Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RS dał popis

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • RS dał popis

    Znowu RS w akcji.
    Ciekawe czy to ktoś z forum

    Link
    O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

  • #2
    Miał szczęście, że na awaryjnym pasie nie było żadnej "przeszkody". Bardzo ryzykowny manewr i nie mówię tutaj o konsekwencja dla kierującego...

    Komentarz


    • #3
      Mam "lepsze" nagrania...

      Komentarz


      • #4
        Norma na polskich drogach.

        Komentarz


        • #5
          To tez jest ten sam RS ??



          W sumie, to sie dziwie ze dalej znajduja sie tacy naiwniacy. Jedno zdjecie, jeden film i wezwanie na komisariat gwarantowane, bo auto w leasingu czy sluzbowe to nigdy anonimowe nie bedzie
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Rejestracja się zgadza

            Komentarz


            • #7
              Slabe...
              ​​​​​​Bogusiowi do piet nie dorasta.
              Film bardziej z kategorii wiocha niz extreme
              Powered by R-Performance

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez lubek24 Zobacz wpis
                Ciekawe czy to ktoś z forum

                Link
                Tak z forum
                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                Komentarz


                • #9
                  No to czekaj Panie na wezwanie...
                  Ostatnio edytowany przez Bartass; 32889.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                    To tez jest ten sam RS ??
                    No za taki manewr zabrałbym prawko na jakiś czas.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Bartass Zobacz wpis
                      No to czekaj Panie na wezwanie...
                      Oby tak się stało.
                      Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                      https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                      https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                      https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                      Komentarz


                      • #12
                        Kurcze pokazałbym 2 filmiki z Seatem Leonem oraz Audi A4 w roli głównej, ale niezbyt wiem jak to wrzucić.

                        EDIT:
                        A jednak mam:





                        Ostatnio edytowany przez Bartass; 32889.

                        Komentarz


                        • #13
                          Mam kilka pytań do konfidentów

                          1) Dumni jesteście z kablowania?
                          2) Mamusia głaskała was po czuprynkach jak donosiliście na rodzeństwo lub kolegów?
                          3) Sami nigdy nie złamaliście przepisów?

                          Pytam, bo sam się brzydzę donosicielstwem i chciałbym zrozumieć dlaczego Wy wprost przeciwnie.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ciekawe jakiego posta bys napisal jakby jeden z tych idiotow zle ocenil odleglosc i zabil Ci np zonę z dziećmi..

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez kw82 Zobacz wpis
                              Mam kilka pytań do konfidentów

                              1) Dumni jesteście z kablowania?
                              2) Mamusia głaskała was po czuprynkach jak donosiliście na rodzeństwo lub kolegów?
                              3) Sami nigdy nie złamaliście przepisów?

                              Pytam, bo sam się brzydzę donosicielstwem i chciałbym zrozumieć dlaczego Wy wprost przeciwnie.
                              Tak, takie zachowania należy piętnować. Nie mówimy tutaj o przekroczeniu prędkości o 20 km/h, o zaparkowaniu na zakazie parkowania, a o bardzo niebezpiecznej sytuacji drogowej, która mogła się zakończyć tragedią.
                              Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                              https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                              https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                              https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Wosho Zobacz wpis
                                Ciekawe jakiego posta bys napisal jakby jeden z tych idiotow zle ocenil odleglosc i zabil Ci np zonę z dziećmi..
                                "A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!"

                                Od snucia teorii co by było gdyby to są wizjonerzy. Nikt tu nikogo nie zabił, nikt nie spowodował stłuczki. Żonę i dzieci może Ci zabić każdy z milionów kierowców w kraju np starszy dziadek, który wymusi pierwszeństwo bo niedowidział znaku STOP. Statystyki pokazują, że wymuszenie pierwszeństwa jest przyczyną ok 26% wypadków, podczas gdy nieprawidłowe wyprzedzanie 5% wypadków. Ja nie twierdzę, że Ci kierowcy postąpili dobrze. Twierdzę tylko, że od ujawniania wykroczeń drogowych są odpowiednie służby i nie trzeba donosić, szczególnie jeśli nie doszło do przestępstwa, a do przestępstwa nie doszło.

