Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja czekam na swoją wycenę... w tamtym roku płaciłem 549 za OC, bez niczego typowy golas. Ciekawe ile krzykną mi teraz? Mówicie jak coś to bić w TUW, bo tam obecnie wyliczają najkorzystniej?
    Champ20ns!

    Komentarz


    • Chyba nie ma zasady. Ja myslalem ze zmienie proame, ale zostalem place niecale 600pln z dodatkami do OC (ale bez AC oczywiscie).

      Komentarz


      • Wyliczył mi 690 z NNW w PZU. Myślę,że bez tragedii ale koleżka ma jeszcze zobaczyć kilka ofert u innych
        Champ20ns!

        Komentarz


        • Seat Leon 1.4 TSI najtańszy pakiet dealerski za drugi rok : wartość auta 68679 zł OC/AC/NNW/ASSISTANCE + stała wartość rynkowa

          - Allianz 3228zł
          - Uniqa 2885zł
          - Hestia 2816zł

          Przy poniższym zakresie assistance:
          - Allianz holowanie do 650km na tereniu kraju, za granicą do 1000euro, samochód zastępczy do 5 dni w przypadku awarii, do 9 dni w przypadku szkód i kradzieży, pod warunkiem wykonania holowania
          - Uniqa holowanie do 300km,samochód zastępczy do 7 dni
          - Hestia holowanie do 200km, samochód zastępczy w przypadku awarii brak a w przypadku szkód i kradzieży do 7 dni.

          W zeszłym roku jak odbierałem auto z salonu zapłaciłem 2349 zł
          Ostatnio edytowany przez mirek_p11; 11283.

          Seat Leon ST FR by mirek_p11

          Fotki
          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
          Fotki

          Komentarz


          • Właśnie dostałem przedłużenie polisy na moją O III 1.2 TSI z roku 2015. Aviva. W zeszłym roku było 1721 zł. Na kolejny rok jest 1934 zł. Ten sam udział własny 500 zł i części ori. Tak samo bez ochrony zniżek.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Ponieważ na dokumentach, które przysłali był magiczny tekst:
              "Jeśli nasza oferta nie spełnia Pana oczekiwań lub ma Pan wątpliwości, prosimy o telefon.
              Wybrał nas Pan w zeszłym roku i postaramy się, aby Pan z nami pozostał."

              pozwoliłem sobie poświęcić trochę czasu na rozmowę telefoniczną

              Efekt:
              zamiast 1934 zł - będzie 1683 zł.
              Bez zmiany warunków - udział własny 500 zł i części ori.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • ruwado a pochwal się w jakiej firmie.
                Pozdrawiam,


                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                Komentarz


                • Było dwa posty wyżej - AVIVA. Mam tam tez ubezpieczenie mieszkań.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Ja dostałem list z PZU i ubezpieczenie OC zostało wycenione na kwotę 660 zł Śkoda Octavia 2 Tour Combi z lpg rocznik 2012.

                    Komentarz


                    • Axa Direct OC 1100zł

                      Komentarz


                      • Podpowiem wam jedno panowie i prośba za razem Jeśli chcecie coś porównywać to musicie konkretami a nie jak ty a ja ty Tak to nie działa i wprowadza zamieszanie
                        Na ubezpieczenie ma wpływ kilka czynników takich jak:
                        rok produkcji
                        marka, model
                        pojemność silnika
                        kto nim będzie jeździł czy będzie udostępniany kierowcom z krótkim stażem kierowcy lub młodych wiekiem
                        i co ważniejsze w jakim miejscu jest auto zarejestrowane w mieście małym średnim dużym czy na wsi a tu macie różnice często kosmiczną Jak napiszecie mieszkam np. w Łodzi mam prawko więcej niż 2-3 lata , wiek więcej niż 25 lat skoda np. 1,9 to będzie najbliżej tego by porównać A osobiście każdemu tłumacze najważniejsze ubezpieczenie to OC I NW samego OC bez NW nie proponuję to nie wiele al ewentualne koszty pokrycia leczenia a macie spokojna głowę

                        Komentarz


                        • To wiemy, ale trudno tu wypisywać epistoły.

                          Zamieszczone przez anoni Zobacz wpis
                          Na ubezpieczenie ma wpływ kilka czynników takich jak:
                          rok produkcji
                          marka, model
                          pojemność silnika
                          kto nim będzie jeździł czy będzie udostępniany kierowcom z krótkim stażem kierowcy lub młodych wiekiem
                          i co ważniejsze w jakim miejscu jest auto zarejestrowane w mieście małym średnim dużym czy na wsi a tu macie różnice często kosmiczną
                          i nie tylko:
                          czy masz 1 czy więcej samochodów, czy masz inne ubezpieczenia np. mieszkań, itp..... Tego jest bardzo dużo!
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Śkoda Octavia II Tour Combi 1.6 z lpg 2012 rok PZU AC+OC+NW max znizki 1870 zł wartość samochodu 32 000 zł.

                            Komentarz


                            • Ja zostawiłem już tylko OC, bo wszystko tak podskoczyło w tym roku, że się wkurzyłem i olałem AC.

