Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Jak jechałem na spot w piątek to w stolnie pod toruniem ON 3,89
    jak wracałem to 3,96
    to jest kawałek między świeciem, a toruniem, na którym na kilku stacjach koło siebie od kilku lat jest najtańsze paliwo na jakie trafiam
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #52
      ja leję V-Power racing na Shellu. Normalnie jest 4,99 PLN za litr. Teraz jakąś mają promocję i za punkty(które mi wcześniej przyznali) obniżają cenę i na rachunkach mam
      4,79 PLN za litr 100-oktanowego paliwa
      W porównaniu do 4,55 za Pb95 w Płocku to dobry deal

      Komentarz


      • #53
        ostatnio w tv podali ze w Iranie litr wachy kosztuje na polskie......... 27 groszy
        120,4hp/258Nm made by MT

        Komentarz


        • #54
          24 grosze.. ciagle płacze po nocach przez to :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :diabelski_usmiech
          BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

          Było O1 jest O3

          Komentarz


          • #55
            Dzis na BP 4.25 za litr ON :rant

            A pozniej przelecialem kolo Neste i co ? 3,89 ........ wtedy mnie k.... strzelila :evil:
            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


            Komentarz


            • #56
              dzisiaj w bydgoszczy na auchan - 3,85 za litr ON.

              Komentarz


              • #57
                mad_mark, tankujesz paliwo z auchan ??

                Nie wiem jak Twoj AGR ale moj na wtryskach ASV to ma problemy z ruszaniem dynamicznym z miejsca, bo silnik na tym paliwie sie dusi :evil:
                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                Komentarz


                • #58
                  misiek^wro, Jeszcze raz zatankujesz w marketowej stacji,to dostaniesz owocka :P
                  Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                  Komentarz


                  • #59
                    Zamieszczone przez JanuszSz
                    misiek^wro, Jeszcze raz zatankujesz w marketowej stacji,to dostaniesz owocka
                    :lol: :lol: :lol: dobre

                    Komentarz


                    • #60
                      JanuszSz, to bylo pol roku temu :P Dzieki Bogu, zalazlem za 50 zl, szybko zajechalem i wymieszalem z vpowerem :diabelski_usmiech
                      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                      Komentarz


                      • #61
                        misiek^wro, no :lol:
                        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                        Komentarz


                        • #62
                          misiek^wro, tankuje juz drugi rok bez zadnych problemow, nawet zima.

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez misiek^wro
                            mad_mark, tankujesz paliwo z auchan ??
                            A myslisz ze kto tam przywozi paliwo Nasz miejscowy oszolom paliwo ma z Orlenu, tak wiec chyba tu jakies walki odchodza. Druga sprawa, ilosc paliwa jakie na tych stacjach sa sprzedawane poniekad wyklucza robienie przekretow - nie ma czasu na to.
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #64
                              dziś Statoil PB95 4.49zł... :evil:
                              BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                              Było O1 jest O3

                              Komentarz


                              • #65
                                Qulek, zapowiadają się stałe podwyżki paliw . chwilowo pracuje na LOTOSie i z tego co mówią to cena ma dojść do wiosny do 4,70 za Pb 95 :twisted:

                                Komentarz


                                • #66
                                  Takie ceny mamy : Niezależny Portal Motoryzacyjny • AutoCentrum.pl
                                  Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                  Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                  Jest O1 1.6 BFQ

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Niestety, póki pazerność państwa nie ulży cenom paliwa będziemy płacić ceny zachodnie za litr paliwa.
                                    A niestety z płacami nie możemy się porównywać (przynajmniej większość) !!

                                    Czy znacie aktualne ceny paliwa u naszych zachodnich sąsiadów ?
                                    Jak jest różnica w cenie Pb95 a ON ?

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez Ziomal
                                      U mnie wczoraj było na Statoilu 4.10 za ON
                                      To musisz sie tankowac 10km za bialym w kierunku wawy tam na Shellu i orlenie paliwo tego samego dnia(25) bylo po 3,97zl za ON, do tego na shellu mozna skorzystac z tej promocji i zapunkty obnizaja cene paliwa o 20gr. za litr :diabelski_usmiech
                                      U mnie bylo 4,18zl za ON, ale to z tydzien temu, tanszych stacji nei ma wszystkie maja te same ceny :?
                                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez Maicroft
                                        mad_mark, tankujesz paliwo z auchan ??
                                        A niby skąd mają brać na Auchanie, Carrefourze, Tesco paliwo jak nie z Orlenu. Tylko Ruscy na stacje Lukoila będą paliwo ciągnąć od siebie (cena honoru). Reszta znanych marek stacji paliw też bierze jak nie z Orlenu to z Lotosu (zależnie od tego co jest bliżej). Po prostu nie opłaca się ciągnąć paliwa zza granicy, co najwyżej dodatki (te do Shell V Power czy też BP Ultimate- wystarczy domieszać w rafinerii i po krzyku).
                                        Ja tankuję z różną częstotilowścią na stacjach przy supermarketach. Nigdy nie miałem problemów, żadnych.
                                        Jeszcze jedna rzecz pod rozwagę- pomyślcie co by się stało gdyby ktoś zatankował trefne paliwo na takiej stacji i daleko od niej nie odjechał (a już słyszałem jak to ktoś tankował u chłopa i ze stacji nie wyjechał). Gdyby taka informacja poszła w świat, że ten czy tamtem okrada klientów, straciłby więcej niż tylko tankujących paliwo. Konkurencja na rynku supermarketów jest duża, utracić wizerunek łatwo, trudniej go odzyskać (i zaufanie klientów).

