Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie naszych aut - diesel

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spalanie naszych aut - diesel

    Witam,
    Chciałbym się podłączyć do tematu.
    Proszę o sprawdzenie tego numeru TMBBP21U2Y2338209.
    Interesuje mnie wszystko na temat tego numeru.
    Proszę o info na PW
    Aha, jeśli to możliwe, to proszę bez tych dziwnych kodów, bo i tak nie będę wiedział o co chodzi
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

  • #2
    Spalanie naszych aut - diesel

    info TUTAJ
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • #3
      Będę pierwszy
      ASZ - średnie z blisko 90 tys. - 6,7 l/100 km

      (100% cierpliwego notowania)
      :szeroki_usmiech

      PS. A może jakiś formularz - jak przy opisie auta :?:
      Superb 2 FL Combi 2,0 TDI CFBG


      PerfectService by DGW

      Komentarz


      • #4
        No to będę drugi. 1.9TDI BXE seria. Przebieg od nowości 70kkm -5.65/100km
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          1,9 TDi BXE seria Przebieg 50 tys średnia 5,25 l/ 100 km z 35 tys km Oliwa Castrol 5w40
          Min spalanie miałem 4,59 l/100 max 5,93 l/100 - ostatnie mrozy
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Od 2009.11.14 do 2010.02.04 przejechałem 3913 km zużywając przy tym 279 litrów ON.

            Średnia wychodzi 7.13l/100km

            O1 z 2005r. Silnik ASV, ok. 153000 km pewnego przebiegu, od nowości na Mobilu, teraz zalany Motulem :diabelski_usmiech
            W zalewie Wiślanym pływał dziadek z babką,
            Babka utonęła do góry kudłatką.
            Oj nie żal mi babki jak tej jej kudłatki,
            Bo bym sobie uszył pomponik do czapki!!!

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Ćwiarteczka
              PS. A może jakiś formularz - jak przy opisie auta :?:
              Arek, chyba nie ma sensu, wiadomo co jest ważne przy spalaniu:
              -średnia
              -miasto
              -trasa
              i milion innych czynników, których nie jesteśmy ująć w tabeli, można ewentualnie opisowo pojechać, żeby mieć pojęcie w jakich warunkach i jak kto jeździ, ale znowu: miasto miastu nierówne, to samo z trasą i wszyscy jeżdżą dynamicznie, niestety to jest bardzo subiektywne.
              nie wiem więc własciwie czy nie lepiej podawać średnią, wtedy widac po prostu, że spalanie mieści się w przedziale 6-8litrów i tego należy się spodziewać.
              oczywiście nie ma przeciwwskazań do podawania bardziej szcegółowych danych :idea:
              saport techniczny baj DGW
              była BKD+DSG '05 120kkm
              była BXE '08 190kkm
              no i nie ma :-)

              Komentarz


              • #8
                To ja trochę urozmaicę bo silnik podobny ...ale w Skodzie takowego brak
                ARL seria 150 kucy ale to dawno nie prawda - po virusie 195km
                średnie spalanie na kompie po 3780km 6,2l (można dodać 0,3l, bo komp trochę przekłamuje) cykl mieszany 50/50 (ale trasa to też umowna, bo głównie jazda pod warszawą)

                Komentarz


                • #9
                  AdamB, piotrek_os, nie wiem jak wy jeździcie 8) . U mnie za ostatni rok średnie 7,1 l / 100 km. 1,9 TDI BXE seria :twisted:
                  Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                  Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                  Komentarz


                  • #10
                    jak założyłem to też się dopiszę
                    średnia z iluś tam tysięcy kilometrów (już dawno nie mierzę, bo powtarzalne na maksa) - 95% Warszawa:
                    BKD+=8,2L
                    BXE++=7,2L
                    saport techniczny baj DGW
                    była BKD+DSG '05 120kkm
                    była BXE '08 190kkm
                    no i nie ma :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      kowal 2002, normalnie jeżdżę, ani szybko ani wolno , ani oszczędnie. Jeżdżę tak aby mieć z jazdy przyjemność. 8)