                              Komentarz


                              • Moja Czeszka dostała dzisiaj ubezpieczenie kolejny rok . ERGO HESTIA Skoda OII FL 2010 wartość pojazdu 32090 zł (przebieg 128270 km) koszt 1314 zł (OC w moim wypadku zdrożało o 10 zł aktualnie 427 zł)
                                AC - wariant III ALL risk, ZK
                                dla porównania w ubiegłym roku płaciłem za całość 1390 a teraz mam lepsze ubezpieczenie. Nie jest źle



                                CB Harry II ASC + Triflex

                                Pozdrawiam Mirek!!

                                Komentarz


                                • Octavia I, 2004 r., 1.9 TDI (66kw), wersja drive, przebieg 170.500 km. Wartość auta wyceniona na 11.000 zł.
                                  PZU: OC + AC + NW + autoszyba + ochrona zniżek 1.450 zł U innego agenta wyliczono mi 1580 zł, ale udało mi się wywalczyć 130 zł zniżki z ich jakiejś tam puli rabatów.
                                  Everything is over... But Trance Music is still alive!!

                                  Komentarz


                                  • No to strasznie dużo nie wydaje Wam się ? Chociaż zważając na podwyżki to może i nie tak strasznie :P

                                    Komentarz


                                    • Octavia II 1.9TDI 2007 r. Ambiente, przebieg 300 tys., parkowanie pod chmurką, jeden kierowca OC 60%, AC 10% zniżki, wyceniona na 19500zł. Wybrany wariant ubezpieczenia w AXA OC, AC, NW, Assistance Standard, ochrona szyb, wycena, udział własny w szkodzie 10%, bez redukcji sumy ubezpieczenia, za całość wyszło 1700zł.
                                      Była Octavia II, jest Ford S-Max 2.0TDCi Titanium

                                      Komentarz


                                      • Octavia I 1.9TDI 2008r Tour, przebieg 240 tys., prywatny garaż, jeden kierowca OC 60%, wiek >25lat, MC 10% zniżki, wyceniona na 15500zł.
                                        PZU - luty 2017 633zł OC
                                        PZU - maj 2017 709zł MiniCasco, bez udziału własnego, bez Auto Szyby, minimalne NNW

                                        Komentarz


                                        • A po co wam ochrona zniżek jak system sam wylicza kwotę. Przecież jak wymyśli sobie ubezpieczalia, ze szkoda to np. + 50 % droższe ubezpieczenie to pomimo ochrony zniżek zwyżka będzie minus wasze powiedzmy 60%znizki bo ochroniła je ochrona zniżek. Wyjdzie za drogo idziecie do innej ubezpieczalni a tam rownież jest system ktory liczy stłuczki itd i ochronę zniżek można wsadzić w skarpety. Teraz wszystko liczy system na podstawie danych ( co miasto to inna składka ) a nie jak kiedyś kwota wyjściowa minus zniżki jakie sie posiada.

                                          Komentarz


                                          • Octavia II FL 1.6MPI 2011r , przebieg 96 tys., prywatny garaż, zniżki max, wiek >25lat, wyceniona na 28800zł.
                                            OC+AC Allianz 1880zł
                                            OC+AC+NW 50tyś+Assistans rozszerzone bez udziału własnego, części oryginalne ASO - 1200zł
                                            Skoda Octavia II FL
                                            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                            Komentarz


                                            • Octavia 2 fl 1.6 + gaz 2013 rok. Wartość 41000 zł
                                              Ubezp 2200 zł full opcja oc ac w aliantz

                                              PIS to kretyni

                                              Komentarz


                                              • 1.8; 2014 rok; oryginalne części; naprawa ASO; udział własny 500zł; stała wartość 68tys.
                                                18xxPLN w link4. Rok temu niecałe 1600 więc podwyżka mimo hucznych zapowiedzi znikoma.
                                                Powered by R-Performance

                                                Komentarz


                                                • Za nasze stare Polo 6 N z1998 roku ostatnie ubezpieczenie w okolicach Warszawy żona zapłaciła OC z minicasco 700 zł. Po roku jak jeździ teraz nim moja 21 letnia chrześnica, za samo OC w okolicach Ryk przysłali jej 2700 zł. Niewiele więcej Polo jest warte. PZU SA.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez shok Zobacz wpis
                                                    A po co wam ochrona zniżek jak system sam wylicza kwotę. Przecież jak wymyśli sobie ubezpieczalia, ze szkoda to np. + 50 % droższe ubezpieczenie to pomimo ochrony zniżek zwyżka będzie minus wasze powiedzmy 60%znizki bo ochroniła je ochrona zniżek. Wyjdzie za drogo idziecie do innej ubezpieczalni a tam rownież jest system ktory liczy stłuczki itd i ochronę zniżek można wsadzić w skarpety. Teraz wszystko liczy system na podstawie danych ( co miasto to inna składka ) a nie jak kiedyś kwota wyjściowa minus zniżki jakie sie posiada.
                                                    tak samo ochrona szyb jest nieoplacalna. bo jak wymienisz szybe z AC to ochrona dziala tylko w tej ubezpieczani. jak chce sie przejsc do innej (bo jest duzo taniej np) to ma sie normalnie zwyzke 10%

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X