Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypadek na Słowacji przez polskich "szybkich i wściekłych"

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Spj Ty jestes moderatorem czy obrońcą marleja.
    Bo mam spore wątpliwosci w tej chwili.
    Ty masz być obiektywnym w danej kwesti a nie wyrażać swoje prywatne zdanie gdy grozisz paluchem z racji funkcji.
    ​​A kwestia jest taka że koleś ma ewidentnie problemy w dyskusjach od dawna i jedzie po wszystkich którzy mają odmienne zdanie nie przebierając w slowach. I jak widzisz to nie tylko moje zdanie. Kto mu dal prawo? No jak widac moderator. No brawo...
    I że ja go prowokuje niby a on musi się tak bronić jak przed chwilą bo inaczej biedak nie potrafi na argumenty? Jest tylko doktorem prawa no to intelektualny inwalida znaczy?
    On pisze co pisze a Ty mi mówisz że ja go prowokuje?
    Jesli tego nie widzisz to podpowiem - kazde wyrażenie innego zdania niz jego jest widać prowokacją. No to tak - prowokuje- tylko pytanie jest czy tu jeszcze mozna w kulturalny sposób wyrazać swoje zdanie bez narazania się na wyzwiska? Ja uważam że bezdyskusyjnie dla mnie gość z ferrari został najechany z tylu? Może nie? Może sprowokowal porszawke do najechania mu ma dupe?
    ​​​​​Dorosly poukladany czlowiek tym się różni od malpy i nizszych form, że posiada umiejętność pohamowywania dzikich instynktów tzn powinien nie dać sie prowokować.
    Umiec powiedzieć NIE i zachowywač sie racjonalnie a nie tylko emocjonalnie.
    Tyczy to się goscia w porsche i marleja.
    Jak widać ktoś tu ma tym problem.
    Wyrażam swoje zdanie bez wyzywania i zlozeczenia.
    Jak ktoś się ze mną nie zgadza to chyba są inne slowa na wyrazenie odmiennego zdania. Nie widzisz różnicy miedzy "nie zgadzam się", " uwazam ze nie masz racji" a tym co on wypisuje, moderatorze?
    Personalnie kiedy nie zostanę sprowokowany nie zaatakuje go ale jak mnie sprowokuje - to tak postępując jak tu spj upoważniasz mnie do kontrreakcji na podobnym poziomie.
    Tylko postaraj sie wtedy być obiektywny i mnie obronic gdy będę go wyzywac albo mu życzyć śmierci bliskich - bo zostanę sprowokowany....
    Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis

      wszyscy jada lamiac przepisy - widziales filmik prawda?
      Naprawde przykre to jest wypisywanie przez prawnika takich bzdur.

      czyli twierdzisz ze zlamanie przepisu implikuje bycie winnym tej tragedii?
      czy kazdy ktory w tym czasie bedac w poblizu wypadku i zlamal jakikolwiek przepis jest winny?
      czy jezeli okaze sie ze fabia jechala 10km/h za szybko to tez jest na rowni winna i wrzucisz kierowce do worka "wszyscy"
      czy reszta ekipy ktora podobno jechala za nimi tez jest winna? Dlaczego tylko ukarac ta trojke?
      A moze ten srebrny ktorego wyprzedzali tez jechal za szybko moze tez wsadzic go do wiezienia? A moze miał różne opony na jednej osi?

      edit: dla mniej kumatych: zanim zaplujecie sobie monitory, zastosowano hiperbolę można o niej poczytać np. tu Hiperbola (teoria literatury – Wikipedia, wolna encyklopedia)
      Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
      Powered by R-Performance

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis

        edit: Marlej jestes prawnikiem? Serio?
        Tez mi sie to w glowie nie mieści.
        Mam wraženie że do 18-tki dał radę max do 3 klasy podstawówki dojść. A potem puścili go wolno.

        Marlej różni nas wszystko ale przede wszystkim to że nikomu smierci jego lub jego bliskich nie zyczylem i nie mam zamiaru.
        Obojętnie jak bym go nie lubił.
        Idż się leczyć, może jeszcze nie jest za późno....

