Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez shok Zobacz wpis
    jest moc! 4 tys chyba przegięcie co nie?
    To była taniocha . .Warta zaszalała wycenili składkę - uwaga!!! na 10.000zł.
    była Octavia II 1.9 TDI
    jest Octavia III Scout 2.0 TDI

    Komentarz


    • Idąc tą drogą to młody kocur, który kupi pierwszy samochód najlepiej żeby go w ogóle nie ubezpieczał, jak go drapnie UFG to najwyżej parę tysięcy zapłaci..

      Komentarz


      • W salonie Skody na nowe auto pakiet ubezpieczenia w Allianz 3% wartości z faktury :-) Grzech nie kupic :-)
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • Zamieszczone przez niesc Zobacz wpis
          Idąc tą drogą to młody kocur, który kupi pierwszy samochód najlepiej żeby go w ogóle nie ubezpieczał, jak go drapnie UFG to najwyżej parę tysięcy zapłaci..
          chyba że spowoduje wypadek TIR`a z telewizorami i popłynie na kilka milionów które jeszcze jego wnuki będą spłacać.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez westwi78 Zobacz wpis

            chyba że spowoduje wypadek TIR`a z telewizorami i popłynie na kilka milionów które jeszcze jego wnuki będą spłacać.
            Nie popłyną.. nie w naszym kraju..

            Komentarz


            • Wszystko zalezy czy ktos po nim przejmie spadek
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • O1 Tour 1.6 + LPG - 2009r - pełne zniżki
                -propozycja Link 4 - OC, AC, NW - 1153zł
                -propozycja AXA - OC - 584zł
                "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

                O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
                O2 Tour BSE+LPG LR - MED

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                  Wszystko zalezy czy ktos po nim przejmie spadek
                  Hehe no tak.. z dobrodziejstwem inwentarza

                  Komentarz


                  • napisze miarodajnie miasto śląskie Ruda Śl octa 1,6 pełne zniżki HDI grudzien 2015 - 390zl , grudzien 2016 - 680zł (gole oc 650 to dopłaciłem 30zł i mam NNW + ASISTANCE ) u goscia co ma wszystkie towarzystwa. Teraz seat Cordoba 1,4 (proama): styczen 2016 - 480zł ten styczen 2017 - 890zł znów u gościa co ma wszystkie ,ale o ile w przypadku octy najtaniej szyło przedłużenie tak teraz wypowiadajac proame na koszt generali jest 710 wiec lepiej to niz 890

                    Komentarz


                    • Tydzień temu za OC na Peugeota 308 1.6 HDi 2011r zapłaciłem 470zł, w zeszłym roku było to 560zł, więc mniej. Muszę oddać hołd mojemu agentowi który przypisał mi tyle zniżek ile mógł. Ubezpieczenie w Hestii, podczas gdy z Warty wyceniła mnie na 1700.
                      Piter
                      tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
                      KM i Nm dołożył gregor10

                      Komentarz


                      • 1.4 TSI 2010r. AC+OC 2100 zł
                        dla porównania Allianz 5400 o_0

                        Komentarz


                        • Roomster 1.6 rocznik 2006+gaz wer. SPORT OC+AC+NW+Asistanst bogatszy WARTA 1117 PLN

                          Komentarz


                          • Dziś opłacałem swoją "nastolatkę" octavia I 2.0 benzyna + tlenek butanu. Zapłaciłem w LINK4 505zł. W ubiegłym roku w proama zapłaciłem 375zł, w tym roku kontynuacja w proamie wyszła by 1170zł, czy ktoś coś z tego rozumie czy aby tych z proamy (i nie tylko ich) ojebało rzadkim gównem? Chyba TU powinno zależeć na zatrzymaniu klienta i przytuleniu jego kasy a nie co roku skakanie z kwiatka na kwiatek. Warta 1256 zł, gothaer 1040zł.

                            Czytając Wasze wpisy kto ile płaci lub jakie dostaje propozycje coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że TU "ładują" nas bez mydła w każdy możliwy otwór a nawet w czoło.
                            Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
                            ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                            Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                            Spalanie - Motostat.pl
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • Cinquecento 700cm3, przyszla oferta na przedluzenie ubezpieczenia po skonczonej polisie poprzedniego wlasciciela - stawka 1440zl Wartosc pojazdy max 1000zl.

                              Co ciekawe, na takie auto za mniej niz 500zl i tak nie dalo sie wykupic OC. A za Audi A6 2.8 Pb ta sama osoba placi okolo 700zl.
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                nie dalo sie wykupic OC
                                czy AC?

                                Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                stawka 1440zl Wartosc pojazdy max 1000zl.
                                kto bogatemu zabroni?

                                Żart oczywiście. Największe ku....stwo to jest to, że nie ważne jaka była Twoja szkodowość i szkodowość innych. Je....ią wszystkich podwyżką. A zaporowe stawki powinny być dla tych co powodują wypadki. jak masz
                                Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                Cinquecento 700cm3
                                i nigdy nie wypłacali za Ciebie odszkodowania to powinieneś zapłacić symboliczne grosze. A ktoś, kto ma nowszą lub nową brykę, ale jeździ jak baran i płacą za niego odszkodowania powinien mieć stawkę taka jak za to Cinquecento - 144 % wartości samochodu. Niech płąci i 100.000 zł. Najwyżej nie będzie jeździł. Jak nie zapłaci a go złapią - przepadek mienia - komornik powinien zlicytować wszystko.

