Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaką isnatalcję wybrać do Skody Octavia III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jaką isnatalcję wybrać do Skody Octavia III

    Cześć,

    mam Skodę Octavię III 1798cm3 180KM z 2013r., chce do niej założyć gaz. Kumpel poleca mi landirenzo, nie wiem, czy to dobry pomysł? Jakie jest Wasze zdanie na tema tej instalacji?

    Pozdrawiam

  • #2
    A zdajesz sobie sprawę jakiego typu musi być to instalacja i ile takowa kosztuje?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez boonsaw Zobacz wpis
      A zdajesz sobie sprawę jakiego typu musi być to instalacja i ile takowa kosztuje?
      chyba nie zdaje sobie sprawy
      Pomijając to nie polecam landi renzo ponieważ w razie jakichś problemów nie sprawdzi tej instalacji zwykły gazownik, bo tylko "firmowy" będzie mógł zajrzeć w ustawienia...

      Komentarz


      • #4
        Przeciez to jest auto uzywane, wiec instalacja Landi nie ma NIC wspolnego z tym co daje ASO.

        W tej chwili jednym z bardziej polecanych to KME Sky Direct koszt okolo 5500zl. Landi pewnie niewiele taniej, ale ilosc gazownikow obslugujacych duzo nizsza.

        Jezdza te auta i nic sie nie dzieje, ale oczywiscie najwiecej jest pesymistow ktorzy kupili swoje MPI przeplacajac przy zakupie, zeby instalacja byla tansza.

        Zamieszczone przez AniaMMz Zobacz wpis
        Pomijając to nie polecam landi renzo ponieważ w razie jakichś problemów nie sprawdzi tej instalacji zwykły gazownik, bo tylko "firmowy" będzie mógł zajrzeć w ustawienia...
        Do KAZDEJ instalacji dla aut z systemem wtrysku bezposredniego jest problem z gazownikiem. Bo zwykly od instalacji na srube nie ma o tym nawet cienia wiedzy.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Witajcei , założyłem instalacje w warszawie w Landi , jak na razie jestem bardzo zadowolony silnik pracuje bardzo płynnie . Nie mam żadnych uwag . Serwis mam niedaleko i gwarancja jest .

          Komentarz


          • #6
            Chcesz się udzielać to napisz koszt montażu jakie spalanie jakie dotryski jaki zbiornik .... Konkrety
            Sławka wozi Superb 2 FL
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X