        Moderator pokaż że tu są jakies zasady a nie prywata. Takich personalnych zlozeczeń nawet gdy autor jest intelektualnie ułomny za drugim i kolejnym razem nie mozna tolerować....
        Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

        Komentarz


        • #54
          Moderatorem jestem, a obrońcą marleja, uwierz mi, że nie i daleko mi do tego.
          Przyznałem, że ma trochę racji w tym co napisał, ale użyłem słowa "trochę", które jak domniemam zostało pominięte. I nie chodziło tu o jego ton wypowiedzi.
          Alonzo_ po Twoim swoim stwierdzeniu zakończonym musiałeś się liczyć z tym, że dolałeś oliwy do ognia marleja. To stwierdzenie w żaden sposób Cię nie broniło, a jedynie pomogło nakręcić się marlejowi i prawdopodobnie jesteś tego świadom.
          Wracając do tonu wypowiedzi marleja, to przegiął i po ostrzeżeniu zrobił to ponownie, więc odpocznie chwilę od forum i tego w jego wypowiedzi zdecydowanie nie popieram.
          I nie, nie będę Cię bronił, jak przyjmiesz podobny ton wypowiedzi jak marlej, tak jak nie broniłem jego.
          Mam nadzieję, że teraz wyraziłem się jaśniej?!
          Pozdrawiam,


          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

          Komentarz


          • #55
            Spj dziękuję za zrozumienie.
            Pozdrawiam
            ​​​​
            Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

            Komentarz


            • #56
              chyba w temacie samej kolizji niż już nie da się dodać w sumie, a jak widać spora awantura się zrobiła.
              p.s. osobiście też uważam w pełni winnego za wypadek i zabójstwo na drodze kierowce z prosiaka. tamci łamali przepisy.

              a na marginesie - to taki polski biedniejszy odpowiednik bonzów z moskiewskiego unlim 500 ten klubik polskich pseudobiznesmenów 20 paroletnich szczeniaczków napakowanych kasą , przeważnie swoich starych nachapanych jeszcze w prlu, albo na cwaniactwach przełomu lat 90.
              przy okazji takich wypadków powinni zacząć trzepać na grubo wszystkie ich lewe interesy od każdej strony, to by wyszło parę ciekawostek, za które by dostali więcej do odsiatki niż za zabójstwo niewinnego człowieka...... "szybkie i bogate" życie kosztem innych może by się zakończyło

              w moskwie nadziani kretyni od dawna takie rajdy sobie robią, nie tylko po torze niestety, w ruchu ulicznym, po obwodnicy. Widać Polacy czerpali stąd inspiracje w swoim klubiku.....Rosja to inny stan umysłu.....no i mocy im jeszcze trochę brakuje do tych furmanek (na szczęście)


              na filmie gęby na legala pokazują, publikują prędkość, i żadnej kary się nie boją.....ruska policja widać też kupiona dawno
              zatrzymali ich, a Ci potem dalej sobie jeżdzą ponad 300.....bez spiny.
              Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

              Komentarz


              • #57
                aczkolwiek na chłodno patrząc, jak człowiek ma resztki jakiegoś sumienia, a podejrzewam, że ma.....
                to ten "zabójca" z prosiaka, będzie nosił zabójstwo niewinnego człowieka w sobie do końca życia i to najgorsza kara dla Niego tak naprawdę koledzy..... a nie srylion lat w pierdlu.
                pamiętam kiedyś moją rozmowę z kierowcą tira, przez którego zmęczenie i głupotę też, zginął niewinny człowiek. Po wielu latach nie mógł sobie z tym poradzić....kompletnie. koszmary, alkohol, terapie....
                zależy od wrażliwości sumienia, ale myślę, że każdy zdrowy psychicznie człowiek, to piętno nosi do końca swoich dni, bardzo trudne piętno.
                tyle w temacie.

