Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

instalacja LPG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Śmieszą mnie wpisy, że należy zmienić gazownika bo robi na KME a nie na STAGu? Czy Wy w ogóle wiecie czym te sterowniki się różnią? Niech dobrze Ci dobierze całą instancje, z głową zamontuje i nie będziesz narzekał. Sam jeżdżę na KME Diego G3 od 2,5 roku i nic absolutnie nic się nie dzieje.

    Komentarz


    • #27
      DarW, Nie zmienic, tylko znalazc takiego ktory potrafi to wystroic, a przed tym zalozyc.

      Sterownik to 20% sukcesu przeciez.

      Ale jest tez aspekt taki, ze jak ktos na montaz jedzie 200km, to potem na serwis tez bedzie tyle jezdzil, a sterowniki co jakis czas maja aktualizacje softu, ktore warto przeprowadzic.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #28
        Panowie, a jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o BRC, czytałem przeróżne opinie i sam już nie wiem co sądzić? Kiedyś miałem auto z LPG ale zabijcie mnie nawet nie pamiętam co tam było zamontowane. Poczytałem trochę w temacie i się tak przymierzam na spokojnie do montażu w aktualnym aucie. Tak poza tym, to jakie są mniej więcej orientacyjne ceny BRC jeśli chodzi o dobre sprawdzone zakłady w Warszawie i okolicach? Jak to w ogóle wychodzi z serwisowaniem, strojeniem itd?

        Komentarz


        • #29
          szukaj a nie rejestrujesz się tylko po to aby zadać pytanie. ani cześć ani spie.... ani jakim autem jeździsz , ehh szkoda gadać. od du.. strony zaczynasz.
          Sławka wozi Superb 2 FL
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

          Komentarz


          • #30
            Witam
            Aby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj
            Jaką instalacje do O2 1.6 mpi polecicie ?
            Przebiegi 12-15 tys
            Stag 4 qbox będzie optymalna? Czy coś tańszego

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Pietrek86k Zobacz wpis
              Czy coś tańszego
              Jak to się mówiło, na gazie się oszczedza po założeniu instalki a nie przed. Nie warto brać najtańszych podzespołów (w drugą stronę też nie ma co przeginać).
              Zamieszczone przez Pietrek86k Zobacz wpis
              Stag 4 qbox
              sterownik OK - a co z resztą podzespołów (wtryskiwacze, reduktor, butla (pojemność). No i rzecz chyba najważniejsza - sensowny, fachowy montaż.

              Trochę tematów jest na forum o komponentach instalki - zwłaszcza do MPI:
              Pytanie o instalację LPG do OII 1.6 MPI 2004r - Octavia Club Polska
              Forum - Octavia Club Polska
              sens założenia LPG - Octavia Club Polska

              Generalnie 1.6 MPI nie jest wymagający, ale to nie znaczy, że warto pchać się w badziewny montaż
              Ostatnio edytowany przez Andrzej.P; 17076.
              Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
              FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

              Komentarz


              • #32
                Czy takie coś nie będzie przesada ? Chciałem zmieścić się w 2600 a tu 2950
                Sterownik STAG Q-Box (5 lat gwarancji na sterownik)
                Reduktor STAG ACR-02
                Wtryskiwacze Barracuda - trwałość na poziomie 200 000 km
                Filtr gazu Ultra 360
                zbiornik 56 l w miejsce koła zapasowego (rozmiar do sprawdzenia)
                wlew pod klapką obok wlewu benzyny
                pokrowiec na koło zapasowe

                Gwarantujemy demontaż kolektora ssącego do wiercenia i gwintowania,
                mapowanie po montażu na autostradzie i dokumentację fotograficzną z
                całego procesu konwersji.


                Wycena: 2950 pln

                Komentarz


                • #33
                  Jeżeli całość okraszona zostanie dobrym montażem, to "będzie pan zadowolony".

                  Dobrze, że demontują kolektor. Wlew pod klapką też jest wygodnym rozwiązaniem - tu warto zaznaczyć, aby to był pełny wlew - czyli żeby za każdym razem nie trzeba było przykręcać końcówki, tylko szło zamknąć klapkę z wkręconą krótką końcówką do LPG. Kiedyś wrzucałem zdjęcia w tym temacie [O2FL] Wlew LPG - Octavia Club Polska ale widzę, że foty wyleciały ze serwera. W każdym bądź razie polecam takie rozwiązanie (z pełnym wlewem pod klapką).
                  Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                  FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                  Komentarz


                  • #34
                    Jest to firma silesia-cars z Katowic Dużo poleceń więc liczę że montaż będzie ok

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez Pietrek86k Zobacz wpis
                      Jest to firma silesia-cars z Katowic Dużo poleceń więc liczę że montaż będzie ok
                      Znam z lektury lpg-forum. Powinno być bdb
                      Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                      FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X