Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gwarancja Mobilności Skoda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gwarancja Mobilności Skoda

    Nadchodzi czas przedłużenia ubezpieczenia dlatego rozważam rezygnację z assistance od ubezpieczyciela na rzecz gwarancji mobilności właśnie. Aktualnie nalepka w książce serwisowej ma ważność do końca listopada. Planuję zrobić w tym czasie przegląd i przedłużyć tym samym o kolejny rok.
    Przyznam że z opisu tzw assistance Skody wszystko wygląda pięknie: za darmo naprawa na miejscu, holowanie, auto zastępcze i ewentualnie hotel. Moja Octavia ma 4 lata, w razie awarii tak bym ją zaprowadził do ASO. Czy w takim razie nie będzie to dla mnie najlepsza opcja?
    Czy ktoś z Was korzystał już z tej usługi?

  • #2
    Ja korzystałem i to daleko od PL w poprzdniej Octavce. Faktycznie przyjeżdża laweta, zabiera auto i masz opcje, samochód zastępczy lub noclegi, ale na krótko. Próba usprawnienia samochodu na drodze to czysta fikcja! W czym Ci mogą pomóc, tylko w jakiejś dupereli. Ale części ze sobą nie wożą. A... Chyba usprawnienie, tak jak i naprawa nie jest chyba darmowe! To nie gwarancja tylko assistance, pomimo gwarancji w nazwie.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #3
      Jasne, też nie wierzę w ta naprawę na miejscu bo koło sam sobie zmienię a na paliwo raczej uważam żeby nie zabrakło.
      oczywiście za naprawę płacę z własnej kieszeni ale to tak samo jakbym miał assistance u ubezpieczyciela.
      Zastanawiam się po prostu czy ta "gwarancja" mobilności nie jest dobrą alternatywą. Po co dodatkowo płacić za assistance.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis
        "gwarancja" mobilności
        a ile ona kosztuje?
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
          a ile ona kosztuje?
          Teoretycznie nic. Masz to na rok po zrobieniu przeglądu w ASO.

          Komentarz


          • #6
            Koszt to serwisowanie w ASO.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
              Koszt to serwisowanie w ASO.
              Jeśli ktoś tak czy inaczej serwisuje w ASO to koszt żaden.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X