Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie w Link 4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
    "Stała Suma Ubezpieczenia - W przypadku wyboru przez Ubezpieczającego opcji Stała Suma Ubezpieczenia kwotę odszkodowania stanowi kwota odpowiadająca wartości Pojazdu ustalonej przy zawarciu Umowy Ubezpieczenia"

    Pewnie są jakieś wykluczenia typu brak kluczyków, nie czytałem OWU.
    niektóre TU maja np udział 10% w przypadku kradzieży auta z niestrzeżonego parkingu

    Komentarz


    • #27
      No tak jest. Dlatego ta istotną kwestią jest czytanie ogólnych warunków ubezpieczenia, aby później nie było rozczarowania. Ja wiem, że to jest kilkadziesiąt stron, bardzo często napisanych drobnym maczkiem, ale warto chyba wiedzieć, mieć świadomość, kiedy towarzystwo ubezpieczeniowe wyłącza swoją odpowiedzialność.
      OC - w zasadzie parametry tego ubezpieczenia w każdym TU są na bardzo podobnym poziomie. AC - tutaj proponuję doczytać, bo są różne warianty. Np soft AC, gdzie ubezpieczone są tylko szyby, lakier, ale nie są ubezpieczone poważniejsze usterki powstałe w następstwie zdarzenia drogowego. Spis większości aktualnych OWU macie tutaj: Ogólne warunki umowy | Wygodnie.pl

      Komentarz


      • #28
        Podobno Link4 zmienia zasady wpłaty odszkodowań - rezygnują z odmowy wypłat za wykroczenia pod wpływem alko
        Rewolucja w ubezpieczeniach. LINK4 wypłaci odszkodowanie, gdy będziemy po drinku - Money.pl

        Oj będzie migracja na rynku ubezpieczeń
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X