Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • SKODA OCTAVIA 2007 1.9.TDI BXE 74 kW 105 kM Clasic Mint OC i AC Assistance MIDI i Standard wkład własny 1000 części: zamienniki wartość 11200 (uśmiałem się ,za połowę tej kwoty bym go nie kupił) przebieg : 395000 zniżki 60% kwota ubezpieczenia : 810 PLN AXA
    Ostatnio edytowany przez yksi; 47929.

    Komentarz


    • No to lipka płacić rocznie 7% wartości (takiego starego) auta. Przy malej stłuczce i tak ci nie zrobią tego z ubezpieczenia.

      Komentarz


      • Niby masz rację,ale jak zginie lub spłonie to otrzymam więcej jak jest wart i śpię spokojnie za te parę groszy.

        Komentarz


        • Jak to w życiu, nie ma jedynej słusznej racji w tym temacie. Jeszczem nigdy AC nie kupił, więc trochę tysięcy na tym oszczędziłem.

          Komentarz


          • Do używek za kilkanaście tysięcy i poniżej tylko OC, do takich za 30 i więcej to kupuje OC plus kradzieżowe/spalenie (np. AXA ma ten dodatek do OC, wprawdzie nie jest to 100 procent zwrotu w wypadku kradzieży, ale nie jest drogie w kupnie = coś koło 100 zł chyba jak dobrze pamiętam). Nie widzę sensu również AC. No chyba, że nówcia wóz droższy to jednak...AC musi być, wiadomo.

            Komentarz


            • Ogólnie OC + to "kradzieżowe" z słabym pakietem nie wychodzi dużo mniej .Nie pamiętam teraz ,ale sprawdzałem różne opcje i ta wychodziła summa summarum najkorzystniej.Jeszcze rok temu miałem paska 2003 r. myslałem ,że już go nawet zamykać nie muszę choć był zadbany.Zniknął z osiedlowego parkingu AC nie było a po miesiacu "niewykrycie sprawcy". Więc teraz dmucham na zimne.

              Komentarz


              • Najlepsze jest to, że dzisiaj wartosc jest taka przy ubezpieczaniu, ale jak zginął po 2 dniach, to wyceniliby go dużo niżej.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Dużo zależy od miejsca zamieszkania. Ostatnio robiłem znajomej kalkulacje na mieścinę w zachodniopomorskim w axie. 4 lata jest w ubezpieczonych autach zaledwie, w axie OC wyszło 421 zł tylko...grande punto 1.4 z 2008 roku. Nieźle....ja tak tanio nigdy nie miałem.

                  Komentarz


                  • Octavia 1 FL 2007r 1.6mpi, przebieg 28tys, zarejestrowana w Krakowie -60% Oc PZU i w tym roku wyszło 693zł .

                    Komentarz


                    • 48 km tygodniowo? To przecież auto jest właścicielowi niepotrzebne. Ubezpieczenie, olej i przegląd wyjdą więcej niż paliwo. Kuriozum.
                      Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                        48 km tygodniowo? To przecież auto jest właścicielowi niepotrzebne. Ubezpieczenie, olej i przegląd wyjdą więcej niż paliwo. Kuriozum.
                        no i....... co to ma do tematu? Moja żona robi w tydzień jeszcze mniej. I to jej (nasza) sprawa. A ile płaci za ubezpieczenie - pisałem - i to jest na temat.

                        A może ktoś chce mieć i nawet nie ruszy w tygodniu - to jest temat ile płaci!!!! za ubezpieczenie.

                        Może zamiast pouczać wszystkich w kwestii pisowni i języka polskiego, trzeba też spojrzeć gdzie i o czym się pisze.

                        PS. Kiedyś napisałeś, że rozumiesz,co czytasz - bo z tego żyjesz. ......... zaczynam w to wątpić.
                        Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • To ile płacicie za ubezpieczenie to też wasza sprawa, więc po co o tym pisałeś?

                          Może taniej niż kredyt i opłaty na auto żonie wyszedłby abonament na taksówkę. :-)

                          Komentarz


                          • Nie chcesz to nie pisz kolego, a nie swoje mądrości wypisujesz w sposób niepodważalny i ludziom ciśnienie podnosisz swoimi wypowiedziami. Hamuj się.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
                              To ile płacicie za ubezpieczenie to też wasza sprawa, więc po co o tym pisałeś?

                              Może taniej niż kredyt i opłaty na auto żonie wyszedłby abonament na taksówkę. :-)
                              Nie wiem, jaki to stan umysłu.......

                              Może ktoś inny wytłumaczy koledze dlaczego w tym!!! wątku piszemy "ile płacimy za ubezpieczenie"! Może jakoś to powiązać z tematem wątku?



                              A nie wiem czemu ciągle mój kredyt boli Ciebie najbardziej? Naprawdę musisz wszystlim wtykać nos we wszystko? Bogiem mądrości na pewno nie jesteś, żeby wszystkim radzić, bo nawet tematu wątku nie potrafisz zrozumieć.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Octavia 2 FL 2009 1.6 MPI
                                pakiet OC AC (superior) w TUW
                                2011zl.

