Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda Octavia II 1.9Tdi Elegance,2005 rok, przebieg 360 000,OC+AC+AutoSzyby+Ochrony zniżek,max zniżki,wartość pojazdu według PZU-13600zł -składka 1405 zł

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Eryk Konieczny
      Dzięki za informację.


      Osobiście wzorowałem się trochę na tym artykule i myślałem ,że nie będę musiał wypowiadać umowy.
      Dla uporządkowania - według obecnych zasad ubezpieczenie OC nie przedłuża się automatycznie tylko w trzech przypadkach:
      - jeżeli kupujemy używane auto i korzystamy z OC poprzedniego właściciela,
      - kiedy nie zapłacimy drugiej lub kolejnej raty za poprzednie ubezpieczenie,
      - kiedy wykupimy ubezpieczenie krótkoterminowe.

      Komentarz


      • Skoda Octavia I 1.9Tdi kombi Ambiente, 2003 rok, przebieg 257000,OC+AC mini+AutoSzyby+Ochrony zniżek,max zniżki,wartość pojazdu według PZU-11000zł -składka 1170 zł.
        Pozdrawiam,
        Paweł

        Komentarz


        • Teściowi w firmie Gothaer z 508zl na 961zl podwyżka ! Samo OC + szyba. Mniejsza o to jaki wóz ale podwyżka prawie 100%. Dzwoniłem do ubezpieczyciela czy to pomyłka odpowiedzieli nie wszystkie ubezpieczalnie podniosły bardzo ceny :evil:

          Komentarz


          • Zamieszczone przez shok
            Teściowi w firmie Gothaer z 508zl na 961zl podwyżka ! Samo OC + szyba. Mniejsza o to jaki wóz ale podwyżka prawie 100%. Dzwoniłem do ubezpieczyciela czy to pomyłka odpowiedzieli nie wszystkie ubezpieczalnie podniosły bardzo ceny :evil:
            No niestety, OC drożeje i to bardzo, z wielu powodów. Warto jednak sprawdzać w porównywarkach OC czy przypadkiem ktoś nie zaoferuje nieco taniej. Niby wszyscy zwiększają ceny, ale jednak nadal są wyraźne różnice między poszczególnymi towarzystwami.

            EDIT (_tm_): usunąłem link, którego jedyną rolą było zwiększenie PageRanka strony docelowej.

            Komentarz


            • Tydzień temu ubezpieczałem na siebie kupioną w marcu octavie. W Warcie zapłaciłem 483 zł za cały rok.Gdzie w PZU już na starcie pani stwierdziła że nie będzie mniej jak 700 zł a w Avivie wyliczone miałem na 650 zł.U agenta miałem jeszcze do wyboru tańsze o 20 zł z innej firmy ale wybrałem po raz pierwszy Wartę.

              Komentarz


              • Skoda octavia 1.6 benzyna wersja style, rocznik 2004, przebieg 157.000, wartośc pojazdu na 10.500 zł, OC+Asistance premium+ autocasco premium + ubezpieczenie szyb + opony+ NWW, zniżki 20% ubezpieczenie w liberty na kwotę 1.060
                Oczywiście cena po podwyżkach ale utargowana za identyczny pakiet jak rok temu.

                Komentarz


                • Koledzy podpowiedzcie co jest przyczyną takiego wzrostu OC? w poprzednim roku OC i NNW kosztowało mnie 383 zeta teraz ta sama firma przysłała mi na 670. Dodam, że nie miałem żadnej szkody a zniżka obecna aż 70%

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez andrzej1962
                    co jest przyczyną takiego wzrostu OC?
                    Ceny OC wzrosły średnio o 46% - Bankier.pl
                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                    =================================================

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez endryu
                      Zamieszczone przez andrzej1962
                      co jest przyczyną takiego wzrostu OC?
                      Ceny OC wzrosły średnio o 46% - Bankier.pl
                      ok dzięki ale nadal nie widzę powodów aż tak znacznej podwyżki tym bardziej, że ilość szkód (wypadki, kradzieże) chyba spada. Odbieram to jak "czesanie klienta" w świetle prawa

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez andrzej1962
                        Odbieram to jak "czesanie klienta"
                        System nie był szczelny i kasiora płynęła z wypłat. Więc przyszedł czas na jego uszczelnienie gotówką posiadaczy pojazdów :szeroki_usmiech No bo jak inaczej uzupełnić luki w rachunkach :szeroki_usmiech
                        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                        =================================================

                        Komentarz


                        • No to u mnie skok z 411 na 854 :evil: :evil:
                          Wyliczyłem sobie składkę w Rankomacie i w CUK i niemal wszystkie oferty oscylują wokół takiej kwoty.
                          Normalnie kurwica mnie strzela.

                          Komentarz


                          • Ja mam teraz niewielki wzrost OC, bo z 478 zł na 485 zł...
                            Jest O3 Combi 1.4 TSI
                            Była O2 Combi 1.9 TDI BXE

                            Komentarz


                            • OC- dwa lata temu 545pln,rok temu 650 ,a w tym 810 i to wszystko w pakiecie z AC i NNW plus dwie polisy mieszkaniowe.To sie nazywa interes. :evil:
                              Oczywiście 60% bonusa.