                                Ja sam jeżdżę od czerwca 1990 roku - z OC nigdy nic nie było za mnie płacone. Z AC - raz sam się głupio załatwiłem na 2.000 zł. Kto stracił po wszystkich podwyżkach i ile? Ja czy złodzieje z zakładów ubezpieczeń?
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • ruwado, rozumiem Twoj bol. Za tablice rejestracyjna DW i swoja Octavie musze zaplacic 1090 PLN a to i tak tanio, bo z racji wieku zlapalem sie na You Can Drive. Najnizsza stawka z kolejnych proponowanych przez TU to 1230 PLN (!!).

                                  Nigdy nie mialem zadnej kolizji, nigdy nikomu nic nie zrobilem a place za idiotow, ktorzy rozwalaja sie na kazdym kilometrze, bo zapomnieli zapakowac do samochodu mozg. W imie czego wszystkim po rowno ? Niech taki kolizyjny placi 10x wartosci auta za OC to wtedy sie problem rozwiaze - TU beda mialy kase na pokrycie napraw albo delikwentowi do zderzaka dobierze sie Fundusz, nasle komornika i zabierze auto (i nie tylko).

                                  Komentarz


                                  • Link 4 zaproponowało mi OC za 479 zł (dotychczasowa Axa 576 zł), chcę jednak z AC i tu się zdziwiłem gdyż Link4 wyceniło mi pakiet za 1 226 zł ale suma ubezpieczenia to 16 750,00 zł. Nosz ku... Tour z 2010 r? bez jaj. Mówię, że jest dodatkowe wyposażenie, radio, alufelgi itp a oni mogą jedynie o 1500 zł podnieść. Toż Axa wycenia auto na ponad 23 tys zł, ale chce za pakiet z bogatszym AC prawie 1700 zł. Teraz jeszcze patrzę, że w porównaniu z ofertą z października (o której pisałem stronę wcześniej i którą gdzieś zgubiłem) Axa zwiększyło OC z 576 na 643,90 zł z 347 zł dotychczas. Prosiłem o nową wycenę, gdyż nie garażuję już auta ale na OC raczej nie powinno to mieć wpływu. Głupieję już a za 5 dni koniec ubezpieczenia.

                                    Komentarz


                                    • A czy nie jest tak, że ubezpieczyciele (z AC) i tak liczą wartość pojazdu na dzień szkody (poza przypadkiem wykupienia stałej wartości pojazdu w polisie)? Więc co daje ta suma ubezpieczenia? Czy się mylę?
                                      Pozdrawiam,


                                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                      Komentarz


                                      • Już wiem, co jest nie tak, wpisali mi Octavia 1.6 MR'01 Tour, czyli O1.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez spj Zobacz wpis
                                          A czy nie jest tak, że ubezpieczyciele (z AC) i tak liczą wartość pojazdu na dzień szkody (poza przypadkiem wykupienia stałej wartości pojazdu w polisie)? Więc co daje ta suma ubezpieczenia? Czy się mylę?
                                          Chyba dokładnie tak jest. Co z tego że dzisiaj ubezpieczą Ci na 50.000 jak po kradzieży miesiąc później biorą inny cennik do odszkodowanie i mają wartość 40.000
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • Ma ktoś jakieś doświadczenia z TUW? Chyba u nich mi najtańszy pakiet wychodzi w tym roku.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez PieTrzaK Zobacz wpis
                                              Ma ktoś jakieś doświadczenia z TUW? Chyba u nich mi najtańszy pakiet wychodzi w tym roku.
                                              znajomy tam ubezpiecz, ale nie znam szcsegolow, wiem tylko ze jemu tez najtaniej wyliczyli.
                                              Mi ubezpieczenie wzroslo naszczescie nie duzo, placilem 470pln teraz 596pln przyslali za Oc, mini asistance i jakies tam zdrowotne w Proamie przy pelncyh znizkach.

                                              Komentarz


                                              • Rozpytałem i jeżeli chodzi o OC to TUW jak najbardziej, ale nic więcej mi tam ludzie nie polecali... No nic, robię rozeznanie dalej.

                                                Hestię pogieło chyba, przysłali propozycję samego OC (mimo że mam pakiet) ponosząc z 510 na 917 zł

                                                Komentarz


                                                • Wygląda na to, że w tym roku znacznie w górę skoczyły pakiety dealerskie, bo zaczęli uwzględniać przy kalkulacji zniżki/zwyżki użyszkodnika. Jak to u Was wygląda względem roku poprzedniego?

                                                  Komentarz


                                                  • 2 tygodnie temu kupiłem parkiet na drugi rok w Kia, wyszło ok 100 zł więcej czyli i mniejszy skok niż 2 lata temu na drugi rok w Skodzie - 600 zł.
                                                    Żadne zniżki nie były brane pod uwagę tylko wartość auta.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X