Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filtry gazu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    No to powalczymy z syfem w LPG.
    Zamontowany:
    1. Nowy filtr fazy ciekłej oryginał.
    2. Perfect Blue odstojnikowy z wirówką.
    3. KME, wkład włókno szklane przed wtryskami.
    Po każdej przejechanej butli będę sprawdzał co się znajdzie w odstojnikowym i przyłapiemy brudasów.

    Komentarz


    • #77
      filtry

      No jestem ciekaw, sam jestem po wymianie wtrysków i parownika - baracudy i palacar. Zamontowali mi czaje polister po tys km zmieniam na Alex Ultra 360 tez odstojnikowy. Sam montowałeś filtry? Wiem, że filozofii nie ma chodzi mi o to czy "samodzielne" zamontowanie odstojnikowego wpływa jakoś na pracę instalacji czy trzeba ja na nowa kalibrować itd. Pozdrawiam i będę śledził temat

      Komentarz


      • #78
        Ja akurat straciłem hany i sądzę, że przez zaolejony gaz. Filtry fazy lotnej to nic skomplikowanego
        lecz filtr fazy ciekłej to już jest w IG1 dostęp od spodu. Gazownik założył też nowe Barracudy i dwa filtry.
        Robił więc kalibrację całości a także regulację ciśnienia reduktora na 1.30.
        Jeśli zakładasz nowy filtr po niezbyt zapchanym poprzedniku to chyba nie trzeba robić kalibracji.

        Komentarz


        • #79
          filtry

          Po 1000 km od wymiany wtryskiwaczy mam jechać na "przegląd" bezpłatny wtedy. Wymienię filtr na alexa 360 przez 1000 km to nawet bibuła by wytrzymała filtrowanie :P Wcześniej w alasce bez problemu wymieniałem filtr ciekły tak samo lotny dwa cybanty kontrola i po sprawie. Teraz gdyby nie ta kontrola to sam tez bym sobie wymienił go ale jak już robią to niech robią do końca z racji ewentualnej gwarancji.

          Komentarz


          • #80
            Wymienia filtr fazy lotnej i ciekłej co 10 tyś.km , i świece zapłonowe nie zaszkodzi , jak na razie 62 tyś. km na blacie i nie zaszkodziło , gaz tankuję na orleniku lub szelu i jak na razie jet oki

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X