Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LPG 1.4 TSI CAXA - montaż w woj. pomorskim lub okolicach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • LPG 1.4 TSI CAXA - montaż w woj. pomorskim lub okolicach

    Witam,
    Nie znalazłem nic na tym forum o warsztatach LPG z pomorskiego, a widzę, że tu jest chyba największy odsetek instalacji w TSI.

    Do rzeczy. Interesuje mnie instalacja LPG w Passacie B6 z silnikiem 1.4 TSI 122 KM. Pytanie teraz czy ktoś może polecić jakiś warsztat, który ma doświadczenie w instalacjach LPG w TSI.
    Najbardziej interesują mnie warsztaty w rejonie Trójmiasta, Tczewa lub ewentualnie w Elblągu (tak wiem nie jest to pomorskie ).
    Rozważałem instalację raczej czegoś w rodzaju STAG 400dpi lub podobne.

    Jeśli temat nie nadaje się do tego działu proszę o przeniesienie.

  • #2
    mało w pomorskim polecanych warsztatow Error 503: Unknown domain
    Gdyby Ci sie chcialo jechac to na ślasku masz niejakiego SebastianaS. z forum lpg, specjalizuje sie we wtryskach bezposrednich (chyba mozna tak powiedziec) no i cos by sie na slasku znalazlo jeszcze. Pierwszemu lepszemu tsi bym napewno nie oddal do zagazowania.

    Komentarz


    • #3
      Dlatego wolę zapytać Na forum LPG siedzę też ale tak jak piszesz - północ to czarna dziura. Wszystko od Stolicy na południe niestety.

      Znalazłem kilka warsztatów (w miarę polecanych lub "ciekawie" wyglądających) ale opinii jest raptem kilka lub wcale:
      - JGS Tczew
      - PTAK LPG Trójmiasto/Słupsk
      - VANOS Rumia
      - Kirgas Elbląg

      Ale pytanie do forumowiczów, czy ktoś z pomorskiego instalował LPG w TSI/FSI/TFSI?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez radekrp90 Zobacz wpis
        - VANOS Rumia

        Tu bym uderzyl najpierw.

        Problem jest taki, ze malo jest tych aut, albo malo wlascicieli ktorzy chca sie przyznac ze zalozyli LPG do TSI, chociaz na forum Passata jest zdecydowanie wiecej takich aut.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Ale tam (na forum Passata) jest mniejsza tendencja do odpowiadania na posty... co mnie osobiście irytuje. Im mniejsze forum tym łatwiej o dyskusje ale niestety przykładów TSI+LPG jest mało.

          Co do VANOS'a - mam uraz do warsztatów/sklepów z tamtych stron

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X