Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez r2r
    Zamieszczone przez Agamek12
    Dziś najtaniej w życiu zatankowałem ON. 3,77zł/l na Lukoil w Warszawie na Radzymińskiej.
    A LUKOIL w Częstochowie sprzedaje ON po 3,99zł.

    Słaba dioptria się chyba kłania.
    Ja właśnie stoję na LUKu przy DK1 Wawa/K-ce i widzę wyraźnie 3,93zł. Wczoraj było tak samo.
    Ale ja pisałem o tym na drodze poprzecznej... Tej, obok której się jedzie jak się chce jechać dalej na Katowice po stołowaniu na makdonaldzie...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • Agamek12, tam jest tak samo 3,93zł od kilku dni.
      Artur

      Komentarz


      • Zamieszczone przez r2r
        Agamek12, tam jest tak samo 3,93zł od kilku dni.
        Możliwe... W każdym razie wyraźnie drożej niż w Warszawie. A onegdaj to właśnie LUKOIL w Cz-wie miał ceny wyraźnie niższe niż w Warszawie...
        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • Agamek12, w Częstochowie ogólnie są najdroższe paliwa.
          Nie wiem z jakich zależności to wynika ale już np . Katowice oddalone o godzinę* drogi z Czewy mają w porównaniu z nami kosmicznie niski price na wszelkie paliwo.
          Za wcale nie tak dawnych czasów drożyzny, 6 z przodu przy ON wisiało niemal wszędzie.

          *górale gadajo że da się w nieco ponad 20 minut :twisted:
          Artur

          Komentarz


          • Zamieszczone przez r2r
            Za wcale nie tak dawnych czasów drożyzny, 6 z przodu przy ON wisiało niemal wszędzie.
            Ale przy tych zwykłych paliwach czy tzw. "premium"? Bo przy premium to ok, ale przy zwykłych jakoś nie kojarzę chyba, że mieszkamy w dwóch różnych Częstochowach
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • Wczoraj w Gdańsku zatankowałem za 4,07 ON lotosa dynamic...jak zauważyłem, że zacząłem tankować na bogato, to nawet nie było szkoda dotankować do pełna!

              Komentarz


              • W Łodzi LPG między 1,9 a 2,02

                mógłby trochę stanieć...ale chyba nie ma na co liczyć, za dużo aut ma już LPG

                Komentarz


                • Zamieszczone przez rafiki
                  Zamieszczone przez r2r
                  Za wcale nie tak dawnych czasów drożyzny, 6 z przodu przy ON wisiało niemal wszędzie.
                  Ale przy tych zwykłych paliwach czy tzw. "premium"? Bo przy premium to ok, ale przy zwykłych jakoś nie kojarzę chyba, że mieszkamy w dwóch różnych Częstochowach
                  Mieszkamy w tej samej, ale dla mnie wykładnia cenowa nie opiera się tylko na jednym Orlenie w promieniu kilkuset metrów od chaty :diabelski_usmiech
                  Artur

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez r2r
                    Mieszkamy w tej samej, ale dla mnie wykładnia cenowa nie opiera się tylko na jednym Orlenie w promieniu kilkuset metrów od chaty
                    W Wawie przy Trasie Toruńskiej po jednej stronie na Shellu jest np. 4,00zł a vis a vis 3,80zł :shock:
                    Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                    _______
                    Piotr

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez dj1910
                      W Łodzi LPG między 1,9 a 2,02

                      mógłby trochę stanieć...ale chyba nie ma na co liczyć, za dużo aut ma już LPG
                      Jeszcze stanieć? ,w slaskim na markowych lpg kupisz dużo poniżej 1,8pln , a ilość miłośników lpg pewnie podobna.