                                        Poza tym na stacjach firmowych częściej robią kontrole wewnętrzne jakości paliwa (są olbrzymie kary umowne dla właścicieli stacji działających na zasadzie franczyzy), tej zasadzie zapewne też podlegają stacje przy supermarketach. Paliwo ma spełniać normy obecnie obowiązujące (a są one wyśrubowane).
                                        It doesn't matter what we're losing
                                        It only matters what we're going to find!

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          temat wraca jak bumerang i o jakosci paliw na stacjach przy marketach juz bylo, ten watek mial byc o cenie

                                          jak ktos nie lubi swojego auta, to moze tankowac gdzie mu sie podoba :roll:
                                          Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                          http://www.disi-tune.pl
                                          Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                          Był WRX
                                          Była Octa

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            ja wlałem wczoraj gnojówkę o nazwie bioester na orlenie, cena 3,84 zobaczymy co się będzie działo
                                            TDI ASV 140KM 300Nm

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Zamieszczone przez Paweł T
                                              ja wlałem wczoraj gnojówkę o nazwie bioester na orlenie, cena 3,84 zobaczymy co się będzie działo
                                              chyba nie powinniśmy tego lać :roll: , przynajmniej ja mam to wyraźnie napisane na klapce wlewu :idea:

                                              [ Dodano: Sob 01 Mar, 08 09:26 ]
                                              Zamieszczone przez tomil
                                              A niby skąd mają brać na Auchanie, Carrefourze, Tesco paliwo jak nie z Orlenu.
                                              czasem biorą jeszcze zleżałe np. z demobilu
                                              z ropą rzeczywiście nie słyszałem problemów, ale kumpel w felicji robił ostatnio eksperymenty z tesco i przepały ma o 2L/100 większe nagle :diabelski_usmiech
                                              saport techniczny baj DGW
                                              była BKD+DSG '05 120kkm
                                              była BXE '08 190kkm
                                              no i nie ma :-)

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Zamieszczone przez szkoda
                                                ale kumpel w felicji robił ostatnio eksperymenty z tesco i przepały ma o 2L/100 większe nagle :diabelski_usmiech
                                                moja pierwsza Felicja (z jednopunktowym wtryskiem jeszcze :!: ) nie za bardzo chciała na tym jeździć :shock: jakies przydławienia, chyba ze dwa strzały... już myślałem że się coś zepsuło :shock: a wystarczyło zatankować na normalnej stacji :roll:

                                                o Subarakach w których się zapalają kontrolki check-engine na tym paliwie już wspominałem w innym wątku :roll:
                                                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                                http://www.disi-tune.pl
                                                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                                Był WRX
                                                Była Octa

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Zamieszczone przez tomil
                                                  A niby skąd mają brać na Auchanie, Carrefourze, Tesco paliwo jak nie z Orlenu.
                                                  Żartujesz, prawda?

                                                  Na polskim rynku jest cała masa dystrybutorów, pośredników, itp. firm handlujących paliwem.

                                                  Część z nich jest nieuczciwa. Pomijając przekręty podatkowe, itp. to wielu z nich po prostu sprzedaje jakiś syf. Paliwa stare, blendy, itd...
                                                  To są ogromne pieniądze i niestety branza jest bardzo podatna na patologie.

                                                  Wystarczy sprawdzic ile w ostatnich kilku latach bylo arestowan i wyroków w tej branzy - ja pochodze z Plocka, wiec sam wiem ile znanych mi osobiscie osob z branzy, w najlepszym wypadku odsiedzialo swoje na tymczasowym.

                                                  Nie wiem skąd biorą paliwa Auchany i inne, ale jesli uwazasz, ze w PL paliwo bierze sie tylko z dwóch źródeł, to jest to lekka nieznajomość tematu lub naiwność.

                                                  Bez urazy
                                                  TDI 205PS

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Zamieszczone przez MiKruS
                                                    Nie wiem skąd biorą paliwa Auchany i inne, ale jesli uwazasz, ze w PL paliwo bierze sie tylko z dwóch źródeł, to jest to lekka nieznajomość tematu lub naiwność.
                                                    Dzieki za napisanie tego, mi juz sie nie chcialo :twisted:
                                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X