Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

solidny warsztat montujący lpg śląsk do octy 1,6bfq i jakie bebechy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • solidny warsztat montujący lpg śląsk do octy 1,6bfq i jakie bebechy?

    Witam kolegów,przymierzam się do instacji lpg czy ktoś może polecić dobry warsztat do jego założenia na śląsku ? Wyczytałem parę warsztatów i skłonny byłem zainwestować w Davantii ale są cholernie drodzy i nie montują już hana tylko baracudy więc cena do 1,6bfq głowicy 8 zaworowej pamietającej golfa 3,4 za 2900 to dużo trochę ...
    Chciałem
    stag 4+ /3000
    + acr01
    +wielozawór tomasetto a2
    + stako 53l
    Może ktoś podpowie gdzie zrobić i na jakich bebechach za co będę wdzięczny..,

  • #2
    2900 to nie jest dużo wbrew pozorom. Pamiętaj, że taniej to więcej druciarstwa co może rodzić problemy później. Np. ja kupiłem samochód z zamontowaną instalacją LPG i zrobione jest nieco druciarsko. Filtry są umieszczone w miejscach, gdzie wymiana jest upierdliwa. Lepiej na początku dać więcej, a potem móc samodzielnie serwisować dzięki łatwemu dostępowi.

    Na Error 503: Unknown domain masz polecane warsztaty. W Katowicach z tego co widzę największą estymą cieszy się Silesia Cars, ale cena będzie podobna jak nie wyższa.

    Komentarz


    • #3
      Cena normalna, a to ze Hany nie daja tylko Barracudy albo Yeti to tylko plus

      A ja bym jeszcze te 100zl dolozyl i wsadzil wiekszy zbiornik

      Po drugiej stronie autostrady masz Silesia Cars na Dobrego Urobku, mozesz spytac czy bedzie taniej
      Spritmonitor.de

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X