Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mam mbank i mialem pakiet w axa do jutra. zero zainteresowania z ich strony, oferta na siłę i juz mam Hdi taniej i duzo lepsze warunki. mowie o pełnym pakiecie Oc Ac Nw Ass Szyby.
    Sławka wozi Superb 2 FL
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

    Komentarz


    • Zamieszczone przez slawko80rr Zobacz wpis
      juz mam Hdi taniej i duzo lepsze warunki. mowie o pełnym pakiecie Oc Ac Nw Ass Szyby.
      Możesz powiedzieć co miał wnieść do tego tematu ten wpis ?????? Posty sobie nabijasz



      CB Harry II ASC + Triflex

      Pozdrawiam Mirek!!

      Komentarz


      • odniosłem sie do postu wyzej w ktorym kolega chwali axa ppd mbankiem. mam wyje.... na ilosc postów wiec daj spokoj. przecież pisze na temat. ok zaplacilem 1867 a axa chcialo 2400 za gorsze warunki !
        Sławka wozi Superb 2 FL
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

        Komentarz


        • Zamieszczone przez rooy87 Zobacz wpis
          jak ktoś ma konto w mbank to fajną ofertę posiada wtedy AXA
          to prawda też z niego korzystam
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • Wczoraj brałem w Hestii po jednej szkodzie AC. Komplet OC/AC/NNW/Assistance za O2 FL RS 2011 we Wrocławiu (najdroższe miasto w PL) wyszło 2450 PLN. Wycena samochodu 34 tys PLN, 232 tys przebiegu, 2 właściciel.
            Co ciekawe składka OC w tym roku mi spadła z 1045 na 955 PLN

            GARAŻ

            Komentarz


            • cianek, moje ubezpieczenie OC+AC jak w poście wyżej była dla wartości auta 50tzł, była to jedna z niższych ofert ale ubezpieczenie raczej wypasione
              jmors44

              Komentarz


              • Śkoda Octavia II Tour Combi 1.6 z lpg 2012 rok PZU AC+OC+NW max zniżki 1970 zł

                Komentarz


                • Śkoda Octavia II FL Combi 1.6 z lpg 2013 rok, Hestia/Warta AC+OC+NW+Assistance bez limitu Polska + max zniżki - 1660 zł

                  ...Moje Cappuccino MPi...

                  jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                  sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                  wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                  Komentarz


                  • Generali- pełny pakiet + zwyżki za szkode z oc i ac 2873 zł .

                    Komentarz


                    • Cześć. Po zakupie O1 RS na firmę żony(28l) bez historii ubezpieczeniowej: 3000zł (W tym 1800 OC + 1200 AC) przy kwocie ubezpieczenia ok. 10 tys zł. Grubo się zastanawiam czy przy tak niskiej wycienie(w innych TU też taka jest) opłaca się płacić AC. Wartość auta po modyfikacjach + wymianach, zakupie kół opon wycieniam na 17tys. Co myślicie ?

                      Komentarz


                      • Stawki z kosmosu. Co do wartości to się nie opłaca, na pewno. Tylko jak jutro, czy za tydzień samochód zniknie? Tu nie ma dobrego rozwiązania, sam musisz zdecydować. Ty wiesz gdzie parkujesz zazwyczaj samochód, czy jest pod opieką. A z drugiej strony jak ktoś Wam skasuje Skodzianę? Zostaje sprawa cywilna o odszkodowanie, tylko czy będzie to realne do odzyskania?
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • J/w, według mnie te stawki są kosmiczne (jak za O3). W wiele naszych Octavii włożyliśmy sporo trudu i nawet nie chodzi o same pieniądze. Zobacz gdzie ją parkujesz, czy musi tam stać, może warto gdzieś indziej ją przemieścić? Polecam też zaopatrzyć Octę w jakiś alarm, jeśli jeszcze go nie masz. Oraz oczywiście pobawić się w jakieś niestandardowe zabezpieczenia (im bardziej niestandardowe i mniej oczywiste, tym lepiej), by uprzykrzyć ewentualnemu złodziejowi kradzież.

                          Komentarz


                          • Ja mam sytuację absurdalną. Zapłaciłem ok. 3200 ac oc w ergo hestia u dealera, szukałem taniej ale większość towarzystw nie chce mi sprzedać AC albo winduje cenę wysoko bo miałem dwie szkody. Szkoda tylko, że rok po roku oberwałem gradem - zdarzenie totalnie losowe a traktują mnie jakbym był kierowcą ryzykownym. Nigdy nie miałem innych zdarzeń drogowych niż ten grad 2x...

                            Komentarz


                            • Golf VII 1.4 125 KM z 2015, OC 292 zł w Link4, AC brak, Lublin, niezły ze mnie cebulak .

