Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie naszych aut - diesel

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przez ostatni tydzień miałem sporo jazd w krótkich trasach po 70-90 km. Do tego jeden wyjazd 200 km w jedną stronę. Na zbiorniku mam 1299.5km. Do stacji jeszcze dojadę - zasięg 10km. Jakieś 60-70% eski z tempomatem na licznikowe 120. Reszte mix różnych dróg od krajówek po wiejskie dróżki i nawet trochę miasta. Ciekawe jakie spalanie mi wyjdzie po tankowaniu, ale po cichu liczę że poniżej 4.5.

    Komentarz


    • Nie mogę już edytować posta więc piszę drugi.
      1307 km. Wlałem 58.3 litra robiąc we wlewie menisk wypukły. Wychodzi 4.46/100.
      Jeszcze z nudów na trasie sprawdziłem sobie spalanie przy 90 gpsowym ala autocentrum i wychodzi 3.5 na kompie.

      Komentarz


      • Co to znaczy robiąc we wlewie menisk wypukły?

        Komentarz


        • Link

          Komentarz



          • Pewnie galileo oglądałeś i postanowiłeś błysnąć l

            Weszlo Ci sporo tego paliwa. Lejesz, aż po korek z wcisnietym odpowietrznikiem? Czy masz jakieś inne patenty. Kiedyś widziałem jak na granicy koleś wjeżdzał na klocek
            Ostatnio edytowany przez shok; 5726.

            Komentarz


            • To nie galileo. Chyba jeszcze ze szkoły jakieś strzępy informacji.
              Leje pod korek z odpowietrznikiem. Praktycznie zawsze od 10 lat jak mam skodę. Tylko nie zawsze chce mi się ciurkać aż paliwo widać. Nawet teraz nie pamiętam czy ostatnim razem też tak lałem do oporu, ale chyba już widziałem ropke więc i teraz dowaliłem w opór.
              Motywy z klockiem widziałem na stacjach na Ukrainie, ale sam nigdy nie stosowałem. Ciekawe ile by wtedy weszło?

              Komentarz


              • W starych Audi wchodziło ponad 10 litrów extra na klocku.Tak gdzies czytałem.

                Komentarz


                • W SII za cholerę nie chce wejść tyle ile auto ma w papierach czyli 60 litrów. Realna efektywna pojemność zbiornika to 55 litrów. Dla mnie to trochę mało. Często leję pod korek ale tak na full i w większości aut potrafiłem zatankować nawet ponad 10% paliwa więcej niż wynika to z "papierów" a w S2 rekord to coś koło 57,5 litra i to już była susza w baku co nie jest dobre i staram się unikać takich sytuacji.

                  Komentarz



                  • Komp trochę za dużo pokazuje .

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X