                Komentarz


                • #58
                  Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                  Wg mnie gość z mercawki w tym konkretnym zdarzeniu ( oceniam na podstawie filmu) nie jest nic winnym. Złamał zakaz wyprzedzania i pewnie przekroczył prędkość dozwoloną ale nie stworzył tym żadnego zagrożenia.
                  wg Słowackiego kodeksu drogowego to już jest spowodowanie zagrożenia.
                  Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                  Ten "szybkożyjący" z ferrari wg mnie podobnie jak z mercawki nie jest winnym tragedii, nie na tyle aby go zaraz puszkować.
                  Kto napisał że jest winny? A poszukiwania ? Zwykła ciekawość , nie poszukiwania. I nie osądzanie. Jakbym miał możliwość pośmigać ferrari też raczej nie turlałbym się po mieście i pewnie też bym przycisnął. Tu gość chciał się schować bo widział, że może się nie wyrobić, niestety czołg jadący z tyłu tego nie przewidział bo nie sądzę aby nie widział fabii. Swoją drogą tamten jeszcze przyspieszał jak ferrari hamowało, ta sekunda w tym silniku robi kolosalną różnicę, sekunda przyśpieszenia to sekunda mniej hamowania. No i heble ferrari śmiem twierdzić też ma lepsze.
                  Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                  Winnym tragedii jest ostatni z porszawki. Wg mnie tylko on.
                  I to się zgadza. Nie obwinia nikt innych za tragedię a jedynie opisane jest, że też zapierdalali. Ja mam zwykłe tdi a też lubię czasem przycisnąć, czy to coś złego?
                  Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                  To nie są manewry za które idzie się do pierdla
                  U nas nie ale są kraje, gdzie za takie wybryki jeszcze na instytucje charytatywne trzeba byłoby sporo wpłacić i prawko baj baj.
                  Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                  Ale osobiście uważam, że to co w tym momencie robi mierc czy ferrari to nie jeden z nas ma w swoim drogowym życiorysie ( ja mam
                  Ja te z mam. Z tą różnicą, że my do tragedii nie doprowadziliśmy. A tu po prostu wypadek i tyle.
                  Zamieszczone przez zadariusz1 Zobacz wpis
                  że 3 w miarę młodych ludzi ma takie auta i stąd fala hejtu
                  już pisałem, że gdyby to nie były jakieś "lepsze fury" to raczej by się tak echem nie rozeszło. Ale druga sprawa, Ci "w miarę młodzi" poza typem z Porsze mieli auta do testów. To nie były ich auta więc dorwali się gnojki i próbowali zwojować Słowację.

                  Marlej po banie chyba przeniesie się na forum onetu albo bravogirl - zapytaj Monikę bo gdzie on da upust swoim emocjom?
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • #59
                    oolsztyniak - nic kompletnie nic do Ciebie nie miałem tu. Personalnie nic. Dyskusja jakich wiele. Zgadzamy sie w wielu kwestiach

                    Komentarz


                    • #60
                      Ja wiem, że nic nie miałeś i ja też nic nie mam, po prostu dopowiadałem bądź odpowiadałem na Twój post - bez personalnych wycieczek
                      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                      Komentarz


                      • #61
                        marlej108 Patrzac na to jak dostojnie i bezpiecznie jezdzisz, wnioskujac po dlugiej historii forum, jak czesto masz okazje jezdzic autem o mocy 200-250KM. O mocniejsze nie pytam, bo to nie ma sensu. Bo Ty z gory zakladasz ze kazdy kto ma mocne auto to musi byc dewiant i wariat drogowy, ktory musi wyprzedzac na 3-go, a takie auto sluzy mu tylko do scigania. To tak, jakby kazdego faceta z gory skazac za gwalt, bo przeciez jest wyposazony w narzedzie gwaltu.

                        Widzisz, a co by bylo, jakbys dostal sprawe obrony z urzedu takiego zwyrodnialca drogowego ktory wyprzedzal na 3-go i nie pedzil Ferrari, Lambo, Astonem tylko dajmy na to Oplem Astra Clasic i zabil w ten sam sposob kogos kto podrozowal nowa S-klasa, tylko zapomnial pasy zapiac ?? Codziennie na drogach gina ludzie, bo wlasnie takie rozne autka o mocy resoraka biora sie za wyprzedzanie i mocy zaczyna brakowac na wzniesieniu, przed zakretem itd. Co wtedy zrobic ??
                        Ostatnio edytowany przez Maicroft; 5.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                          nie pedzil Ferrari, Lambo, Astonem
                          bo rzadko zdarza się aby takim autem jechał jakiś cymbał.
                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                          Komentarz


                          • #64
                            Wieszać raczej pozostałych nie będą.
                            A temu się należy areszt. Pewnie i tak tylko na chwilę bo jakiś papuga go wyciągnie
                            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                            Komentarz


                            • #65
                              Matko bosko co to się stanęło ..... Chyba pierwszy ban na nowym forum . Brawa dla Administracji .