                              Komentarz


                              • 03 2016 Style kombi 2.0TDI 150KM DSG - przebieg 60 tkm.
                                OC + AC Allianz z wariantem zagranicy exclusive, (holowanie z zagranicy do 2000eur) ubezpieczeniem szyb (na oryginalnych częściach i opcja "dziurawa droga" ok 3750zł na rok przy wpłacie całości.
                                Wartość szacowana po modelu i wyposażeniu ok 88tys.
                                pełne zniżki - bezszkodowość wiek 32lata Warszawa. Ubezpieczenie mieszkania również w Allianz).
                                Trochę drogo, ale na chorwację z rodziną assistance exclusive jest mi niezbędny + opcje szyb i dziurawej drogi trochę kosztują, i pewnie Wa-wa trochę winduję cenę.
                                SewerWa

                                Komentarz


                                • Octavia 1.8 fsi 160km.2009 ac ,oc ,nw ,ass. Pełen pakiet holowanie w kraju bez limitu,za granicą do 500 km , samochód zastępczy (od 1550 do 1700zł., ale czekam jeszcze na inne oferty do maja,

                                  Komentarz


                                  • Moja Czeszka dostała dzisiaj ubezpieczenie kolejny rok . ERGO HESTIA Skoda OII FL 2010 wartość pojazdu 28230 zł (przebieg 141250 km) koszt 1358 zł (OC aktualnie 452 zł)
                                    AC - wariant III ALL risk, ZK
                                    Sumarycznie 1358 zł



                                    CB Harry II ASC + Triflex

                                    Pozdrawiam Mirek!!

                                    Komentarz


                                    • mmor 290 zł za vaga z 2015? jak to zrobiłes......?

                                      Komentarz


                                      • Octavia III 2016r - wyceniona wartość pojazdu na 64500 zł.
                                        Ubezpieczenie OC/AC/NNW od dealera na kolejny ( drugi ) rok eksploatacji - 2250 zł w Allianz. Rodzaj pakietu: Optimum
                                        W cenie utrzymanie sumy ubezpieczenia przez rok i NNW 10000 zł.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                                          mmor 290 zł za vaga z 2015? jak to zrobiłes......?
                                          Mam 2 samochody, zona, dziecko, prawo jazdy od 2001, do tej pory zadnej kolizji/wypadku, jezdze do 15 tys. km rocznie. Zaproponowali mi najpierw przedluzenie OC za okolo 450, to podziekowalem, bo znalazlem za 370, zawarlem juz nawet umowe z ta 2. firmą, potem telefon z pierwszej i standardowy tekst dlaczego rezygnuje, ze moga mi dac za 390, znow podziekowalem. Za 2 dni znow tel. z pierwszej firmy i propozycja 290 przy platnosci kartą, zaplacilem i odstąpilem od umowy z firma 2. Bylo jeszcze pytanie o punkty karne, nie mam, ale firmy raczej nie maja dostepu do takich danych, licza pewnie na uczciwosc kierowcow przy ocenie ryzyka. Dla 80 zł za 30 min. zachodu moze sie niektorym nie oplacac, ja robie to dla zasady.

                                          Komentarz


                                          • no to ładnie. directówki nie bawia się w zatrzymywanie klienta - przynajmniej nie zauważyłem. Poza tym tak naprawdę to tylko parę koncernów i parenaście firm, może też muszą klienci przepływać dla większego zysku - jakoś to mają wyliczone.

                                            Komentarz


                                            • Jak u mnie - to direct Aviva zawsze się stara. Po odmowie atakują do skutku.
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Directy zawsze zjadą z ceny przy OC. Natomiast przy zakupie AC to nie tyle ceną należy się kierować, a przynajmniej nie tylko ceną, co zakresem. Brałem na swoją Octavię II 1.6 MPI +LPG FL 2011 rok, wycena Eurotax 24500zł brutto, pakiet w ERGO Hestii OC, AC, NNW, Assistance Turbo bez limitu km w Polsce i 1250km za granicą, Szyby - 1657zł w dwóch ratach No ale prawda, że to branża w której pracuje, więc mam troszeczkę większe pole manewru ze zniżkami

                                                Komentarz


                                                • U mnie Fiesta MK7 1.25 2008r. 499zł (w tym OC 484zł + Assitance: STANDARD) w TUW. Wydaje mi się trochę drogo jak na taką pojemność, bo przy OII FL 1.6TDI z 2012r. gdybym brał samo OC to ok. 600zł, a za OC+ AC + jakiś tam pakiet ubezpieczeń na urządzenia w domu, jakieś tam inne pierdoły za 1450zł.
                                                  VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                                                  Komentarz


                                                  • Octavia III Combi 1.2TSI 77kW Active 2015, przebieg 45 000 km, wycena 43 000 zł, maksymalne zniżki, Łódź, OC, AC, NNW, Assistans: u dilera SKODY UNIQA 2.939,00 zł, ERGO HESTIA 2.384,00 zł, ALLIANZ 2.220,00 zł najgorszy wariant assistans, wycena u agenta WARTY 1.670,00 zł.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X