Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie naszych aut - diesel

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • trasa 530km po a4,s8 ok 400km(120-170)gdzie bliżej 160 i ok 130km po krajówkach i wiochach 50-120 średnia 110km spalanie 5,6l silnik agr i chips

    Komentarz


    • Jak Wy to robicie że wam te diesle tak mało palą ? Mi 1,9 AXR z kompa wychodzi 6,3, może to dlatego że przesiadłem się z 1,6 MPi 8)

      Komentarz


      • Zamieszczone przez yunior81
        może to dlatego że przesiadłem się z 1,6 MPi
        i za bardzo "gnieciesz" zeby jechało... :diabelski_usmiech
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • Mój AXR też pali jak smok porównując do AGRa teścia...

          Komentarz


          • A tak serio jakie jest realne spalanie AXR i jak ono wyglada w prownaniu do BXE ?

            Komentarz


            • Zamieszczone przez yunior81
              Jak Wy to robicie że wam te diesle tak mało palą ? Mi 1,9 AXR z kompa wychodzi 6,3, może to dlatego że przesiadłem się z 1,6 MPi 8)
              Twój wynik jest jak najbardziej prawidłowy, wszystkie te rekordy wynikają z chęci ...... (i tu mam problem z użyciem konkretnego słowa), to jest oczywiste, że każdy chce błysnąć. Moje BKD potrafi przy maksymalnym PSJ osiągać wynik 4,2 (na trasie), a na mieście 5,5 (przy nie zbyt dużym natężeniu ruchu), ale bez problemu potrafi wciągnąć 10 (i więcej). Na pytanie ile pali moja Czarnula twierdzę, że średnio 7,5 i jest to najbardziej realne i zarazem uczciwe info o poborze zupy.
              yunior81 wszystko zależy od techniki jazdy i tyle w temacie, powodzenia i radości z korzystania niutonometrów

              Komentarz


              • Zamieszczone przez yunior81
                A tak serio jakie jest realne spalanie AXR i jak ono wyglada w prownaniu do BXE ?
                Zamieszczone przez PieTrzaK
                Mój AXR też pali jak smok porównując do AGRa teścia...
                AGR/ASV/BXE paliły identycznie - jazda w kolumnie 1 za 2-gim, więc AXR pali więcej od BXE
                MARCIN
                Mój szkodnik

                Komentarz


                • Zamieszczone przez bzyq_74
                  więc AXR pali więcej od BXE
                  Nic tylko się załamać :lol:

                  Komentarz


                  • Trasa Wrocław-Zduńska Wola -Warszawa - Zduńska Wola -Wrocław S8 i A2 licznikowo ok 120-130 km/h - 4,92 z tankowania
                    AGR 112KM, 232Nm
                    Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                    Komentarz


                    • Wczoraj nawinąłem jednego dnia 1150km. Trasa: W-wa, Białystok, W-wa, Piła, W-wa. Wystarczył jeden zbiornik
                      Spalanie z kompa 4,7
                      Spalanie z dystrybutora 4,78

                      Komentarz


                      • Szczecin, Gorzów, Poznań, Warszawa - 8,5h, 592 km, 20,93 dm3, średnia jakaś tam, można policzyć :-)
                        Pozdrawiam, Robreg.
                        ----
                        furmanka.blogspot.com fan ;-)

                        Komentarz


                        • robreg, 3,5 l/100 km :?: :shock: To chyba cały czas z górki miałeś
                          رافال
                          Spoty
                          Cause freedom is a lonely road
                          My O2FL

                          Komentarz


                          • S3 + A2, średnia =70 km/h, czasami było przerażająco

                            [ Dodano: Sob 14 Cze, 14 17:57 ]
                            Na następną trasę chyba będę musiał zabrać żółtą bombe
                            Pozdrawiam, Robreg.
                            ----
                            furmanka.blogspot.com fan ;-)

                            Komentarz


                            • robreg, gratki spalania, do tej pory byłem przekonany, że 3,5 litra jest do osiągnięcia wyłącznie w katalogu
                              رافال
                              Spoty
                              Cause freedom is a lonely road
                              My O2FL

                              Komentarz


                              • Tu było 3,55 mój rekord to 3,46 - to tylko BXE
                                Pozdrawiam, Robreg.
                                ----
                                furmanka.blogspot.com fan ;-)

                                Komentarz


                                • Tak a 1Z na linie po 70km 2,5l/100km :lol:
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • A ja na trasie Gorzów Warszawa :S3 i dalej autostradą; osiągnąłem 8,2 przy średniej prędkości 116-obie wartości z komputera,

                                    :| POST do usunięcia
                                    przepraszam źle umieściłem
                                    mam benzynę ops:
                                    O II fl kombi elegance

                                    Komentarz


                                    • Ja dziś na trasie Tychy ul. Elfów - Tychy ul. Piłsudskiego osiągnąłem 12/100km - średnia z kompa :P
                                      Marek

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez przemo9
                                        A ja na trasie Gorzów Warszawa :S3 i dalej autostradą; osiągnąłem 8,2 przy średniej prędkości 116-obie wartości z komputera,
                                        U mnie trasa w drugą stronę (wwa-szczecin) tego samego weekendu, średnia pr. to 131km/h, czas to 4:15, ale wtedy spalanie wyszło na poziomie 7,3 dm3/100km (ale ciężko określić taki wynik mianem jakiegoś osiągnięcia, przez co chwalilem się tylko ciekawostką)
                                        Pozdrawiam, Robreg.
                                        ----
                                        furmanka.blogspot.com fan ;-)

                                        Komentarz


                                        • 1000km średnia 107km/h tam gdzie się dało 135-140km/h wyszlo 5.9
                                          Kondziu

                                          OCP

                                          Komentarz


                                          • Bydgoszcz - Hel - Bydgoszcz
                                            40% Autostrada - Tempomat 160 km/h
                                            60% krajówka - ile się dało, ale dało się nie dużo

                                            6,49l/100km :diabelski_usmiech

                                            Komentarz


                                            • Dzisiaj z 8km średnie wg kompa 2.8l/100 natomiast średnie z 15km 3.3l/100 z tym że miałem do dyspozycji tylko trzy biegi 1/3/5 :szeroki_usmiech
                                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                              Komentarz


                                              • Mój AXR pali coś koło 5L/100km, może dlatego że jeżdżę jak emeryt

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez bartez55
                                                  Mój AXR pali coś koło 5L/100km, może dlatego że jeżdżę jak emeryt


                                                  A mój się chyba psuje bo średnie mam ok 7 ..... :P

                                                  Komentarz


                                                  • yunior81, psuje się ewentualnie tylko ciężar stopy na gazie :twisted:
                                                    O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                                                    Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                                                    Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X