Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie tankujemy paliwo do TDI?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    a ja tankuje na ESSO w radomi ;] co tydzien prawie w bieszczadersy jezdze wiec 95% tankowania mam tak, a reszta to, co mam najblizej pod nosem Orlen/Jet, ale baaardzo zadko, bo skodiczka tak malo pali ze i tak w drodze w bieszczady na esso tankuje i punkty zbieram... chociasz po tym jak sie prawie 1,5roku przesiadlem na disla to jakos dziwnie woolno te punkty leca (daja jedenk pkt za 15 litrow zatankowanych)
    pozdrawiam

    Komentarz


    • #27
      1.Neste 24 (90%)- tanio i sprawdzone - OK.
      2.Statoil (kiedyś prawie tylko tutaj, teraz z racji że mam prawie pod domem jak już nie mam na dojechanie do Neste).

      Komentarz


      • #28
        BP Ultimate DIESEL .... tylko to!!
        BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

        Było O1 jest O3

        Komentarz


        • #29
          Statoil 99%
          Shell 1%
          prosze nie pisac o etke etosa bo nie mam juz , prosze

          Komentarz


          • #30
            Kiedyś NESTE - ale chyba się turbo przez to przcinało
            Teraz BP i wszystko OK

            Komentarz


            • #31
              BP zwykłe i ultimate, czasem Jet, Shell, Statoil, jak nie ma innej możliwości. Ale pewnie jakby Shell był bardziej po drodze to bym tankował zcęściej. Orlen staram się omijać szerokim łukiem (doświadczenie z Omegą benzyną - zawsze więcej paliła i nie chciała jechać ... szybko).
              Ogólne wrażenie potwierdzone już na forum że na zwykłym Bp w por. do ultimate silnik jest głośniejszy i "twardo" chodzi. Takie subiektywne odczucia.
              COMBI ELEGANCE'03 ASV

              Komentarz


              • #32
                Shell Diesel V-Power 50%
                Statoil 50%

                Komentarz


                • #33
                  Shell normal 75%
                  Statoil 25%
                  i jest OK
                  OII ambientna sztuka

                  Komentarz


                  • #34
                    Glównie Slovnaft i BP Ultimate. Na BP silnik ciut ciszej pracuje a i więcej robie km ok 20-30 niz na innych
                    OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                    SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                    Komentarz


                    • #35
                      ja tankowałem na bp ale kibel mieli ropke i teraz moje auto zywi sie :diabelski_usmiech na shell-u i nienarzekam
                      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                      Komentarz


                      • #36
                        Orlen -ale chamy przeginają powoli... wczoraj zobaczyłem 3,84 i sie zagotowałem !!

                        Komentarz


                        • #37
                          Shell,
                          ewentualnie Lotos tudzież Rafineria Gdańska,

                          po BP kopci

                          Statoil od przypadku do przypadku

                          nienajgorsze też jest na NESTE

                          chociaż na dobrą sprawę jedyną różnicą jaką odczułem było większe kopcenie po BP.
                          Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                          teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                          czarna AR 156 1.8 T.Spark

                          Komentarz


                          • #38
                            Tam gdzie taniej na stacjach markowanych prez koncerny:
                            Lotos (ale zazwyczj są drodzy)
                            Orlen (na 1-ce są dwie stacje klika kilometrów przed i za Krośniewicami które mają w rozsądnych cenach)
                            Schell (w Gdyni Karwinach była jedna z tańszych stacji w Trójmieście)
                            Tankowałem też na Neste ale silnik jakiś mułowany był po tym
                            Inne stacje mają kosmiczne ceny, a ja dużu ostatnio jeżdze....
                            Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

                            Komentarz


                            • #39
                              BP Ultimate
                              Octavia TDI

                              Komentarz


                              • #40
                                czyli widze ze jako jedyny na esso tankuje...

                                Komentarz


                                • #41
                                  juz nie długo esso sprzedało stacje orlenowi :szeroki_usmiech

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    hm... nic o tym nie slyszalem, ale do konca roku nie moga zlikwidowac :]

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez grisza85
                                      hm... nic o tym nie slyszalem, ale do konca roku nie moga zlikwidowac :]
                                      Kumpel ostatnio na poznańskiej pomiędzy Wawą a autostradą na BP zatankował i ledwo do Niemiec dojechał, ostrzegam zatem...

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Właściwie tylko na Statoilu, bo pod nosem mam
                                        O1 TMBDG

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Tylko Shell, ładnie pracuje i mniej pali...
                                          PerfectService by DGW
                                          Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
                                          Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
                                          Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Tylko BP... Shella sobie darowałem jak kiedyś w promocji nalałem czegoś różowego po czym samochód przy 120-130 km gwałtownie tracił moc...

                                            Po ponownym zatankowaniu do pełna na BP znów było OK. Czasami pozwalam sobie na Diesel Ultimate.
                                            Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Pytanko do kolegow z Wawy: czy moglibyscie tak konkretnie wypowiedziec sie na temat adresow stacji (shell, bp, statoil, itp) na ktorych tankujecie ON i nie macie do nich zastrzezen? Z gory dzieki za odpowiedzi
                                              Autko: Szkoda... , że nie Skoda (oczywiscie tylko Octavia TDI)

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Zamieszczone przez NewUser
                                                Pytanko do kolegow z Wawy: czy moglibyscie tak konkretnie wypowiedziec sie na temat adresow stacji (shell, bp, statoil, itp) na ktorych tankujecie ON i nie macie do nich zastrzezen? Z gory dzieki za odpowiedzi
                                                Ja nie jestem co prawda z wawy ,ale sie tam tankuje na Neste24h na wislostaradzie i pod M1 i nie mam zadych zastrzezen co do tych miejsc i tego paliwa k
                                                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez NewUser
                                                  Pytanko do kolegow z Wawy: czy moglibyscie tak konkretnie wypowiedziec sie na temat adresow stacji (shell, bp, statoil, itp) na ktorych tankujecie ON i nie macie do nich zastrzezen? Z gory dzieki za odpowiedzi
                                                  od jakichs 10 lat, prawie wylacznie statoil rog powstancow i wroclawskiej - bena i ropa bez zastrzezen.
                                                  saport techniczny baj DGW
                                                  była BKD+DSG '05 120kkm
                                                  była BXE '08 190kkm
                                                  no i nie ma :-)

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Zamieszczone przez NewUser
                                                    Pytanko do kolegow z Wawy: czy moglibyscie tak konkretnie wypowiedziec sie na temat adresow stacji (shell, bp, statoil, itp) na ktorych tankujecie ON i nie macie do nich zastrzezen? Z gory dzieki za odpowiedzi
                                                    Podaję te na których tankuje najczęściej

                                                    BP :
                                                    ul. Puławska, Ursynów, w stronę Warszawy
                                                    Al Jerozolimskie, za rondem Zesłańców Syberyskich, w okolicach CH Reduta i CH BlueCity, w strone Pruszkowa

                                                    Shell :
                                                    ul. Armii Krajowej, Piaseczno
                                                    ul. Puławska, Ursynów, w stronę Warszawy - niestety nie ma tam Diesel V-Power (
                                                    ul. Pieleckiego, Ursynów, w okolicach Centrum Onkologii
                                                    ul. Stawki, Muranów

                                                    A tak w ogóle to jeszcze się nie zawiodłem na żadnej stacji Shell i BP

                                                    pozdrawiam
                                                    Jarecki
                                                    Octavia II, 2.0 TDI, Elegance

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X