (ubezpieczałem 15.07.2009) w PZU -1000zł [ w tym mam szyby ubezpieczone na 2 tysiące]
              ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
              Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez mozgi
                OC+AC+NW za 01 1998r, (ubezpieczałem 15.07.2009) w PZU -1000zł [ w tym mam szyby ubezpieczone na 2 tysiące]
                Ja za taką w PZMocie płaciłem koło 730.

                Obecnie za O1 Tour, 2006, Ice+ też w PZMocie płaciłem 1130, plus dostałem jakiś tam bon na 100 zł, za który można kupić na przykład olej (w razie czego z dopłatą). Zniżki mam na OC 60%, na AC 50%
                Jest:
                O2 FL RS, 2009 2.0 TDI CR, 190KM, 410Nm by SoftCar
                Była:
                O1 Tour 2006, 1.6 BFQ + LPG BRC Seq24
                O1 1998, 1.6 AEE + LPG

                Komentarz


                • #33
                  Niedawno przedłużałem umowę w Hestii i OC,AC (rozliczanie szkód serwisowe, zniesiony udział własny),NNW,Assistance komfort i w pakiecie dostałem jeszcze ubezpieczenie Hestia podróże. Za całość zapłaciłem 1452zł. Z tym że musiałem ubezpieczyć dom, mienie i OC dla mnie i rodziny w życiu prywatnym za 250zł bo i tak gdybym nie chciał tej opcji, to by mi podnieśli o tą kwotę ubezpieczenie auta. Więc w sumie 1700zł za całość.

                  Samochód ma 2 lata i 58kkm przebiegu. Wartość dla mojej wersji Octavii to 52000zł brutto.
                  Składki mam maksymalne w OC i AC.
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • #34
                    Też właśnie szukałam ubezpieczenia. Z tego co wyszło to najtaniej wychodzi dla mnie kupić ubezpieczenie w Skodzie wraz z zakupem auta ( 1990 zł ). Trochę drożej w AXA. Reszta ubezpieczycieli ( Hestia, HDI, mbank, link4 ) wyliczyła z nowe auto warte 77tyś ze współwłaścicielem, przy zniżkach na OC 60 % i braku zniżek na AC prawie 3tyś zł.
                    Dziwne są te różnice w cenie. No i nie wszyscy zwracają 100% wartości fakturowej auta przez pierwszy rok.
                    A ma ktoś pakiet ze Skody???
                    AniaM
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0
                    O2 FL 2009 Combi Ambiente 1,8TSI (160KM)

                    Komentarz


                    • #35
                      aniam111, ja brałem miałem pakiet w salonie skody z 1990zł z Generali. Przy przedłużeniu na następny rok też tyle wyszło. Szkody nie miałem, więc nie wiem jak sprawa wygląda z wypłatą odszkodowań.
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #36
                        OC - 405 zł
                        Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez aniam111
                          A ma ktoś pakiet ze Skody???
                          jak kupowałem w salonie nówkę, też brałem ich pakiet - było najtaniej.
                          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                          _______________________________________
                          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                          Komentarz


                          • #38
                            owszem-przy zakupie z salonu najlepiej brać pakiet-taniej nie znajdziesz...ale po 1 roku zaproponowali mi astronomiczną kwote i od tego czasu przerzuciłem sie na TUW "TUW"

                            Komentarz


                            • #39
                              stara praktyka ubezpieczycieli - po roku 'odbijaja sobie' te wszystkie znizki i rabaty.
                              kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
                              _________________________________________
                              Do sprzedania:
                              komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
                              zaciski do hamulcow 280mm.

                              Komentarz


                              • #40
                                Jak by ktoś chciał tanio ubezpieczenie to moge pomóc w tym
                                pozdrawiam
                                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez lukasz3112
                                  Jak by ktoś chciał tanio ubezpieczenie to moge pomóc w tym
                                  no to ile za pakiet O2 1,9tdi ambiente 2006r, oc 60% ac 30%

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Po kupieniu ubezpiecznia AC w przedstawicielstwie PZU kradzież lub szkode całkowita licza tylko przez pierwszy miesiac od podpisania umowy zgodnie z suma ubezpieczenia, potem obcinają amortyzacje.
                                    Jak kupowałem u dielera to miałem pakiet PZU i przez rok była kwota stała.
                                    Była O1 jest F2.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      podpowiedzcie mi jak to wyglada z przebiegiem ubezpieczenia
                                      mialem oc+ac i szkode (nie dogadalem sie ze slupkiem na parkingu ze go tam mialo nie byc...) likwidowalem z AC, co spowodowalo ze ze znizkami z AC wyszedlem na zero. Auto jednak ma juz 11 lat i nie moglem wykupic ac, mam wiec samo oc (60% znizek)
                                      Wiadomo ze jak chce utrzymac znizki to musze miec kontynuacje, ale ja kontynuacji nie mam, bo i po co skoro znizek brak.
                                      Przy wyliczaniu ubezpieczenia prosza mnie o informacje kiedy byla jakas szkoda z aktualnego AC ale ja nie mam aktualnie AC, wiec jakby mnie to nie dotyczy.
                                      Podaje wiec ze nie mialem i teoretycznie sprawa czysta bo i tak znizki wychodza mi na zero.
                                      Ale czy jakis ubezpieczyciel sie nie przyczepi gdyby przyszlo do wyplaty AC, ze cos zatailem itp?
                                      No bo dajmy na to ze ktos ma zwyzke, rezygnuje z AC i ma taka sama sytuacje jak ja, tzn zwyzka mu sie kasuje...

