Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

spalanie 2.0 tdi rs

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • spalanie 2.0 tdi rs

    Niedawno dość mocno siedziałem w nowych Golfach i też mogę coś napisać. Podstawowa wersja Start to faktycznie nie taki golas, w zasadzie ma wszystko co potrzeba, a nawet więcej (np. podłokietnik przedni z nawiewami na tył). Za bodajże 1400 zł można dokupić sportowe fotele przednie (mega wygodne), gdzie dodatkowo dostaje się m.in. tylny podłokietnik z uchwytami na napoje i przejściem do bagażnika. W przypadku Octavii trzeba wskakiwać w Ambition żeby zyskać podłokietniki + nawiew na tył. Rabat jaki mi przydzielono to 7500 zł i w tym momencie Golf Variant Start jest nieco tańszy, lepiej wyposażony i wykonany (odczuwalnie) niż Octavia Active.

    Co do Sportsvana. 500l wydaje się sporo, ale cholera nie wiem gdzie oni ukryli te litry. Wizualnie Variant ma bagażnik naprawdę dużo większy i wydaje się, że nie tylko o te 100l. Do Sportsvana natomiast faktycznie lepiej się wsiada bo jest wyższy. No i ma schowek na górze konsoli środkowej (jak w O2) czego mi brakuje zarówno w G7 jak i O3.
    motovitek

  • #2
    spalanie 2.0 tdi rs

    Chłopaki czy możecie tu zamieścić wasze wyniki spalania.
    Tj. średnie trasa,miasto, mieszany oraz czy auto po sofcie

    Powodem tego tematu jest to że czasem widzę jak inni użytkownicy mają niskie spalania i powoli już nie wiem co o tym myśleć bo mój też przed wymianą wtrysków i softem potrafił spalić 5.2l/100km przy ekonomicznej jeździe a jazda 160km/h równała się z ok 6.2-6.5 l/100km
    A teraz jak uda mi się zejść do 6.3 to jest super a czasem przy 160km/h wychodzi mi prawie 9l/100km choć czasem ma przebłyski że pali w miarę normalnie.
    Mój brat też ma rs'a CR i u niego spalanie normalne 5.4l. 1000km robi z palcem w d..e na pełnym baku

    dlatego proszę napiszcie jak to u was wygląda
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87498 moja octa

    Komentarz


    • #3
      Mi w trasie pali 6,5-7.0 prędkości rzędu 120-160,
      Miasto srednio ok. 8 litrów

      Komentarz


      • #4
        U mnie podobnie jak u andrzej-tdi, auto po sofcie, bez DPF i z wyłączonym EGR. Przy prędkościach do 120km/h spalanie poniżej 6l. Średnio w trasie ok. 6,5l, miasto ok 8l/100km.
        Dodam tylko, że wtryski po wymianie 15 tys km temu a turbo 5kkm temu.

        Komentarz


        • #5
          dziś byłem w trasie i udało sie kurakowi zejść na 6l/100km stale 140km/h, nie wiem już co z tym jest
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87498 moja octa

          Komentarz


          • #6
            U mnie spalanie miasto ok.8 litrów ostatnio na trasie prędkości 120-180 km/h(wypad nad morze)wyszło 6,4-tankowanie pod korek.Silnik seria bez programu i jeszcze z DPF-em.
            Dla wszystkich forumowiczów OCP 15% rabatu w serwisie komputerowym MSC
            MSC ul. Kłodnicka 97 tel: 791-221-517

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X