Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LPG do 1,6 102 km- Podkarpacie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • LPG do 1,6 102 km- Podkarpacie

    Jaką instalkę proponujecie i gdzie na Podkarpaciu robią to najlepiej? Proszę o podpowiedź. Będę wdzięczny. Powiedźcie mi jeszcze jaki największy zbiornik można wmontować w koło zapasowe w Octavii 2.

  • #2
    Kolego ja mam zamontowaną w MS GAZ Lovato smart. Latam juz tak 5 lat. Wszystko ok. Zakład jest w RZ na Robotniczej.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Ja mam w O2 Bormech 650x230 59l brutto, gazu wlewam 49l co daje zasięg, plus minus 500 km
      podłoga podniesiona minimalnie może 1 cm , nie wpływa to na użytkowanie bagażnika.

      Komentarz


      • #4
        A nie lepiej poszukać na Error 503: Unknown domain ?
        W GALERII znajdziesz montaże a w polecanych warsztatach, kompetentnych fachowców.

        Komentarz


        • #5
          No i jaka decyzje podjął autor watku ?

          Komentarz


          • #6
            Panowie STAG QBOX cena 1950 zł butla 53,5 l Auto Gaz Perfekt Zaczernie. Od 06.02.2017 przelatane 8kkm i jak narazie super.
            dzieki za wszystkie sensowne odpowiedzi

            Yunior 81 już któryś raz z kolei prosze aby osoby, które nie odpowiadają sensownie na pytanie nie odpowiadaly wcale.
            Zauwazylem, ze tylko my mamy z problemy z odpowiedzia na pytania i wymadrzamy sie dlupimi spostrzezeniami. Pamietaj, ze jak ktos zadaje pytanie to czeka na odpowiedz a nie belkot i wymadrzanie. Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Dostales ode mnie bardzo konkretna podpowiedz, konkretniej sie nie da. Na stronie ktora podałem mozesz zobaczyć różne montaże w tym silniku, różne podzespoły a nie wierzyc ludziom na słowo, "ze bedzie git".
              Piszesz, ze nie dostałeś ode mnie konkretnej podpowiedzi a sam piszesz, ze założyłeś sobie sam sterownik z butla za 1950 zł. ???????:/
              To w takim razie dopytam: jakie wtryski masz założone? Jak zamocowana jest butla i gdzie ? Jakie założyli przewody gumowe ? Gdzie masz wlew LPG ? Kolektor był zdejmowany do nawiertow a jesli tak to czy wymienili w nim uszczelki na nowe ? Jak bylo strojone auto ? No i oczywiście kilka fotek spod maski by sie przydało.
              Ostatnio edytowany przez yunior81; 15463.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X