Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Czy ceny instalacji aż tak podrożały ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Czy ceny instalacji aż tak podrożały ?

    Jakieś pół roku temu wypytywałem o cenę instalacji gazowej do Octavii z silnikiem 1.6 MPI 102 KM (zanim jeszcze kupiłem swoją) i właściwe słyszałem, że spokojnie już za 2500 PLN we Wrocławiu mi założą. Teraz, kiedy już mam auto i zdecydowałem się na montaż - słyszę kwoty ok 3300 - 3500 PLN. Ja rozumiem podwyżki, ale aż o 1000 PLN ? Czy ja źle szukam, czy rzeczywiście trzeba aż tyle zapłacić.

    Jeżeli jednak okazuje się, że we Wrocławiu tak drogo to może opłaca mi się pojechać do innego miasta ?!

  • #2
    Dorzucisz do tych cen wykaz modeli konkretnych podzespołów? Same komponenty robią różnicę kilku stówek.
    Przykładowo: Błąd: 404 Page not found . Na innych stronach znanych mi warsztatów ceny podają przez tel.
    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

    Komentarz


    • #3
      Miesiąc temu zakładałem w Gliwicach do O2FL 1.6 mpi. Cena 2400 za sterownik AG Bluebox + wtryski Hana.

      Komentarz


      • #4
        Ja rok temu płaciłem 3300zl, chcesz mieć spokój. Zrób konkretnie na początku
        Champ20ns!

        Komentarz


        • #5
          Polecam Zestaw LOVATO Smart i będzie wszystko ok. Cena ok 2400-2600PLN. 0 problemów.

          ...Moje Cappuccino MPi...

          jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
          sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
          wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

          Komentarz


          • #6
            A czy ktoś może poradzić warsztat z Wrocławia lub okolic, w którym założyłbym gaz za kwotę ok 2500 PLN ?

            Komentarz


            • #7
              Polecane warsztaty na lpg-forum dla Twojego regionu: Error 503: Unknown domain
              Podzwonisz i będziesz wiedział co i jak.
              Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
              FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

              Komentarz


              • #8
                Staga na qbox reduktorze od staga i ich wytryskach założysz śmiało za te kwotę i bezproblemowo będziesz mógł znaleźć serwis nawet w trasie na wakacjach gdyby zdarzyl się problem.
                Moje 1.6 MPI BSE

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X