                                Komentarz


                                • Citigo z roku 2016. Na czwarty rok pakiet:
                                  OC
                                  AC
                                  NNW
                                  Podstawowy Assistance
                                  Ubezpieczenie opon
                                  Części ori
                                  Udział własny 500 zł

                                  na czwarty rok - 1.041 zł - Aviva.
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Bmw e61 525d OC + NNW
                                    391zł -mtu.

                                    Komentarz


                                    • tanio...gdzie Ty mieszkasz?

                                      Komentarz


                                      • Pod Lublinem. Też mi się wydaje że nie za drogo.

                                        Komentarz


                                        • swoją octavkę ( 1.6 tdi, 2014 r, 130 tys. km ), ubezpieczyłem ponownie poprzez CUK w Compensie.
                                          Warunki:
                                          - oc
                                          - autocasco ( przy wartości auta 43,5 tys. zł, udział własny zniesiony, sposób likwidacji szkody serwisowy, amortyzacja części zniesiona, stała suma ubezpieczenia, objęte kradzieżą, )
                                          - ubezpieczenie szyb
                                          - ubezpieczenie utraty zniżki oc i as
                                          - nnw 30000
                                          - assistance komfort plus
                                          - opony
                                          Razem po długich negocjacjach końcowa wartość to niewiele ponad 2300 zł
                                          Od wielu lat byłem ubezpieczony w aviva ale wkurzyli mnie kilka lat temu i od tamtego czasu nauczyłem się, że należy zmieniać co jakiś czas ubezpieczyciela. Przy podobnym zakresie ubezpieczenia aviva rozpoczęła swoją ofertę od ponad 3000 zł a skończyła na wartości ok 2100 zł lecz wrtość pojazdu wycenili na ok 36 tys zł i dlatego ich ofertę odpuściłem.
                                          Wniosek - należy zmieniać ubezpieczycieli i negocjować do końca.
                                          jmors44

                                          Komentarz


                                          • 4link: auris o wartosci 41 000 OC + AC (udzial wlasny 500, naprawy w aso na oryginalnych czesciach) + NNW + assistance do 200km + szyby + 1szkoda z AC w ostatnim roku i wyszlo niecale 2100 na ich stronie. Jak wyzej, ubezpieczyciel zmieniany co rok bo zawsze wybieram najkorzystniejsza oferte na powyzszych warunkach.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez jmors44 Zobacz wpis
                                              swoją octavkę ( 1.6 tdi, 2014 r, 130 tys. km ), ubezpieczyłem ponownie poprzez CUK w Compensie.
                                              Warunki:
                                              - oc
                                              - autocasco ( przy wartości auta 43,5 tys. zł, udział własny zniesiony, sposób likwidacji szkody serwisowy, amortyzacja części zniesiona, stała suma ubezpieczenia, objęte kradzieżą, )
                                              - ubezpieczenie szyb
                                              - ubezpieczenie utraty zniżki oc i as
                                              - nnw 30000
                                              - assistance komfort plus
                                              - opony
                                              Razem po długich negocjacjach końcowa wartość to niewiele ponad 2300 zł
                                              Od wielu lat byłem ubezpieczony w aviva ale wkurzyli mnie kilka lat temu i od tamtego czasu nauczyłem się, że należy zmieniać co jakiś czas ubezpieczyciela. Przy podobnym zakresie ubezpieczenia aviva rozpoczęła swoją ofertę od ponad 3000 zł a skończyła na wartości ok 2100 zł lecz wrtość pojazdu wycenili na ok 36 tys zł i dlatego ich ofertę odpuściłem.
                                              Wniosek - należy zmieniać ubezpieczycieli i negocjować do końca.
                                              Ja ubezpieczyłem Octavię 1.8tsi 2010 w Proamie:

                                              OC 606 zł (żadnych wypasków) pełne zniżki.
                                              AC 1142 zł suma ubezpieczenia brutto 25 000 (stałą suma ubezpieczenia przez cały okres), kradzież, brak redukcji sumy ubezp. po szkodzie, brak amortyzacji cześci, brak udziału własnego, szyby. AC bez zniżek.

                                              Razem 1748 zł
                                              Ostatnio edytowany przez Artur T; 50183.

                                              Komentarz


                                              • Za dużego fiata 8 zł drożej niż rok temu -210 zł za OC plus assistance base które mi wcisneli bez mojej wiedzy.
                                                Ostatnio edytowany przez kylo125; 5732.

                                                Komentarz


                                                • Za swoja O2 zaplacilem w ostatnim dniu starego roku 744 PLN w Link4. Samo OC.

                                                  Komentarz


                                                  • Łódź, OC + NNW + Opony assistance (pewnie to jakaś lipa ale było w pakiecie), maksymalne zniżki - 544 zł. W zeszłym roku było 542,50 PLN. Ubezpieczenie kolejny raz zakupiłem w Axa w grudniu poprzedniego (już:-) roku.
                                                    Pozdrawiam,
                                                    Jaroslav92525

                                                    -----------------------
                                                    VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X