Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Próba wymuszenia przyznania się do winy z powodu domniemanej stłuczki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    No i tego nie mogę pojąć. Po co?
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #52
      ruwado tutaj masz odpowiedź.
      Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
      Ojciec wymiękł.
      AXA pogroziła mu sprawą przed sądem, dodatkowymi kosztami, świadkiem poszkodowanego, itp. i podpisał oświadczenie w którym przyznaje się do winy.

      Komentarz


      • #53
        Wiem. Czytałem. Dla mnie to bez sensu. Wiadomo, jakieś koszty, czas, ale po co darować jakiemuś naciągaczowi.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #54
          Wiesz każdy podejmuje taką czy inną decyzje biorąc pod uwagę różne kryteria.
          Tak jak napisałem wcześniej ojciec Agamka trochę zbyt szybko się poddał...można było owego pana "wziąć na przetrzymanie"...

          Komentarz


          • #55
            Ojciec stwierdził, że skoro jego auto ma jakieś tam delikatne obcierki a to od drzewka, a to od słupka parkingowego lub innych tego typu rzeczy to przy odrobinie niefartu ktoś może dopasować delikatną obcierkę na aucie zgłaszającym szkodę do jakiejś rysy na aucie ojca. Podpisał oświadczenie z nadzieją, że sprawa zostaje w ten sposób zamknięta.
            Ja też rozegrałbym sprawę inaczej, ale ja na swoim aucie nie mam uszkodzeń a w dodatku wciąż twierdzę, że to jest zwykłe naciąganie - no bo ponownie zapytam retorycznie: dlaczego to uszkodzenie(?) nie zostało zgłoszone bezpośrednio po domniemanym obtarciu przez ojca skoro w poszkodowanym(?) aucie był świadek, który potwierdza zdarzenie a ojciec spędził na stacji kilka minut stojąc przed tym autem?
            Na tą chwilę sprawa zamknięta - nie ma nad czym się rozwodzić. Ale warto wiedzieć, że takie rzeczy się zdarzają.
            Adam... Używam:
            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
            Passek: B6 175KM/366Nm

            Komentarz


            • #56
              Nie do wiary jak mozna kims manipulowac uzywajac odpowiednich slow, do tego fantazja i juz ktos czuje sie winny. mutex/ocfipreoqyfb/mutex

              PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

              Komentarz


              • #57
                W takich (jak i innych) sytuacjach , nawet jak Cię złapią za rękę , mów że to nie Twoja. Nikomu nie zależy na wyjaśnieniu sprawy , nikogo nie interesuje kto jest winny ,liczą się tylko statystyki i jak najszybsze zamknięcie sprawy , tak aby o 15.00 zamknąć drzwi od pracy i śmignąć na hacjendę pograć w Heroesów.
                Zwykłego obywatela Ci wszyscy goście( milicja,prokuratura,TU) maja głęboko w okrężnicy. Tyle mutex/ocfipreoqyfb/mutex

                Ostatnio edytowany przez słoń; 14731.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X