Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LPG 1.8 turbo POMOC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • LPG 1.8 turbo POMOC

    Chce założyć instalację LPG do swojej Octavi 1.8 turbo 180 km i chciałbym się Was poradzić jaką instalacje wybrać by wszytko dobrze działało i może ktoś ma jakieś dobre rady związane z tym silnikiem i LPG, na co zwrócić uwagę itp.
    Zależy mi na bezawaryjnosci instalacji oraz by auto nie straciło swojej mocy.
    U siebie w mieście mam 2 polacena miejsca gdzie zakładają instalacje i spytałem się ich o osprzęt oraz cenę.
    1:
    Alex Optima Nano Barracuda 130 silver - 3200 zł
    2:
    STAG-4 Q-BOX PLUS, wtryski baracuda 130, reduktor STAG R01 250KM, 2 filtry fazy lotnej poliester + 1 filtr fazy ciekłej, wszystko faro 8 - 2800 zł
    Będę wdzięczny za każdą pomoc.

  • #2
    Tak na początek to skąd jesteś ?

    1 i 2 wycena nie są złe, natomiast najważniejszy będzie monter a nie sama (oczywiście dobrze dobrana) instalacja.

    Komentarz


    • #3
      Zachodniopomorskie, Koszalin

      Komentarz


      • #4
        To nie pomogę ze skierowaniem do ogarniętego gazownika

        Komentarz


        • #5
          Teraz to ogarniętego gościa co wie co robi ze świecą szukać a roszady na rynku pracy takie że teraz gość jest a za dwa dni już za niego Ukrainec co Łady gazował. Po pierwsze połączenie do sterownika LPG OBD i włącznie opcji korekt po OBD. Regulacja jest wtedy raz i masz spokój (no chyba że padnie sonda albo wtryski). Druga to dobranie ciśnienia i rozmiaru dysz do wtryskiwaczy tak by czasy ładnie mieściły się w dopuszczalnych granicach pracy wtryskiwaczy LPG.

          PS ostatnio był u mnie znajomy golfem 1.4 16V bo Ukrainiec chciał mu montować moduł oszukiwania sondy lambda bo się CHECK ENGINE zapala <facepalm> . Mały rozwiert dysz regulacja ciśnienia i nowa mapa i tylko dioda sygnalizuje czy jest LPG czy benzyna bo nie idzie tego wyczuć nawet moment przełączenia jest niewyczuwalny.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X