Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • U mnie w tym roku, przy silniku 2.0 TDI wyszło niecałe 800 zł... ubezpieczenie w HDI... Tyle tylko,że dorzuciłem jeszcze pakiet opony. Dużo jeżdżę i gdybym gdzieś w dziwnym miejscu złapał gumę, to byłaby większa szansa na to aby podjechali i udzielili pomocy.
    Poważni zastanawiałem się nad ubezieczeniem w PZU, bo tam dają ochronę zniżek, gdybym doprowadził do jakiejś kolizji. Tutaj Ochrona zniżek w PZU – sposób na zachowanie atrakcyjnej ceny ubezpieczenia komunikacyjnego - Porady Wygodnie.pl info na ten temat. Co tez jest moim zdaniem dobrą opcją.

    Komentarz


    • ale są kruczki takie, że ochrona zniżek działa tylko wtedy jak ubezpieczony w pzu palnie w ubezpieczonego w pzu .
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • No to jakiś geniusz to wymyślił
        Zresztą w PZU mnie mało co zdziwi. Jakby nie było OWU trzeba dokładnie czytać albo mieć zaufanego agenta.
        O1-->O3--> ?

        Komentarz


        • dziwne te barany na komendzie, że nie przyjeły zgłoszenia....przecież powinni.

          Komentarz


          • Ja 23 lata, ogolnie bez znizek, dostalem tylko 5% za zostanie w AXA, nie bylem nigdzie dopisany, wszystko na siebie. Auto 2004r 1.9 tdi oc+powiekszone nnw cena ok 1360zl

            Komentarz


            • 2.0 8v O1 - pełne znizki 616zł AXA , 631 zł z NNW

              Komentarz


              • No moje auto już naprawione i odebrane, to jest kolejny pozytyw mojej przygody, a negatyw młodzieńcza fantazja (ukryta chyba w każdym z nas) wzięła górę nad rozsądkiem i uszkodziłem zastępczą jettę z 2016 r . Zabawa ręcznym skończyła się mocnym uderzeniem tylnym kołem w krawężnik i nawet nie wiecie jak się cieszę, że jednak volkswagen nie poszedł drogą skody i tam z tyłu jest wielowachacz , według umowy najmu musiałbym zapłacić 1500zł wkładu własnego, ale dzięki temu,że chyba troszkę mnie lubią w warsztacie,zapłaciłem tylko za zamiennik wachacza i piasty,robocizna po stronie Link jest taka ponad 20 lat za kółkiem,żadnej rysy na swoich autach, a tu dorwało się dziecko do zastępczaka i chciało zostać Hołkiem i coś nie wyszło

                Komentarz


                • Moim zdaniem to jednak vw zarządził, że skody mają być upośledzone zawieszeniowo względem wyrobów z Wolfsburga. W końcu to marka koncernu o najmniejszym prestiżu.

                  Komentarz


                  • Masz rację coś w tym jest ,tylko czemu ta mało prestiżowa marka kosztuje tyle co volkswagen

                    Komentarz


                    • Za pakiet w Compensie AC OC NNW Assistance komfort + ,wartość auta 53800 ,1994 zł

                      Komentarz


                      • 2 kolizje z ac plus jedna wypłacona z mojego oc 3003zl . Wartość auta 70tys

                        Komentarz


                        • Fso 125p 202 zł samo oc.

                          Komentarz


                          • Na piąty rok szara dostała pakiet ubezpieczeń w Avivie za 1.427 zł:
                            - OC
                            - AC
                            - NNW
                            - Assistance podstawowe
                            - udział własny 500 zł
                            - naprawa na częściach oryginalnych.