                              Komentarz


                              • #66
                                Chyba w każdym normalnym facecie siedzi mała żyłka pseudo sportowca i małego chłopca,który dorywając się do zajebistej zabawki popuszcza wodzę fantazji, nie znam kogoś kto jeżdząc na codzień 100 konnym autem w chwili gdy ma możliwość przejechania się powiedzmy mocnym autem jedzie na tor ,aby je wypróbować,otóż nie za tor bierzemy ulicę przeważnie w centrum miasta i sprawdzamy co wyścigowy bolid potrafi, wielu z nas się udaje , ale niektórzy kończą podobnie do tych panów ze Słowacji .Jako przykład mogę podać choćby moją żonę stateczna mama dwójki dzieci ,jeżdżąca na codzień corsą 1.2 nie przekraczająca nigdy w mieście prędkości 80km/h ,na trasie ,czy autostradzie odkąd jest mamą 120 ,nie pamiętam ,czy kiedykolwiek wyprzedziła na zakazie,w chwili,gdy przyjechałem do domu 400 konną bemą i jechaliśmy (ona prowadziła) do galerii bałtyckiej to potrafiła przez miasto posuwać dużooooo więcej niż dozwolone 50 , gdy potem wróciliśmy do domu miała straszne wyrzuty sumienia, ale w chwili,gdy pod prawą nogą miała taką moc,to nic się nie liczyło, po prostu po ludzku się zapomniała ,nie spowodowała wypadku , zagrożenie stworzyła,więc jadąc takim autem w kolumnie łatwo dać się podpuścić,ale czy za to aż tak surowo karać jak chce marlej ,chyba nie ,ale o tym to dzięki bogu decydują sądy , a nie nawiedzeni ludzie

                                Komentarz


                                • #67
                                  Wypadek na Słowacji. Matka kierowcy wpłaciła 20 tys. euro kaucji. 27-latek ma trudną przeszłość | Wiadomości ze świata - Gazeta.pl

                                  Cyt:
                                  "Według dziennikarzy Adam Sz. jako dziecko był adoptowany - jego biologiczna matka zginęła w wypadku samochodowym."

                                  Jak widać traumatyczne doświadczenia za wiele nie pomogły

                                  Czego to ludzie nie wymyślą, nie napiszą....

                                  Zaraz pewnie linia obrony będzie taka że "on jechał szybko, ale się nie cieszył" albo że musiał uciekać przed porsche, które z niewiadomych powodów go goniło

                                  Ooooo juz mamy kolejnych winnych tej tragedii:
                                  Łukasz Warzecha: Polska drogówka jest współwinna tragedii na Słowacji. Wytłumaczę dlaczego - WP Opinie
                                  Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                                  Komentarz


                                  • #68
                                    Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
                                    +1
                                    Wg mnie zwykly mandat za wyprzedzanie na ciaglej dla pierwszej dwojki.
                                    tutaj mozna by zacytować bełkot który wysypał się po moim poscie.
                                    Natomiast fakty na podstawie linka Alonzo są takie:

                                    "Łukasz K. został natomiast ukarany mandatem w wysokości 150 euro" (to ten z merca)


                                    i tyle w temacie ...



                                    Powered by R-Performance

                                    Komentarz


                                    • #69
                                      Ciekawi mnie dlaczego kaucja za tego z ferrari?
                                      Ciekawe co chcą mu dokleić? Czy tylko pokazówka.
                                      Wg mnie to powinen zostać max tak samo potraktowany jak z merca.
                                      I zglosic się do ubezpieczalni po odszkodowanie.

                                      Komentarz


                                      • #70
                                        Winnymi o których nikt nie pisze, to producenci tych aut.
                                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                        Komentarz


                                        • #71
                                          i producent Need For Speed i jeszcze Sony za Play Station
                                          Powered by R-Performance

                                          Komentarz


                                          • #72
                                            Wypadek na Słowacji według eksperta. "Wszystko było w rękach kierowcy ferrari"

                                            A tu mamy dość "oryginalną" wg mnie analizę. Wg której winnym jest ferrari a porsche jest bardziej ofiarą.
                                            Opinii jest wiele, różnych ale ta chyba jest najbardziej odjechana.
                                            Choć też uważam od samego początku, że w jeździe kierowcy ferrari zabrakło konsekwencji i zdecydowania.

                                            Komentarz


                                            • #73
                                              Winny to tam nie padlo.
                                              Powered by R-Performance

                                              Komentarz


                                              • #74
                                                Nie padło. Ale z tekstu jasno taki wniosek sie nasuwa. Jak dla mnie w każdym razie.
                                                Chyba ze tylko ja tak to czytam.

                                                Komentarz


                                                • #75
                                                  Retoryka kaczora na miesiecznicy powiedzieć ale nie powiedzieć
                                                  Powered by R-Performance

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X