                                michal8937

                                prosiłem o odpowiedź na 3 pytania, Rozumiem, że "Tak" na początku zdania jest odpowiedzią na wszystkie 3. Nie chce mi się jednak wierzyć, że sam nigdy nie złamałeś przepisów

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez kw82 Zobacz wpis
                                  Mam kilka pytań do konfidentów

                                  1) Dumni jesteście z kablowania?
                                  2) Mamusia głaskała was po czuprynkach jak donosiliście na rodzeństwo lub kolegów?
                                  3) Sami nigdy nie złamaliście przepisów?

                                  Pytam, bo sam się brzydzę donosicielstwem i chciałbym zrozumieć dlaczego Wy wprost przeciwnie.
                                  Temat jest skomplikowany.
                                  1) Jeżeli przyczyni się to do wyeliminowania takiego osobnika z ruchu, to tak, jestem z tego dumny.
                                  2) Nie, wpoiła za to to, że za swoje czyny trzeba ponosić odpowiedzialność.
                                  3) Złamałem i poniosłem za to konsekwencje, np prędkość, wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym. Nie mam do nikogo pretensji gdyż taki był fakt.


                                  Zamieszczone przez kw82 Zobacz wpis
                                  Twierdzę tylko, że od ujawniania wykroczeń drogowych są odpowiednie służby i nie trzeba donosić, szczególnie jeśli nie doszło do przestępstwa, a do przestępstwa nie doszło.
                                  Akcja KWP w Bydgoszczy - STOP agresji drogowej - Aktualności - Informacyjny Serwis Policyjny

                                  Dam znać jak się sprawy powyższe zakończą, na moje kierowca Leona straci prawko.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Kierowca Skody, nie Leona

                                    Kapuś to okropne słowo, sam go nie lubię, ale to tutaj nie ma z tym nic wspólnego, polskie drogi są bardzo nie bezpieczne i nie dziwi mnie coraz większa ilość kamer w autach.
                                    Samemu miałem raz przypadek że mi się jeden narwaniec zatrzymał przedemną na lewym pasie autostrady, wszyscy za mną awaryjnie hamowali i ratowali się aby mi w "d" nie wjechać...
                                    ...niestety nie miałem kamery

                                    Sam jeżdżę dynamicznie, bywam czasem na torze, jak większość z nas, lubię adrenalinę za kółkiem, ale trzeba wiedzieć kiedy, gdzie i jak.


                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez feels3 Zobacz wpis
                                      Kierowca Skody, nie Leona
                                      Leon- mówię o moim drugim filmiku- mam zdj z bliska.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez kw82 Zobacz wpis
                                        Mam kilka pytań do konfidentów

                                        1) Dumni jesteście z kablowania?
                                        2) Mamusia głaskała was po czuprynkach jak donosiliście na rodzeństwo lub kolegów?
                                        3) Sami nigdy nie złamaliście przepisów?

                                        Pytam, bo sam się brzydzę donosicielstwem i chciałbym zrozumieć dlaczego Wy wprost przeciwnie.
                                        1) z kablowania na pewno nikt normalny nie jest dumny -ale czy jak byś widział że obok gwałcą dziewczynę, to byś nie nie zadzwonił na 112? no tak - bo to kablowanie. Naganne jest.
                                        2) to pozostawię bez komentarza

                                        Zamieszczone przez Bartass Zobacz wpis
                                        2) Nie, wpoiła za to to, że za swoje czyny trzeba ponosić odpowiedzialność.
                                        3) złamanie przepisów, a jazda, która jest totalnie niebezpieczna to dwie różne sprawy

                                        I taktycznie, jak byś widział takiego debila i nie wysłał nagrania na policję, a miał je - to słuszna decyzja, bo nie powinno się kablować, Tylko jak kilometr dalej, ten debil sprzątnął by na masce Twoją Mamusię np. To też nie miał byś wyrzutów sumienia, że lepiej było nie kablować?


