Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Landi Renzo w Lublinie pilnie poszukiwany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Serwis Landi Renzo w Lublinie pilnie poszukiwany

    Witam
    na stronie producenta LR jest informacja ze w Lublinie sa trzy autoryzowane punkty obslugujace instalacje LR:

    gm auto miroslaw galarda na ul Poniatowskiego, trans wag na łeczyńskiej i power car na osmolickiej.

    czy ktos ma wiedze na ich temat któryś polecacie ?
    moze jakis inny ktory nie wymieniłem?


  • #2
    Ja osobiście korzystałem z dwóch wyżej wymienionych serwisów, czyli Gm Auto i Trans Vag. Poleciłbym Trans Vag, gdyż robią fachowo i dobrze, a dowodem jest to, że Skoda Żagiel Auto zleca im montaż instalacji do fabrycznie nowych aut. Natomiast Pan w Gm Auto może ma trochę tańsze usługi, ale jest niepoważny. Umówiłem się u niego na wymianę 2 filtrów od gazu i przegląd instalacji, po przyjeździe do niego stwierdził że tego dzisiaj nie wykona. I tak przeszło 80 km specjalnie przyjechałem aby dowiedzieć się że jednak Pan nie ma czasu i kręci inny samochód po czym przyjeżdża jeszcze jeden klient też umówiony na przegląd instalacji.
    Arecki

    Komentarz


    • #3
      Hmmm troche mnie zmartwileś bo akurat umowilem sie ostateczne do gm auto, ale uprzedzal mnie że trzeba z tygodniowym wyprzedzeniem wiec w tym tygodniu dzwonilem w środę i umowiony jestem na przyszły czwartek wiec zobaczę i dam Ci znac jak poszlo i ile kosztowało.

      Komentarz


      • #4
        W Lublinie polecam Auto-Milek z Szewskiej 3. Serwisowana u nich oryginalna LR z OII już od kilku lat i oni ładnie ją dostroili - w końcu nie szrpie na przełączaniu. Ja u nich zakładałem staga w 1.8t w OI i chodzi idealnie - żadnej różnicy między pb a lpg mimo 180 koników. A i ładnie wkomponowana instalacja, że na 1 rzut oka nie widać, że jest tam lpg.

        Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


        Komentarz


        • #5
          No i tak, bylem w gm auto, wymienione zostaly wtryskiwacze które zrobily prawie 100 tys + regulacja, ale .... no wlasnie jest ale bo zwracałem Panu uwagę na to ze wskaznik poziomu cały czas pokazuje max i jak auto przelancza sie z pb na lpg to stojac na biegu jałowym lub jadac pod obciążeniem np pod górę, czuć ewidentnie szarpniecie, czego o dziwo nie ma podczas spokojnej jazdy na prostej drodze. I te dwie rzeczy nie zostaly zrobione, a zaklad ten niestety pracuje 9-17:00 tylko na tygodniu, wiec chcac nie chcąc sprawdze Auto-Milek bo na googlach jest info ze pracuja tez w sobotę.
          Ostatnio edytowany przez czupakabra; 41662.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X