                      Komentarz


                      • dokładnie, na zagłębiu już widziałem po 1,70-1,80zł

                        Komentarz


                        • No mam czym się pochwalić 8) . Jutro mi na podwórek przywożą 450 litry ON. 3,38 zł za litr i to nie jakiś przemyt itd tylko normalnie na fakturę


                          woj podlaskie, Hajnówka brama do puszczy Białowieskiej

                          Komentarz


                          • 1-2-3 na Słonecznej w Katowicach ON za 3,74zł, a Pb95 za 4,01zł. Nie tankowałem.
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez dj-tomik
                              No mam czym się pochwalić 8) . Jutro mi na podwórek przywożą 450 litry ON. 3,38 zł za litr i to nie jakiś przemyt itd tylko normalnie na fakturę


                              woj podlaskie, Hajnówka brama do puszczy Białowieskiej
                              z VAT ? czy netto i tylko nas drażnisz :evil:
                              O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                              Komentarz


                              • lubek24, netto to taka cena szału nie robi, bo na każdej stacji znajdziesz taniej
                                رافال
                                Spoty
                                Cause freedom is a lonely road
                                My O2FL

                                Komentarz


                                • rafiki, wiem, ale taki dumny był, nie chciałem osłabiać ziomka z Podlasia. Dzięki że mnie wyręczyłeś
                                  O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                  Komentarz


                                  • lubek24, ale może jest bardziej dumny z ilości niż z ceny? :szeroki_usmiech ja tam bym chętnie przygarnął 400 literków na zapas tylko nie mam gdzie trzymać :szeroki_usmiech
                                    رافال
                                    Spoty
                                    Cause freedom is a lonely road
                                    My O2FL

                                    Komentarz


                                    • Oczywiście z vat nie mam firmy czy coś takiego. Jak sie bierze wieksze ilości to sprzedają taniej. Zebrałem sie z sąsiadami i zamówiliśmy cysterne z hurtowni na podwórko i stąd taka cena. Paliwo podobno litewskie zimowe.

                                      Komentarz


                                      • Neste Tychy ON 3,69, a Pb 95 3,99.
                                        Marek

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez pstryczek
                                          Neste Tychy ON 3,69
                                          Są jeszcze takie stacje? Nie przefarbowali???

                                          Komentarz


                                          • sknery w poznaniu coś słabo opuszczają te ceny :P :diabelski_usmiech
                                            przed chwilą na orlenie PB95 tankowałem po 4,09 ops:
                                            SPOT Poznań:
                                            .....
                                            ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                                            Error 503 Wojtas Unavailable :P

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez dj-tomik
                                              Oczywiście z vat nie mam firmy czy coś takiego. Jak sie bierze wieksze ilości to sprzedają taniej. Zebrałem sie z sąsiadami i zamówiliśmy cysterne z hurtowni na podwórko i stąd taka cena. Paliwo podobno litewskie zimowe.
                                              1. Możejki = Orlen, a waha na LT nie jest tańsza niż u nas
                                              2. Małaszewicze są bliżej i pewnie taniej
                                              3. Cena hurt Orlen jest na poziomie 2890-2970 PLN/m3 + vat (oficjalna dane 14.01.2016)

                                              sprawdź lepiej czy nie kupiłeś Ekoterm w zawrotnej cenie
                                              O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
                                                sknery w poznaniu coś słabo opuszczają te ceny :P :diabelski_usmiech
                                                przed chwilą na orlenie PB95 tankowałem po 4,09 ops:
                                                U mnie pod Niemca Orlen pb95 4,29 złodzieje nie tankuje w mojej wiosce.

                                                Komentarz


                                                • W Mysłowicach (chyba, bo tu miasta zmieniają się niepostrzeżenie) na jakiejś stacji NO NAME ropa za 3,66zł/l...
                                                  Adam... Używam:
                                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                                  Komentarz


                                                  • Deltaoilplus.pl Będzin i w Czeladzi podaje 3.56 zł za ON.

                                                    a najlepsze, że dzisiaj w Londynie baryłka ropy zeszła poniżej 30 dolarów gdzieś musi być koniec a będzie wtedy jak OPEC stwierdzi, że się nie opłaca ograniczy wydobycie i odbijamy w górę.

                                                    Lpg widzę że się pojawiają już ceny w granicach 1,6

                                                    Ceny paliw w Polsce | Cenapaliw.pl
                                                    Sławka wozi Superb 2 FL
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X