Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ile płacicie za ubezpieczenie?

    Zamieszczone przez rrysio
    Kurcze - nawet na szafie temperatura nie doszła do pionu? :shock:
    A jesteś pewien, że z termostatem masz wszystko w porządku?
    jestem pewien, temperatura na szafie była cały czas na 90, tylko, że wystarczył moment zatrzymania, wyjęcie aparatu i szła ostro w dół (dmuchałem na 3 :idea: )

    [ Dodano: Nie 24 Sty, 10 23:50 ]
    Zamieszczone przez rrysio
    Tak więc to co widać na Twoich filmikach znacznie odbiega od tego co widziałem u siebie.
    oprócz osłony może masz gdzie indziej zamontowany czujnik?

  • #2
    Ile płacicie za ubezpieczenie?

    siema, mam takie pytanie, bo wlasnie stoje przed trudnym wyborem ubezpieczyciela, od dzisiaj zaczynam srawdzac ceny. Chce wziasc dla swojej Octavii Oc i AC, gdzie macie wykupione ubezpieczenie, gdzie jest najtaniej?

    Komentarz


    • #3
      Dla mnie tanie OC było w Filarze. Natomiast AC ma być najlepsze a nie jakaś firma krzak - z PZU nigdy problemów nie miałem a pare wypłat w rodzinie było.

      Komentarz


      • #4
        Ja osobiście mam OC i AC w Warcie bo miałem maxymalne znizki z współwłaścicielem, do tego ubezpieczony w Warcie dom firma...itd dało całkiem niezłe warunki.

        Obliczyc ceny ubezpieczenia mozesz na stronie: Porównywarka ubezpieczeń OC AC – rabaty do -20%! | Ubea.pl - Ubea.pl, masz tu ofertę 12 towarzystw, ale do wyników nie podchodz wiążąco gdyz spotkałem się z tym, że były delikatne różnice pomiędzy składkami wyliczonymi przez ipolisa.pl a bezposrednio w towarszystwie np w CU Direct, (pewnie dlatego ze nie są na bierząco uaktualniane).

        Oc bierz tam gdzie najtaniej a Ac tak jak jacog juz pisał w PZU, Warcie... :szeroki_usmiech
        ------------------------------------------------------
        1.9 TDI 110 KM SLX /2000r Srebrny Hatchback
        President Johnny II na pokładzie

        Komentarz


        • #5
          ostatnimi czasy pozory mylą i zaczyna działać powiedzenie ze pod latarnią najciemniej. obecnie mam oc i ac (razem z nw) w PZU. tą ubezpieczalnie w ogóle pomijałem analizując ceny, chodzilem do jakies tam hdi,compensa, hestia, alianz i szlak wie co jeszcze, a za namową taty na samym koncu sie skusilem i poszedłem do PZU - tu szok - np między hestia a pzu bylo 240zł różnicy na korzyść PZU... ich ooferta była najtansza, i przy okazji jakiś problemów oni są jednak najpewniejsza firmą...
          VW Golf V black;DD ---> 1.9TDI BXF 08" DD

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez janusz_007
            przy okazji jakiś problemów oni są jednak najpewniejsza firmą...
            A skąd ta pewność :?: :shock:


            Ja płace za pełny pakiet 890zł na cały rok z MTU S.A. ale mam zniżkę specjalną dla pracowników. Bez tego zapłacił bym niespełna 1400.
            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              skad ta pewność? z moich znajomych którzy mieli jakies tam wydarzenia które byly powiazane z wypłatami odszkodować to nikt na firmę PZU nie narzekał, w sumie z AC to chyba zaden ubezpieczyciel nie robi problemu, tylko ewentualnie moze chodzic o kwote jaką wypłaca i czas oczekiwania na kasę...

              puki co z tego co widzialem nie raz w tvn turbo, duzo ludzi mialo problemy z alianzem, a z tego co widzialem to duzo salonów ma z nimi umowę podpisana... puki sie nic nie dzjieje to jest ok, ale gdy cos jest potrzebne, to uwazam ze stara sprawdzona firma jest najsolidniesza, aczkolwiek pozory nie raz potrafią zmylić...
              VW Golf V black;DD ---> 1.9TDI BXF 08" DD

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez janusz_007
                między hestia a pzu bylo 240zł różnicy na korzyść PZU... ich ooferta była najtansza,
                Zależy pewnie jak trafisz. Korzystam z PZU i ich ubezpieczeń w kilku różnych działach (samochodówka, indywidualne, mieszkaniowe) i wcale nie są tacy najtańsi.
                Jak masz czas aby pochodzić, poszukać, podzwonić, napewno warto się pokręcić.

