Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podziękowania za zepchnięcie do rowu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podziękowania za zepchnięcie do rowu

    Szczególne podziękowania dla jednego z Waszych klubowiczów, czarna Skoda Oktavia TDI kombi, przyciemniane szyby, biały napis klubowy na tylnej klapie. Dnia dzisiejszego na drodze w lesie między Tenczynkiem a Rudnem (województwo Małopolskie koło Krzeszowic) podczas mojego wyprzedzania gość włączył po prostu lewy kierunek i wjechał sobie huraoptymistycznie na lewy pas ruchu wprost pod moją maskę spychając mnie do rowu przy 100 km/h. Mam nadzieję, że koledzy wskażą Cię palcem. Nie poczułeś się w żaden sposób odpowiedzialny za swoje zachowanie, nawet nie zatrzymałeś samochodu, tylko powoli odjechałeś w siną dal. Ciekawe jak dumny jesteś z tego, że mogłeś kogoś zabić.
    Załączone pliki

  • #2
    Policja wezwana? Udało się Tobie uchwycić fragment tablic rejestracyjnych? Materiał dowodowy zabezpieczony (kamery, itp.)?
    Zasadniczo forum nie jest miejscem do rozstrzygania tego typu sytuacji lub wywoływania kogokolwiek z szeregu (ponadto z opisu nie sposób wskazać, to jest duża społeczność, a obecność wlepki na aucie nie oznacza automatycznie przynależności do OCP), to temat dla organów ścigania. Bezdyskusyjnie, patrząc na uszkodzenia auta i opis sytuacji.

    Komentarz


    • #3
      Patrzac na uszkodzenia obstawiam ze strat na zdrowiu nie bylo. To najwazniejsze.
      Sporo szczescia, bo setką przez row mogło sie naprawdę zle skonczyc.
      Zbieraj swiadkow i na policję.

      Powered by R-Performance

      Komentarz


      • #4
        Jeden mały szczegół, na fb ocp było juz kilka kwestii że sporo ludzi jeździ samochodami kupionymi od klubowiczów nawet nie wiedząc co to OCP.
        Więc może tutaj jest a może go nie ma.

        Komentarz


        • #5
          a znasz chociaż początek rejestracji?Bo samo
          Zamieszczone przez PFC Zobacz wpis
          czarna Skoda Oktavia TDI kombi, przyciemniane szyby, biały napis klubowy na tylnej klapie
          to nie wiela
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • #6
            najważniejsze, że wszystko OK (zdrowie). Auto rzecz nabyta. Jak wspomnieli koledzy, posiadanie wlepy nie świadczy, że klubowicz. Znane przypadki, że ludziska kupowali Skodę octavię w wersji OCP!. Co do zdarzenia pewnie będę się powtarzał, ale ja na takie przypadki kupiłem kamerkę. Na szczęście jeszcze się nie przydała, ale zawsze coś

            Komentarz


            • #7
              Dużo ludzi kupuje też naklejki z różnych źródeł i nie do końca zdaje sobie sprawę z istnienia Forum.
              Zapytaj może na FB.
              Rafał

              Komentarz


              • #8
                Przykre. Ale przykre jest też to, że zauważyłeś TDI, OCP, przyciemnione szyby, a numeru rej. nie. Chociaż znacznik województwa, miasta. Cokolwiek. Wlepa już teraz nic nie znaczy. Można ją kupić z samochodem lub samą.

                Moja Octavia:
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                Rafał

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X