Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak dojechać Warszawa - Bruksela? 2 opcje.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak dojechać Warszawa - Bruksela? 2 opcje.

    Dawno dawno nie udzielałem się na forum, nawet wątek z showrooma zaginął. Niemniej witam wszystkich ponownie.

    Mam takie pytanie do osób, które jeżdżą tą trasą i są wstanie doradzić, którą drogę wybrać: Warszawa-Bruksela. Warszawa jakby nie jest punktem początkowym, ale przez stolicę bedę przejeżdzał więc załóżmy, iż tu startuję.

    Google pokazuje, że najszybciej będzie A2 -> Berlin -> Hanover -> Dortmund -> Bruksela

    Wolałbym nie płacić za A2 i pojechać S8 -> Wrocław -> A4 -> Dresno -> Kolonia -> Bruksela

    ok 100km więcej, to prawie godzina jazdy dłużej, ale kilkadziesiąt zł w kieszeni, które można wydać np na obiad.

    Pytanie zatem do tych, którzy jeżdżą tą alternatywną trasą (S8 -> A4). Czy nie ma tam po drodze aktualnie jakichś niespodzianek typu częste ograniczenia prędkości, gorsza jakość dróg itp. co jeszcze bardziej przedłużyłoby czas podróży.

    trasa.png

    Jeszcze jedno pytanie. Jest już jakiś patent na aktywowanie lub sparowanie nawigacji googla by wyświetlana była na Columbusie? Moja O3 nie załapała się jeszcze nawet na mirrorlinka. Wyprodukowana z początkiem 2014r. Sama nawigacja w Columbusie mi wystarcza, jednak ubolewam nad tym, iż nie omija korków. No tylko w czechach fajnie się jechało bo dostawała komunikaty tp i prowadziła omijając zatory. Jak jest w Niemczech? Ktoś zorientowany?

    Daniel
    O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X