Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak się jeżdzi DK3/S3 i DK6 ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak się jeżdzi DK3/S3 i DK6 ??

    Czy ktoś z forumowiczów miał może ostatnio okazję jechać DK3/S3 od Legnicy na Szczecin i dalej DK6 na Koszalin i może się podzielić wrażeniami?
    Mam plan, by w długi weekend wybrać się nad morze i kontrolnie wpisałem sobie trasę w Targeo, ale jak zobaczyłem sieczkę żółtych wykrzykników po drodze w związku z budową S3, to mój zapał opadł.
    Jak faktycznie wygląda jazda od Legnicy do Sulechowa? Mocno uciążliwe są te wszystkie objazdy? Zastanawiam się, czy jest sens szukać trasy alternatywnej.
    Na DK6 od Goleniowa na Koszalin też pokazuje całą stertę robót. Jeździ może ktoś tą trasą i może coś podpowiedzieć?
    Z góry dzięki za pomoc
    Pozdro

  • #2
    Z Legnicy do Lubina przez prawie całą drogę są roboty drogowe, jazda cały czas jednym pasem, kilka rond po drodze gdzie nie podgonisz. Za Lubinem kilka km dwujezdniowej drogi i 7 kilometrowa zwężka z ograniczeniem do 60 km/h. Często się korkuje w godzinach zmian w kopalni. Za Polkowicami znów zwężka kilka kilometrów. Od zjazdu na Głogów do okolic Nowej Soli jedzie się płynnie. Za nową Solą znów co kawałek roboty drogowe i ograniczenie do 60 km/h. Dalej od Sulechowa do Szczecina S3 tylko chyba w okolicach Gorzowa Wlkp roboty drogowe. Ogólnie w okresie świąt, długich weekendów masa aut jedzie tą drogą nad morze i jest jeden wielki sznur aut

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za odpowiedź
      Właśnie tego się obawiałem, więc chyba sobie podaruję eSkę aż do Zielonej Góry i pojadę wojewódzkimi ode mnie. Wiem, że jeszcze za Zieloną chyba też coś robią, ale to już trzeba przeboleć.
      Pozdro

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X