Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kurde LPG przekroczylo 2 pln/litr, ciekawe ile w "sezonie" bedzie kosztowac

    Komentarz


    • A ja ostatnio jeszcze nigdzie nie widziałam gazu droższego niż 2zł/l...
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • u mnie podobno juz jest, ale to na jednej z drozszych stacji w miescie czyli shell. podejrzewam ze ponizej 2 jeszcze zatankuje na rafinerii.

        Komentarz


        • Włocławek LPG 1,79-1,85 średnio tankuję, Pb95 4,49-4,55 :-) Przeważnie Statoil i rzadziej BP, ale ostatnio byłem w Wa-wie tankowałem na Orlenie 1,99 zł przy wjeździe na A2, najlepszy LPG od dłuższego czasu.
          Moja OCT

          Autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie.http://www.mynavi-expert.pl -Nawigacja, Etka 8PL !!!, Elsa, filmy-online.

          Komentarz


          • W Łodzi LPG na no-name'ach i marketówkach w okolicy 1,90 PLN, na Orlenach itp od 1,99 do 2,02 PLN

            Komentarz


            • Ja się dzis zdziwiłem bo w Gliwicach na shelu, orlenie, lotosie gaz po 1.95, a po drodze do pracy w Tychach zawsze było taniej a tam teraz 2.04;p
              SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

              Komentarz


              • Crab ON 4,18, a ONFF 4,33

                Komentarz


                • lata ta cena LPG jak mucha latem po pokoju

                  w piątek staniał - na Orlenach miedzy 1,91 a 1,96. Dziś już widzę powrót do cen ok 2,00 PLN

                  Komentarz


                  • W sobotę przy trasie Zamość - Lublin cena na Orlenie 1,89 ;D na Śląsku =CONST około 2.0x
                    SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                    Komentarz


                    • lotos we wrocku - 98 benzynka - 4,82 ! masakra i będzie drożej
                      jmors44

                      Komentarz


                      • Dolar, euro poszly w gore za miesiac po 20-40gr, paliwo poszlo dokladnie tyle samo, a pojdzie jeszcze wiecej, bo barylka z dnia na dzien tez drozeje.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • Wiec pozostaje tylko jedno, popracować nad Orlenem, obecnie OCP ma 8 groszy? tankując do pełna z reguły kawa gratis może czas coś do kawy? A może ma ktoś dojścia do innych graczy na rynku co chcieli b mieć grupę lojalnych klientów?
                          OI Combi 1.6 LPG BFQ

                          Komentarz


                          • Crab Sosnowiec w Poniedziałek tankowałem ON (ze zniżką) za 3,93 zł a wczoraj już 4,13 zł (też ze zniżką ale mniejszą)

                            Komentarz


                            • tomek evo Crab na ON daje jakies znizki ?? Na LPG to wiem, ze jest 3gr/l ale na ON nigdy takiej nie mialem. U nas CRAB ON ma juz po 4,19, a inni 4,54zl
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Orlen w Czechowicach
                                LPG 2,24
                                Verva 98 4,89
                                Mój szatan

                                Paweł

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                  tomek evo Crab na ON daje jakies znizki ?? Na LPG to wiem, ze jest 3gr/l ale na ON nigdy takiej nie mialem. U nas CRAB ON ma juz po 4,19, a inni 4,54zl
                                  Tak przynajmniej jest w Sosnowcu. Robią promocje i można dostać zniżkę 3gr lub 5 gr (te 5gr. to po zatankowaniu co najmniej za 200,00 zł). Dziś już 4,24 zł. Ostatnio często tam tankuje bo mam po drodze do teściów a ceny dobre i stacja nowa więc niezasyfione zbiorniki i chyba się przykładają. Subiektywnie paliwo ok. ale ja i tak używam dodatków.

                                  Komentarz


                                  • Dziś na Shellu przed Tychami gaz 2.34... Dokąd zmierzasz ceno?
                                    SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                                    Komentarz


                                    • ON Verva w Krakowie okolice 4,45 - 4,50
                                      Pb 95 około 10 gr mniej.

                                      Coś czytałem że Państwa OPEC się skumały się obniżą wydobycie ropy żeby podnieść cenę. Do tego złotówka słaba
                                      Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                                      Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                                      Komentarz


                                      • ON - 4.52
                                        ON dynamic - 4.72
                                        Na pozostałe nie patrzę bo mnie nie interesują
                                        Ceny na stacji Lotos w Leżajsku

                                        Komentarz


                                        • w Białymstoku na orlenach on 4.57-4.69 lp średnio 2.25. idzie w górę szybko. w poprzedni czwartek tankowałem on za 4.41 na orlenie. W radiu mówili, że na świeta prawdopodobnie będzie 5 z przodu :]
                                          BYŁA o1 rs
                                          BYŁA o2 1.6
                                          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                          Komentarz


                                          • ON na kilku stacjach BP
                                            20.11 4,16
                                            22.11 4.44
                                            2.12 4,54
                                            9.12 4.59

                                            Wiec tendencja dosc wyrazna

                                            LPG tez poszlo w gore o jakies 20gr.
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • Amerykanie czekają kiedy OPEC ograniczy wydobycie i zaleja rynek paliwem z łupków. To normalne ropy jest dużo i każdy z niej czerpie kasę, także kwestią czasu jest kiedy znowu poleci baryłka w dół. bo nikt nie zatrzyma pompowania ropy jest jej duży i cena musi spaść taki jest rynek przechowywanie ropy też kosztuje bo jest to kasa zamrożona.

                                              Komentarz


                                              • ceny paliw w uk szkocja bp ropa 1.20 f benzyna 1.19 f morrison 1.14 f benzyna 1.15 ropa ,shell 1.23 f ropa 1.21 f benzyna , ceny prawie sa rowne ale juz nie wroci 1f za 1 litr , jakosc shell ma lipne paliwo lejesz mocy nie ma podbonie morisson tanio i lipne paliwo lejesz 50 litrow i zrobisz 430mil kupisz na bp i zrobisz ze 540 mil ,
                                                prawidłowa odległość ,mniejsza od większej

                                                Komentarz


                                                • tankowałem gnojówkę niedawno jeszcze stosunkowo po 4,15-20 , teraz już 4,40 parę.....damn

                                                  Komentarz


                                                  • Dojna zmiana szykuje nam wakacyjny prezencik
                                                    Opłata paliwowa w górę. Za benzynę, ropę i gaz zapłacimy więcej już w wakacje? - WP Finanse

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X