Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak dojechać Warszawa->Zakopane

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak dojechać Warszawa->Zakopane

    Ruszam w sobotę rano - którędy? Warszawa - Częstochowa - Katowice - Kraków - Zakopane?
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

  • #2

    Albo Katowice, albo Kielce, żadna trasa nie jest idealna. Jestem akurat w Wiśle i w stronę Katowic pojechałem z W-wy na Łódź/Stryków.
    W wolnym czasie dwa koła

    Komentarz


    • #3
      Warszawa,Częstochowa, Katowice i albo dalej autostradą do Krakowa lub w Chrzanowie na Zator,Wadowice,Rabka.Osobiście wolę wariant autostradą do Krakowa później zakopianka tylko w obydwu wariantach w Rabce (by minąć korki przed Zakopanem),skręcamy na kierunek Czarny Dunajec a potem w Czarnym Dunajcu albo kierunek Witów lub Poronin.
      P.S W Krakowie zatankuj do pełna bo Zakopane ma paliwo drożej jak na Słowacji.
      Ostatnio edytowany przez Octava4x4; 41052.

      Komentarz


      • #4
        Z kościeliska k. Zakopca (przez Zakopane Kraków Częstochowę) wróciłem do Wa-wy 490km w 4g:20min wyjazd o 4:30 rano w sobotę w połowie Stycznia i na śniadanko byłem w Wa-wie
        SewerWa

        Komentarz


        • #5
          TAkze polecam powroty w porannych godzinach co by przed 6:30-7:00 przejechać na powrocie Kraków. A do Zakopca Agamek12 trasa tak jak piszesz nic tu lepszego nie wymyślisz, Droga dobra aby uważaj na radarki na skrzyżowaniach trzymaj tyle co ograniczenie i w Częstochowie - polecam Yanosika mieć aktywnego w telefonie - miłego wypadu
          SewerWa

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Sewerwa Zobacz wpis
            TAkze polecam powroty w porannych godzinach co by przed 6:30-7:00 przejechać na powrocie Kraków. A do Zakopca Agamek12 trasa tak jak piszesz nic tu lepszego nie wymyślisz, Droga dobra aby uważaj na radarki na skrzyżowaniach trzymaj tyle co ograniczenie i w Częstochowie - polecam Yanosika mieć aktywnego w telefonie - miłego wypadu
            Znam trasę od Warszawy aż do Katowic - co tydzień nią popylam.
            Z Katowic do Krakowa jechać autostradą czy 79-ką? Niby 20zł taniej i 30min dłużej...
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #7
              W sobotę rano, nawet wcześnie w okresie ferii zejdzie się nawet do 7 godzin! Przerabiałem to w pierwszą sobę ferii mazowieckich. Mówię o "7". Roboty drogowe plus ruch feryjny swoje robi.
              Ja jutro czyli w piątek startuję po północy do Małego Cichego odebrać młodego z drugiej części pobytu. Myślę że w nocy na "7" będzie luz.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                Zakładam że ruch w sobotę rano będzie raczej mały, bo pewnie z Zakopca ludzie będą raczej wracać w niedzielę, a w sobotę (z uwagi na raczej słabą pogodę) do Zakopca wybiorą się nieliczni...
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #9
                  Niby ja jechałem w pierwszą sobotę ferii mazowieckich, więc ruch był spory mimo wyjazdu o 5 00 ran. No i zima była w górach jak marzenie. Kraków był na jeden strzał, gorzej było między Szydłowcem i Skarżyskiem, potem za Kielcami i przed Myślenicami - roboty. A i jeszcze na Zakopiance już grzebią. Może faktycznie teraz będzie luźniej - końcówka ferii i pogoda. Tyle, że ja muszę być sobotę bardzo wcześnie rano.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    A ja się musze wyspać, bo jutro ze Śląska przyjadę pewnie koło 20.00 i jak skończę pakowanie to pewnie zastanie mnie północ. A że chce pospać chociaż z 5h, to wyjadę z domu około 6.00...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      No i pomimo "focha" Passata dojechałem zza Warszawy w 6h...
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        I ja maraton pokonałem. W obie strony do Małego Cichego "7". Radom, Kielce, Kraków. Młody przywieziony.

