Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie -nieprecyzyjna nazwa modelu w polisie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubezpieczenie -nieprecyzyjna nazwa modelu w polisie.

    Czesc,
    kupilem polise OCA,C przez tel. Wczoraj otrzymalem Ja mailowo. Moja Skoda to Octavia II (1.4, TSI, 90km,liftback, benz+lpg,2012).
    W tresci polisy zamiast powyzszego "TSI" figuruje "Octavia II 1.4 MR'09 Family" . Czy powinienem sie martwic ? Gosc na infolinii twierdzi,ze formularze elektroniczne,z ktorych korzysta nie maja w edycji tresci opcji "TSI", tylko to "MR'09", ktore wskazuje na model po liftingu z uwzglednieniem TSI w domysle... nie wiem czy jestem naiwny, czy nazbyt podejrzliwy...Wszystko z grubsza sie zgadza (km,przebieg,model family). Czy to bedzie niescislosc upowazniajaca do podwazenia legalnosci/lub wyplat z tytulu polisy(bledne dane?).
    z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich.


  • #2
    Zamieszczone przez Kroll Zobacz wpis
    Moja Skoda to Octavia II (1.4, TSI, 90km,liftback, benz+lpg,2012).
    Przecież sam nie wiesz co masz. :-)

    Komentarz


    • #3
      nie żartuj z kolegi.. chodziło o 90 kW a nie KM...
      Kroll do polisy podawałeś VIN? jak tak a tak zakładam - to nie ma problemu co oni mają w systemie....

      Komentarz


      • #4
        Tak jak piszą koledzy, jak już kupiona polisa i VIN jest, to się nie przejmuj.
        Ale przy wyliczeniu nowej składki podawaj zawsze wersje wyposażenia, np. w Axie ma to znaczenie odnośnie ceny OC nawet, im większa bida tym taniej

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
          Tak jak piszą koledzy, jak już kupiona polisa i VIN jest, to się nie przejmuj.

          Komentarz


          • #6
            Dziękuję za zyczliwe odpowiedzi.

            Unicestwiacz-gratuluję łatwych ekscytacji literówką. "Proooopsy

            Komentarz


            • #7
              Podłącze się, żeby nie zakladać nowego tematu.
              ​​​​​​Wykupiłem polisę OC. Po przyjściu do domu zauważyłem ze zamiast Octavia I agent wpisal Octavia II. Pojemność silnika w II jest nawet minimalnie wyższa. Inne dane rok produkcji, nadwozie etc. Sa poprawne. Zadzwoniłem do agenta i powiedziałem o blędach on stwierdził że są bez znaczenia dla umowy.
              Mimo to napisałem do PZU i dostałem odpowiedź;

              "Abyśmy mogli zmienić dane, prosimy dostarczyć kopię dowodu rejestracyjnego - zmiany naniesiemy gdy dostaniemy brakujący dokument".

              I teraz pytanie - czy naniesienie zmian może spowodować również dopłatę?
              Czy lepiej udać się do agenta PZU czy lepiej udać ze pisma nie dostałem ( przyszło do skrzynki).

              Komentarz


              • #8
                Dopłatę za co ?
                zmienia dane i po problemie
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • #9
                  rozumiem

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X