                Dla mnie jest + bo mam obsługę kompleksową z dostawą do domu / firmy.

                Nie ma nic za darmo
                Np.: OC+AC+NW za O2 2006r. 1.9TDI - 2100 za rok.

                [ Dodano: Czw 19 Mar, 09 14:07 ]
                Co do wypłacalności było kilka przypadków.
                Na szczęście obyło się bez jakichkolwiek prolemów.
                Ocena może nie być obiektywna bo było to prowadzone przez agenta, więc do końca nie wiem jak było. Ja napewno byłem zadowolony


                .
                Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                Komentarz


                • #9
                  jak ubezpieczalem swojego golfa przed odbiorem to za OC+AC+NW w PZU zapałcilem 1690zł.

                  z tym że kwota zalezy tez od lokalizacji, zagęszczenia itd...

                  [ Dodano: Czw 19 Mar, 09 14:11 ]
                  VW Golf V black;DD ---> 1.9TDI BXF 08" DD

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez janusz_007
                    skad ta pewność? z moich znajomych którzy mieli jakies tam wydarzenia które byly powiazane z wypłatami odszkodować to nikt na firmę PZU nie narzekał
                    Mam inne doświadczenia.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja mam Mdirect pełny pakiet i płace niecałe 1300 na rok. Ale ubezpieczałem przez Mbank. Ostatnio Mama miała stłuczke innym autem też ubezpieczonym w Mdirect i poza drobnym nieporozumieniem wypłacili wszystko jak trzeba.

                      Odradzam rozdzielanie polis (OC w jednej firmie a AC w drugiej). Moja siostra jak kupiła to kontunuowała OC poprzedniego właściciela i potem po pół roku ubezpieczyła AC. Efekt potem płaciła podwójnie OC przez pół roku bo w perspektywie lat lepiej było zrównać czasy OC i AC żeby kupować razem.
                      Skoda Octavia Tour MORE 1.6 TWIN POWER
                      Yamaha FZ6 s2 Fazer ABS

                      Komentarz


                      • #12
                        Wczoraj wykupilem pelny pakiet OC AC NNW + ze 4 rozne warianty assistance w AXA za 1300PLN z groszami. W porownaniu z innymi ubezpieczalniami wychodzi sporo taniej. Szkodnik z 2004r 1.9TDI. Z poczatku bylem nie ufny ale po konsultacji z paroma osobami znajomymi siedzacymi w firmach ubezpieczeniowych ktore wyrazily sie pozytywnie stwierdzilem ze nie ma co przeplacac. Czas pokaze czy dobrze zrobilem Jedyne co mi sie nie podoba to brak mozliwosci wykupienia stalej wartosci samochodu na rok.
                        Jakby ktos chcial tam wykupic to moge podac nr ubezpieczenia - bedzie taniej
                        Virus injected!

                        Komentarz


                        • #13
                          OC + AC za 734 zł
                          roczna OII, ubezpieczenie w Benefii kupione przez Multibank :szeroki_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            A dodam jeszcze - co do Allianz - likwidacja malej szkody trwala ze 3-4 miesiace. Ciagle jakies nowe pomysly jakich dokumentow brakuje...

                            HDI - dno totalne, unikac szerokim lukiem... Moze i tanio ale w przypadku jakiejkolwiek szkody nawet z OC ciezko sie obejsc bez prawnika...:/
                            Virus injected!