                                        Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez kw82 Zobacz wpis
                                          Od snucia teorii co by było gdyby to są wizjonerzy. Nikt tu nikogo nie zabił, nikt nie spowodował stłuczki.
                                          tu nie, ale jutro może, jak go nikt nie nauczy rozumu.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Bartass Zobacz wpis

                                            Temat jest skomplikowany.

                                            3) Złamałem i poniosłem za to konsekwencje, np prędkość, wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym. Nie mam do nikogo pretensji gdyż taki był fakt.


                                            Akcja KWP w Bydgoszczy - STOP agresji drogowej - Aktualności - Informacyjny Serwis Policyjny

                                            Dam znać jak się sprawy powyższe zakończą, na moje kierowca Leona straci prawko.
                                            Łamiesz więc przepisy i tylko czasami ponosisz konsekwencje bo policja nie stoi wszędzie, mam więc nadzieję, że ktoś Cię nagra i sam stracisz prawko. Wtedy zrozumiesz, jak to jest być zakablowanym. Ta akcja stop agresji drogowej powstała "Aby ograniczyć przemoc i agresję ze strony kierowców, którzy nie potrafią kontrolować swoich reakcji i zachowań"
                                            Chodzi głównie o to jak ktoś Ci wyskoczy z kijem z auta i zacznie Cię napier..lać. Ty oczywiście wyszedłeś przed szereg.



                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis

                                              1) z kablowania na pewno nikt normalny nie jest dumny -ale czy jak byś widział że obok gwałcą dziewczynę, to byś nie nie zadzwonił na 112? no tak - bo to kablowanie. Naganne jest.

                                              3) złamanie przepisów, a jazda, która jest totalnie niebezpieczna to dwie różne sprawy

                                              I taktycznie, jak byś widział takiego debila i nie wysłał nagrania na policję, a miał je - to słuszna decyzja, bo nie powinno się kablować, Tylko jak kilometr dalej, ten debil sprzątnął by na masce Twoją Mamusię np. To też nie miał byś wyrzutów sumienia, że lepiej było nie kablować?
                                              Gwałt bym oczywiście zgłosił. Szkoda, że nie odróżniasz gwałtu od przekroczenia podwójnej ciągłej.
                                              Ty możesz równie dobrze przewieźć kogoś na masce jak ten człowiek, którego nazywasz debilem.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez kw82 Zobacz wpis
                                                Szkoda, że nie odróżniasz gwałtu od przekroczenia podwójnej ciągłej.
                                                Gwałt to dla mnie przekroczenie pojedynczej ciągłej....
                                                kw82 , to Ty jechałeś tym eresem?
                                                Maciek
                                                terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                                                Zapraszamy....

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez kw82 Zobacz wpis
                                                  Ty możesz równie dobrze przewieźć kogoś na masce jak ten człowiek, którego nazywasz debilem.
                                                  powiem szczerze, że nie nie jestem w stanie zrozumieć Twojego toku myślenia - i nawet nie chcę i nie zamierzam.

                                                  Przewieść na masce, bo ktoś Ci wyskoczy w ostatniej chwili, a przewieść na masce bo zapierda......sz jak dzika świnia po wszystkich pasach łącznie z AWARYJNYM jak na tym filmie!!! - to jednak jest duża różnica. Nie będę dłużej z Tobą polemizował - tylko pomyśl, jak byś Ty stał wtedy tam na pasie awaryjnym, a taki DEBIL wpier......ł sie w Ciebie po swoim pomykaniu......

                                                  Ty byś miał prawo tam stać w sytuacji awaryjnej np., a on........ ???

                                                  To nie było by takie przewiezienie na masce jak piszesz - niechcący. Dla mnie to by było z PREMEDYTACJĄ.

                                                  I kończę z Twoim poziomem myślenia.
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X