Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda OCtavia 1.8 TFSI 160 KM Lpg bezpośredni wtrysk.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis

    To daj sobie spokoj, marketing to nie wszystko.
    Chodzi mi o sam fakt bliskiej odległości ich warsztatu od mojego domu - nic więcej .
    Masz jakieś przykre doświadczenia z ich warsztatem?
    Co do samej opłacalności instalacji Lpg, to jestem już zdecydowany

    Komentarz


    • #27
      pawell a Ty ciągle nie odpisujesz do końca....masz auto z początku czy z końca 2011? masz sprawdzony rodzaj pierścieni? masz nową odmianę, czy były już robione (masz stare)?

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez pawell Zobacz wpis
        Masz jakieś przykre doświadczenia z ich warsztatem?
        Dosc niepochlebne opinie, pokazowe instalacje pozostawiaja duzo do zyczenia

        11.jpg
        Jesli tak potrafia zrobic wlew i jescze chwalic sie tym faktem, to ja nie chce wiedziec jak robia nawierty w kolektorze ssacym.

        6.jpg
        Jak slicznie zniszczona oslona silnika... jakby pomyslec, to pewnie by sie tam zmiescila
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #29
          A masz może jakieś zdjęcia z innego zakładu dla porównania?

          Tak pozatym to ta pokrywa silnika jest zbędna chyba - można by ją wogóle wyrzucić jak dla mnie
          No i co do wlewu - chyba to jest tak ze klient każe to oni robią, w sensie nie wiadomo jaka była prawda

          Komentarz


          • #30
            pawell widzę, że te wszystkie Twoje pytania nie mają sensu tak naprawdę, bo jesteś święcie przekonany do instalowania gazu do cdaa i to w tym zakładzie.
            1. choć na pytania o oleju/pierścieniach mi nadal nie odpowiedziałeś w swoim wozie.
            2. chwalisz pośrednio fuszerki wyżej wymienionego zakładu

            Zamykaj temat, montuj i szerokości, może chwilę pojeździ auto, czego Ci życzę, żeby ta chwila trwała jak najdłużej.
            Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez pawell Zobacz wpis

              Włąsnie do nich się przymierzam między innymi, bo mam rzut beretem - mowa tutaj o EGP

              Może wystąpisz na Youtube jako zachwycony klient. "Panie Pawell może Pan nam opowie jak udaje się zaoszczędzić 250zł na każdym 1000km i jaką firmę Pan poleca do montażu instalacji i dlaczego jest to EGP, a Ty Piotruś powiedz proszę naszym widzom co tam zrobiłeś ciekawego z tym czymś fajnym pod maską? Czy to jest najlepsza wysokiej klasy mega wypasiona instalacja z wysokiej półki? Oczywiście jak zawsze EGP. Tylko EGP."

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez pawell Zobacz wpis
                A masz może jakieś zdjęcia z innego zakładu dla porównania?

                Tak pozatym to ta pokrywa silnika jest zbędna chyba - można by ją wogóle wyrzucić jak dla mnie
                No i co do wlewu - chyba to jest tak ze klient każe to oni robią, w sensie nie wiadomo jaka była prawda
                Co prawda mam inny silnik ale jeżeli chodzi o wlew gazu to mamy taki sam a u mnie to wygląda tak

                2014-12-09-954.jpg

                a tu fotki z jego montażu (wiem trochę nie ostre)
                DSC00015.JPG

                DSC00016.JPG
                Ostatnio edytowany przez calaisius; 26002.
                Pozdrawiam
                Kamil

                Komentarz


                • #33
                  Pełen wlew (krótki, odkręcany) mieści się pod klapką Link
                  Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                  FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                  Komentarz


                  • #34
                    Niechcę tutaj ju za bardzo wkręcać się w sposób mocowania jakiegoś kawałka metalu, ale chyba jak bym poprosił to by mi zamontowali jak na załączonych fotkach...

                    Komentarz


                    • #35
                      Ten temat jest totalnie bez sensu a foty z montażu wlewu LPG pod klapka z EGP powinno sie wrzucic do siały "drut" na lpg-forum

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                        Dosc niepochlebne opinie, pokazowe instalacje pozostawiaja duzo do zyczenia
                        Jak slicznie zniszczona oslona silnika... jakby pomyslec, to pewnie by sie tam zmiescila
                        Wystarczy wejść na w galerię na stronie EGP aby przekonać się, że estetyka wykonania instalacji to dla nich czarna magia i praktycznie każda instalacja którą mają w swojej galerii nadaje się do działu "drut-taem" na lpg-forum.

                        Ja sam u siebie porządkowałem instalkę (auto kupione z lpg) i zrobiłem to 100x estetyczniej niż EGP zakłada nowe instalki.

                        Komentarz


                        • #37
                          rozumiem że autor nic nowego nie wnosi do tematu, a temat to jakiś nonsens, więc zamykamy.

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X