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez rrysio
                              OC + AC za 734 zł
                              roczna OII, ubezpieczenie w Benefii kupione przez Multibank :szeroki_usmiech
                              kurcze coś bardzo taniutko

                              szok

                              u mnie niecałe 800 zł (OC+AC) - Hestia

                              Komentarz


                              • #16
                                Ja za OC+AC zapłaciłem w grudniu w Allianz Direct niecałe 800zł. Zniżki na wszystko maksymalne, dodatkowy rabat 15%, Octavia z 2000roku, miasto stołeczne Warszawa. Inne "direct" ubezpieczalnie za porównywalny pakiet chciały od 250zł do 1100zł więcej. "Tradycyjnych" ubezpieczycieli nie sprawdzałem.
                                Aha, w Allianz Direct nie ubezpieczają (tak jest napisane w warunkach ogólnych) aut sprowadzonych zza granicy i starszych niż 10 lat... :?
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez redhead
                                  Zamieszczone przez rrysio
                                  OC + AC za 734 zł
                                  roczna OII, ubezpieczenie w Benefii kupione przez Multibank :szeroki_usmiech
                                  kurcze coś bardzo taniutko

                                  szok
                                  No sam się zdziwiłem, że tak tanio wyszło W PZU, Allianzach i podobnych ceny były do 1200zł wzwyż.
                                  Co ciekawe w mbanku, który sprzedaje ubezpieczenia tych samych firm wyszło znacząco drożej - pewnie multibank ma jakiś inny algorytm obliczania ryzyka.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Czy przy tym tanim OC/AC rrysio czytałeś ogólne warunki umowy? bo czasami tak robią, że np. z ubezpieczenia wyłączają kradzież, i wtedy cena bardzo spada. bo faktycznie z rocznym autem taka cena, to wielki szok

                                    O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Evil
                                      Czy przy tym tanim OC/AC rrysio czytałeś ogólne warunki umowy? bo czasami tak robią, że np. z ubezpieczenia wyłączają kradzież, i wtedy cena bardzo spada. bo faktycznie z rocznym autem taka cena, to wielki szok
                                      Czytałem i to kilka razy w poszukiwaniu jakiegoś 'myku'
                                      Ale wszystko wygląda na to, że jest w porządku - ubezpieczenie od kradzieży jest, zniesione udziały własne i w kradzieży i w uszkodzeniu, brak amortyzacji części. Niczym szczególnym umowa nie różni się od umów innych ubezpieczycieli.
                                      Myślę, że na tą cenę złożyło się kilka czynników: pełne zniżki OC i AC, wiek dzieci , czas posiadania prawka, może współwłasność (jak wprowadzałem kierowców w innej kolejności to już pojawiała się znaczna różnica w cenie) itp itd

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        GENERALI

                                        Ja za swoją octę II w Generali płacę za pełny pakiet 1700 PLN. Chyba jakoś strasznie drogo, z tego co widzę po poprzednich postach :-)
                                        Na szczęście nie musiałem jeszcze korzystać z ich usług więc nie mogę wypowiedzieć się na temat solidności, ale według jakiś rankingów ubezpieczycieli Auto- świata, znajdowali się oni na 4. miejscu

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez herbal
                                          Ja za swoją octę II w Generali płacę za pełny pakiet 1700 PLN. Chyba jakoś strasznie drogo, z tego co widzę po poprzednich postach
                                          Dokładnie tyle samo mi zaproponowali za przedłużenie umowy po pierwszym roku u nich. :lol:

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            ale sie nameczylem ale w koncu udalo sie, tylko mi najtaniej wyszlo w link4 OC i AC 792zl, mieliscie kiedys u nich polise?

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              jajeczko, ja do tej pory za samo OC płaciłem 300zł/rok. Tydzień temu dostałem ofertę z Allianza na pakiet OC, AC NNW i Asisstance za 600/rok. Dodam, że mam maksymalne wszystkie zniżki...

                                              [ Dodano: Pią 20 Mar, 09 15:16 ]
                                              Acha i nie mieszkam w Wa-wie :szeroki_usmiech
                                              Pozdrawiam

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Mój pakiet AC+OC+NW za OII 2005 r. 1.9 TDI przy wieku 25 lat i zniżkach 35% zapłaciłem 1632 zł w PZU i tam było najtaniej.
                                                RENT COMPLEX

                                                DACAR.team

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez jajeczko
                                                  ale sie nameczylem ale w koncu udalo sie, tylko mi najtaniej wyszlo w link4 OC i AC 792zl, mieliscie kiedys u nich polise?
                                                  wolałem nie ryzykować
                                                  Ranking ubezpieczycieli wg tygodnika MOTOR nr 14/2008 :: Wykop.pl

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X