Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Parkownie pod Spodkiem w Katowicach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Parkownie pod Spodkiem w Katowicach

    Może ktoś z Katowic mi podpowie gdzie najlepiej poszukać miejsca parkingowego pod Spodkiem w Katowicach. Termin sobota godz. 9-10 rano. W Spodku jest impreza a więc teren wokół chyba będzie oblegany.
    Oczywiście chodzi o to, żeby można było z auta do Spodka dojść z buta. Niekoniecznie zupełnie darmowe. Ale po prostu nie uśmiecha mi się płacić 25pln za 2,5h pobytu, bo tyle kosztuje jakiś ekstra parking przy Spodku.

  • #2
    Yarwa, po prostu pojeździj troszkę w okolicach Spodka i może coś znajdziesz. Te duże parkingi (pod NOSPR i pod MCK są oszlabanowane więc trzeba za nie płacić), ale może znajdziesz coś na okolicznych ulicach... Więcej nie pomogę, bo tam nie ma innych dużych parkingów no i poza tym jest deficyt miejsc nawet dla mieszkańców - nawet w tygodniu mam czasem problem, żeby zaparkować pod "swoim" blokiem na Placu Grunwaldzkim...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Podziemny parking w MŚ. 5 zł za godzinę. Możesz zwiedzić przy okazji muzeum (warto) wtedy 6 godzin parkingu gratis

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
        Yarwa, po prostu pojeździj troszkę w okolicach Spodka i może coś znajdziesz. Te duże parkingi (pod NOSPR i pod MCK są oszlabanowane więc trzeba za nie płacić), ale może znajdziesz coś na okolicznych ulicach... Więcej nie pomogę, bo tam nie ma innych dużych parkingów no i poza tym jest deficyt miejsc nawet dla mieszkańców - nawet w tygodniu mam czasem problem, żeby zaparkować pod "swoim" blokiem na Placu Grunwaldzkim...
        Nie wiem skąd info, że duże parkingi pod NOSPRem i MCK są oszlabanowane. Chyba, że założyli te szlabany w tym tygodniu bo w zeszłym jeszcze nie było. Szlabany mają parkingi dla obsługi/pracowników i jakieś vipowskie pewnie też. Na reszcie można śmiało parkować. Możesz też próbować za spodkiem, ale tam takie trochę klepiska są.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez tomash23 Zobacz wpis

          Nie wiem skąd info, że duże parkingi pod NOSPRem i MCK są oszlabanowane. Chyba, że założyli te szlabany w tym tygodniu bo w zeszłym jeszcze nie było. Szlabany mają parkingi dla obsługi/pracowników i jakieś vipowskie pewnie też. Na reszcie można śmiało parkować. Możesz też próbować za spodkiem, ale tam takie trochę klepiska są.
          Parking pod MCK na 100% jest oszlabanowany bo... sam kupowałem tam szlaban. Pod NOSPR nawet jeśli nie ma szlabanu (nie pamiętam, nie zwracam na to uwagi - ale muszę zapytać kolegów), to podczas imprez i tak ktoś stoi i pobiera opłaty.
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #6
            Dzieki za komentarze. Myslałem żeby sprobować szczęscia w okolicach ulic Grażyńskiego, Morcinka

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis

              Parking pod MCK na 100% jest oszlabanowany bo... sam kupowałem tam szlaban. Pod NOSPR nawet jeśli nie ma szlabanu (nie pamiętam, nie zwracam na to uwagi - ale muszę zapytać kolegów), to podczas imprez i tak ktoś stoi i pobiera opłaty.
              W przeciągu miesiąca byłem na dwóch imprezach w NOSPRze odbywających się na sali koncertowej (czyli tych z największa widownią) i nikt ode mnie nie chciał ani grosza na parkingu. Szlabanów tez nie było.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X