                        Do Małego Cichego wyjazd w nocy 01.15 - pod Harendą żeby zerknąć na wyciąg i warunki w 5,5 godziny ( miałem jeszcze sporo czasu na zatankowanie i jedzenie i żeby nie budzić zimowiska). Kawkę w Małym C piłem przed 8.00.

                        Z powrotem wyjazd 09.30 - już gorzej - 7 godzin, ale korki były spore.

                        Ja, tzn. Szara bez fochów.

                        A u Ciebie co z Passkiem?
                        ​​​
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                          IA u Ciebie co z Passkiem?
                          ​​​
                          Zaraz poproszę o diagnozę w swoim temacie.

                          Ruszyłem o 6.15. Około 11.00 byłem w Lubieniu (omijałem zakopiankę przez Mszanę Dolną, bo była jakaś stłuczka) i około 11.30 korek w Rabce w stronę Warszawy miał dobre parę kilometrów. Ale w stronę Warszawy generalnie było znacznie mniej zatorów niż się spodziewałem. W Zakopanem pod kwaterą byłem o 12.15.
                          W sumie gdyby nie 3 przystanki na siku i foch auta to dojechałbym na miejsce (trasą jak w załączniku) w nieco ponad 5h - i to bez większych wygłupów.
                          Załączone pliki
                          Ostatnio edytowany przez Agamek12; 894.
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja w drodze powrotnej omijałem korek od Poronina do mostu w B. Dunajcu przez Ząb do Szaflar.
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • #15
                              Korek przed mostem w Białym Dunajcu miał w stronę Warszawy może z 300m długości o 12.00...
                              Adam... Używam:
                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                              Passek: B6 175KM/366Nm

                              Komentarz


                              • #16
                                Przed 10 00 był od skrzyżowania na Ząb. Czyli nie ma reguły. Dopóki nie przebudują węzła w Poroninie, co już zaczęli to tak będzie. Za to ostro poszły prace od ronda za Radomiem włącznie z obwodnicą Szydłowca od zeszłego roku.
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • #17
                                  Fajnie się wraca w sobotę rano po sezonie z Zakopanego. Ruszyłem dziś rano z Zakopanego o 6.01 i po przejechaniu 489km w 5h5min byłem w domku.
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Najważniejsze że cały i zdrowy w domu :P

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez tomba7 Zobacz wpis
                                      Albo Katowice, albo Kielce, żadna trasa nie jest idealna. Jestem akurat w Wiśle i w stronę Katowic pojechałem z W-wy na Łódź/Stryków.
                                      potwierdzam!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        My bylismy na dluzszy weekend w wakacje i jak wracalismy to w radiu byla mowa ze do krakowa sie jedzie 3h, wiec pojechalismy przez slowacje, polecam

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ostatnio oddali kawałek "S" za Radomiem do Szydłowca i kawalek od Jędrzejowa do granicy województwa małopolskiego. Ale i tak wszystko teraz zepsuje rozkopana Zakopianka i węzeł w Poroninie.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Na nowym odcinku 'S" Radom - Szydłowiec - video jeździ nawet późno w nocy.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                              Ostatnio oddali kawałek "S" za Radomiem do Szydłowca i kawalek od Jędrzejowa do granicy województwa małopolskiego. Ale i tak wszystko teraz zepsuje rozkopana Zakopianka i węzeł w Poroninie.
                                              To w Nowym Targu odbij na droge 49 i przez Bialke, Bukowine wjedz do Zakopca od Murzasichle.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Znam to, ale raczej szybciej nie będzie. Kawał naokoło. A korek przed mostem w B. Dunajcu można objechać lokalną drogą koło term Gorący Potok.
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X