                            Zniżki za drugi samochód (Citigo żony) i mieszkania.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • Carens 2tys. z hakiem wszystko na full, pakiet dealerski dla nowego auta
                              Octavia chyba 1800 ale nie pamietam, wszystko na full z jakimś minimalnym udziałem własnym plus stała kwota ubezpieczenia wpisana na polisę a nie sciemo tabelki
                              Yaris niecałe 1300 ale tutaj była gorszy standard naprawy niż octavii i wartość auta z tabelki
                              BMW E36 chyba 700 samo OC
                              Powered by R-Performance

                              Komentarz


                              • PZU chcialo mnie złupić na 870 pln za samo OC, w pelnoletniej octavii 1,6mpi, ale w tym roku postanowiłem nie być losiem i w HDI dostalem samo OC z ochroną zniżek za 509 pln

                                Komentarz


                                • Jest tyle zmiennych, że cen ubezpieczeń samochodów nie da się nijak porównać. Bo jak może 18-letnia octavia kosztować więcej niż 6-letnia u tego samego ubezpieczyciela? Moje 460 zł za OC w PZU wynika chyba głównie z zarejestrowania jej na prowincji.

                                  A czasem są niespodzianki. Raz agent zapytał czy nie płacę podatku rolnego. No i przedstawiłem nakaz zapłaty, co obniżyło jakoś tam kwotę.
                                  Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                                    Jest tyle zmiennych, że cen ubezpieczeń samochodów nie da się nijak porównać. Bo jak może 18-letnia octavia kosztować więcej niż 6-letnia u tego samego ubezpieczyciela? Moje 460 zł za OC w PZU wynika chyba głównie z zarejestrowania jej na prowincji.

                                    A czasem są niespodzianki. Raz agent zapytał czy nie płacę podatku rolnego. No i przedstawiłem nakaz zapłaty, co obniżyło jakoś tam kwotę.
                                    u mnie z kolei jak podałem nr PESEL dziecka, bo to zaproponował agent ubezpieczeniowy, to z kolei to wpłynęło mocno na obniżenie ceny u nowego ubezpieczyciela

                                    Komentarz


                                    • Moja Czeszka dostała dzisiaj ubezpieczenie kolejny rok . ERGO HESTIA Skoda OII FL 2010 wartość pojazdu 25320 zł (przebieg 153800 km) koszt 1339 zł (OC aktualnie 394 zł)
                                      AC - wariant III ALL risk, ZK
                                      Sumarycznie 1362 zł



                                      CB Harry II ASC + Triflex

                                      Pozdrawiam Mirek!!

                                      Komentarz


                                      • Kwota za OC śmieszna.
                                        Wie ktoś może dlaczego firmą ubezpieczeniowym nie zależy na stałych klientach? Niemal każda inna firma daje lepszą ofertę niż obecna. Co roku to samo

                                        Komentarz


                                        • Kilka dni temu kupiłem OC za 380 zł (hestia).

                                          Komentarz


                                          • Dobrze jest mieć zaufanego agenta ubezpieczeniowego, a najlepiej dwóch jak pokazał mój przypadek. Jak kupowałem auto leasingodawca zaproponował w PZU 3050 pln (OC,AC,NW) , mój kolega agent stwierdził, że nie jest w stanie przebić ich oferty, tak aby spełnić warunki leasingu. Mam klienta, który jest agentem i jemu zarzuciłem temat. Gościu się postarał i zaproponował w Gothaer 2180 pln . Leasing zaakceptował , a ja zaoszczędziłem prawie 900 pln. Da się ?

                                            Komentarz


                                            • Zastanawiam się nas Asistance Warta ktoś, coś słyszał?

                                              Komentarz


                                              • 524 pln gołe OC w hestii

                                                Komentarz


                                                • Fabia 1.4 16V 2008r, samo OC, ubezpieczenie w LINK 4, 370,82 zł (trzysta siedemdziesiąt złotych i 82/100) prawie 50 zł było taniej za płatność BLIK.
                                                  ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                                                  Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                                                  Spalanie - Motostat.pl
                                                  Spalanie - Motostat.pl

                                                  Komentarz


                                                  • Czyli ceny OC zaczynają wracać do normalności. Jak podnosili to wszyscy na raz mieli straty. Teraz jak zeczeli się wychylać w dół to znowu wszyscy na raz. Miałem OC w Gothar ale w tym roku już na 100% zmieniam. Nie dość, że cena ostatnio kosmos to dodatkowo oferte wysyłają na ostatnią chwilę by nie dać wypowiedzenia. W tym roku w jajo nie dam się zrobić.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X