                                      No i druga sprawa - jak wygladaja te pakiety promocyjne np w Skodzie? Czy pakiety "nie patrza" na zwyzki, znizki? Bo jak dla mnie to ten pakiet jest srednio promocyjny, policzylem ubezpieczenie dla nowej O1 Tour za ok 50 tys zl i przy znizce OC 60% i braku znizek na AC wyszlo ok 1300zl, czyli 700 zl mniej niz pakiet promocyjny Skody...

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Jak kupujesz nowe, to masz stala kwote bez wzgledu na znizki na pakiet. Czasem sa pakiety na dwa lata.

                                        Powiem Ci ze nie wiem jak liczyles ten brak AC bo ja mam teraz pakiet na kilku letnie auto w tej cenie i kosztowal wiecej niz te 1300zl.


                                        Samo OC przy 60% znizki wszędzie to koszt min 430zl.


                                        Tak wiec AC za 700zl przy 0% znizek - raczej bez szans.

                                        Sa reklamy towarzystw ktore w pierwszym roku ubezpieczania sie u nich przenosza znizki z OC na AC.

                                        Auto 11 letnie mozna ubezpieczyc, nawet starsze, taka usluge posiada PZU.
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez Maicroft
                                          Samo OC przy 60% znizki wszędzie to koszt min 430zl.
                                          To chyba zależy od miejsca zamieszkania. W ojej polisie jest wyszczególnione 296zł za OC przy całym pakiecie.
                                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            A to tak, ale Gliwice maja podobne stawki jak Bielsko
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Trzeci rok korzystam z ubezpieczenia wykupywanego w mBanku (Benefia) i nie bylo wiekszych problemow. Kwote ubezpieczenia mozna sobie latwo policzyc samemu w ich systemie, choc jest to troche malo ergonomiczne. Jednak cena jaka wylicza jest juz konkretna i dwa klikniecia dalej i mozna od razu wykupic. Nie wiem natomiast jakie rzeczy ten system bierze pod uwage, byc moze moj staz w mBanku, miejsce zamieszkanie, wspolwlascicieli, dzieci, ich wiek (o te rzeczy pyta). Za Honde Civic ostatnio placilem OC+AC ok 800zl, auto z 1998 roku, ale w tej chwili juz nie chceili dac mi AC. W innych firmach typu PZU dadza mi oczywiscie AC, ale cena jest kosmiczna wiec zrezygnowalem.

                                              Edit: wlasnie policzylem jeszcze raz i zauwazylem ze popelnilem blad wpisujac kwote z faktury. Ubezpieczenie wyszlo 1876zl za O1 w cenie 49 tys zl, a wiec praktycznie tyle co ten pakiet.
                                              Czy ktos wie w czym ten pakiet jest lepszy?
                                              Wybralem takie opcje:
                                              -cena czesci bez amortyzacji
                                              -bez oplaty za doubezpieczenie
                                              -zadnych udzialow wlasnych
                                              -ubezpieczenie obejmuje kradziez
                                              -zadnych dodatkowych ubezpieczen jak NNW, na zycie czy assistance
                                              Rezygnacja z oplaty za doubezpieczenie pozwolila zejsc na 1550zl
                                              Czy Gwarancja Dozywotniej Mobilnosci moze byc potraktowana jako taki pakiet Assistance?

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Cena ubezpieczenia zależna jest od wielu czynników
                                                -miejsce rejestracji
                                                -wiek własciciela
                                                -dzieci
                                                -zniżki
                                                -kontynuacje
                                                -dodatkowe ubezpieczenia (dom, życie, oc prywatne, itp)

                                                Ja za nową Octavię II FL 2009 Ambiente 1,6 zapłaciłem w pakiecie Hestii 1541
                                                Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Ja wybrałem pakiet z salonu 4000 czy 4200 za 2 lata w hesti
                                                  Nie polecam ASO Warszawa Połczyńska 125.

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Psycho Dad, Do tego jak Ci gwizdna auto po 34 miesiacach dostajesz kwote z faktury zakupu auta - ten pakiet masz :twisted:
                                                    Spritmonitor.de

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X