                      A spalanie dlatego mam takie, że dojeżdżam do pracy sam bocznymi drogami na których nie ma ruchu.
                      A na nawet jak jadę drogami krajowymi czy autostradami to i tak przekroczyć 6l/100km to mi się jeszcze nie udało. No nie wiem normalnie jak można wykręcić OII 1.9TDI BXE spalanie powyżej 6,5l/100km. Powiedzcie jak to robicie :szeroki_usmiech
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #12
                        U mnie średnia jak widać w podpisie
                        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez kowal 2002
                          AdamB, piotrek_os, nie wiem jak wy jeździcie 8) . U mnie za ostatni rok średnie 7,1 l / 100 km. 1,9 TDI BXE seria :twisted:
                          bo z daleka od W-wy i tych korków Przy ok -30 nawet mi 6 litrów nie przekroczył :diabelski_usmiech
                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                          Komentarz


                          • #14
                            Orane Panowie to ja nie umiem jeździć :diabelski_usmiech
                            średnia mi wychodzi w granicach 8,5 l / 100km
                            ostatnio trochę spadła przez mrozy no i mam klocki na dotarciu więc nie poszaleję co zaowocowało średnią w wysokości 7,5 l /100km
                            90% warszawa + dojazdy do niej
                            mowa oczywiście o 1.9 TDI BXE w serii (jeszcze :evil: )
                            O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                            Komentarz


                            • #15
                              A ja zatankowałem na ITS Michalczewski i bierze mi 6l
                              Ogrodzenia Panelowe

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez loru
                                średnia mi wychodzi w granicach 8,5 l / 100km
                                Może masz dziurawy bak
                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                Komentarz


                                • #17
                                  Może masz dziurawy bak
                                  jakoś nie zauważyłem czarnego szlamu pod autem ale za to bardzo się staram aby mieć fun z każdej jazdy :szeroki_usmiech
                                  wykluczam tu oczywiście podróż z moją całą rodziną bo wtedy na odcinku wawka->bałtyk->trochę na miejscu->wawka przepali tylko jeden bak i jeszcze coś tam zostanie na dojechanie do stacji cpn.
                                  O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    spalanie diesel

                                    Witam. Moja O Tour Combi rocznik 2008 od nowości moja i sam ją docierałem. przejechane 28 kkm głównie miasto ( silnik jak w wizytówce ( AXR 1,9 seria) spalane 6,3 l/100 km. Nie szaleję , ale nie przymulam. trzymam obroty w okolicach 2-2,4 tyś.

                                    A tak miedzy nami - "spalanie NASZYCH aut" - raczej będę unikał takiej rozrywki :szeroki_usmiech :P :lol:

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zeszły rok 6,21l/100 km; trasa/miasto(Wawa) - 20/80; od maja po czipie.
                                      miało być 101, było 120, jest 150+ i życie jest piękne
                                      THE MAN WHO KNOWS (NOTHING)

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        A u mnie jak w opisie... od roku w szóstce się mieszczę, oczywiście od roku średnio bo ostatnio coś mi prawa noga przytyła :twisted:
                                        RENT COMPLEX

                                        DACAR.team

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          A moja Ś.P. suczka spala zawsze tyle ile jej wlalem! :szeroki_usmiech
                                          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                          STOP ECO-TERRORISM!

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Silnik BXE , 2 miesiące po zakupie, przebieg 4000 km i srednie spalanie w granicach 6,8 - 7,2 (100% po Krakowie, różnica w zależności od nateżenia ruchu i temperatury).

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Najmniej 5,39 a najwięcej 5,69.

                                              Średnia ze wszystkich tankowań 5,42.

                                              Jazda spokojna, niemniej czasem przegonię motor po obrotach.

                                              50 / 50 : trasa / miasto.

                                              Jazda najczęściej samemu lub w dwie osoby i bardzo niewielki bagaż.

                                              Opony 205 lato, 195 zima. Ciśnienie 2,1 obydwie osie.

                                              Tankowania: głownie Bliska, choć po ostatnim artykule w Motorze o jakości paliw przerzucę się na Neste i Shell i BP.
                                              Silnik R18A2.
                                              http://www.dadrl.org.uk
                                              http://www.lightmare.org

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Od nowosci.... jak w podpisie :P
                                                Była O1 TDI , jest G7 Variant TSI

                                                http://www.motostat.pl/user_images/71265/icon3.png

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  ahf 2001 średnie 5,1 głównie trasa przy samotnej jeździe ale z klimą i radiem
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X