                              Komentarz


                              • 5 letnie auto, komplet kosztował mnie 3.6k WTF. Jedna szkoda 3 lata temu (PZU). Allianz to już w ogóle pojechał po całości - 5.5k PLNów. W zeszłym roku w Allianzie płaciłem 2.9k. Komuś coś się spierniczyło na głowę. Swoją drogą suma ubezpieczenia przez rok wzrosła o 10%. Roczna Kianka z 3k (nówka) skoczyła do niespełna 4k (roczna) a suma ponad 3x większa.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez chrzanek
                                  OC- dwa lata temu 545pln,rok temu 650 ,a w tym 810 i to wszystko w pakiecie z AC i NNW
                                  Jak to sa ceny z AC to i tak jest to jak za darmo.... za silnik 1.8 w wielu przypadkach samo OC tyle wynosi
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • niestety nadchodzą takie czasy ze posiadanie pełnego Pakietu AC będzie przywilejem i to drogim przywilejem. Składki sa niejednokrotnie wyliczane w tysiącach .
                                    Samo OC poszło prawie 100% do góry i to nawet w przypadku ludzi którzy nie mieli żadnej kolizji .
                                    KNF nakazał towarzystwom ubezpieczeniowym zmianę składki na wyższe i mamy efekt. Dlaczego ?? Z prostego powodu , wysokość świadczeń z odszkodowań poszła do góry, naprawy , świadczenia zdrowotne przy szkodzie , samochody zastępcze ... wszystko to dostajemy ale nie za darmo . Dlatego też aby ubezpieczalnie nie były na minusie muszą podnieść składki po to żeby sobie zrekompensować wszystkie świadczenia które wypłacają - ale nie martwcie się od stycznia idą następne podwyżki cen składek
                                    DACAR SERWIS
                                    DACAR.team
                                    OCTAVIA I

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez diablojarek
                                      Dlatego też
                                      nie uważacie,że wysokość składek powinna być jeszcze identyczna w całej Polsce i np po 20 latach bezszkodowego przebiegu powinna być symboliczna opłata za taką polisę np.1 zł :diabelski_usmiech , w zeszłym roku za 1400cm3 płaciłem 320zł w tym za 1198cm3 470zł ten sam ubezpieczyciel i myślałem,że za mniejszą pojemność będzie jeszcze trochę taniej a tu taki zonk.
                                      Marcin



                                      My ©koda is fantastic

                                      Komentarz


                                      • OC+NNW w tamtym roku 397 zł w tym roku 451 zł, towarzystwo i zniżki bez zmian. 60% bezszkodowo.
                                        Moja OCT

                                        Autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie.http://www.mynavi-expert.pl -Nawigacja, Etka 8PL !!!, Elsa, filmy-online.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Maicroft
                                          Zamieszczone przez chrzanek
                                          OC- dwa lata temu 545pln,rok temu 650 ,a w tym 810 i to wszystko w pakiecie z AC i NNW
                                          Jak to sa ceny z AC to i tak jest to jak za darmo.... za silnik 1.8 w wielu przypadkach samo OC tyle wynosi
                                          Heheh niestety to nie ceny za pakiet tylko za samo OC :shock:
                                          Za OC/AC/NNW +ASS z holowaniem do 1000km za granicą poległem prawie 2300.

                                          Komentarz


                                          • Kuźwa aż sie boje co będą chcieli mi wcisnąć... Rok temu za pelny pakiet + Assistance i holowanie w PZU placilem ponad 3100 zl... Napisze jutro do ubezpieczyciela - niech mi to policzy.
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • Ja właśnie wykupilem OC+od kradzieży i pożarów+NNW kierowcy i pasażera , w AXA Direct (kontynuacja) cena 766 zł. Rok temu miałem to samo co w/w + assistance MIDI+opony = 560 zł. Trochę podrozalo !!!
                                              strazakp

                                              Była O1 1.9 tdi 110KM ASV 2001r. - służyła mi dzielnie 6 lat.
                                              Jest O2 1.4 tsi, 156KM/260Nm (podobno), CAXA, 2009r.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez strazakp
                                                Ja właśnie wykupilem OC+od kradzieży i pożarów+NNW kierowcy i pasażera , w AXA Direct (kontynuacja) cena 766 zł. Rok temu miałem to samo co w/w + assistance MIDI+opony = 560 zł. Trochę podrozalo !!!
                                                czyli co? Autocasco nie masz...?

                                                bo co znaczy "od kradziezy i pozarow?

                                                w sumie przy O2 moze faktycznie juz nie warto.
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                Spalanie - Motostat.pl

                                                Komentarz


                                                • marlej108, Jak nie zakladasz dzwona z wlasnej winy, to raczej AC od kradziezy w zupelnosci wystarczy :?:
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz


                                                  • to jest takie Ala miniCasco czyli jak AC tylko że jedynie od kradzieży i pożaru.
                                                    strazakp

                                                    Była O1 1.9 tdi 110KM ASV 2001r. - służyła mi dzielnie 6 lat.
                                                    Jest O2 1.4 tsi, 156KM/260Nm (podobno), CAXA, 2009r.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X