Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

uchwyt na kubek czy da się zamontować w tym miejscu O1

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• uchwyt na kubek czy da się zamontować w tym miejscu O1

mrfazi, babsztyl z piersinonkami lub pazurami z LIdla

uchwyt na kubek czy da się zamontować w tym miejscu O1

Witam

Mam takie miejsce w którym są tylko zaślepki i nie ma tam nic czy można tam zamontować uchwyt na mubek taki jak jest w passacie b5 ewentualnie w którym miejscu można było by to zamontować ?

Komentarz

Widzę, że mamy ten sam problem z napojami :lol: Wydaje mi się, że od B5 będzie za szeroki, bo niestety (albo stety) jest przycisk od podgrzewania szyby. Osobiście zastanawiam się, czy może w to miejsce nie pasowałby uchwyt od Golfa np. http://allegro.pl/uchwyt-na-kubek-na...111417499.html.
      Wygląda jakby było na 1/4 din więc, może by się wpasował (ale na razie nie mam pomysłu jakby go można zamontować) ?

Jak na coś wpadniesz to koniecznie daj znać, bo też jestem zainteresowany tematem
      Skoda Octavia I Run '03 1.6 Pb+LPG

Komentarz

I ja chętnie poobserwuję temat.

W OI u siebie problem z napojami jakoś się sam urodził...

It's nice to be important but more important is to be nice

Komentarz

Spójrzcie na to: Forum - Octavia Club Polska
          Ewentualnie uchwyt z Lupo albo Arosy: Forum - Octavia Club Polska
          AlfaQ, od G4 nie pasuje
          رافال
          Spoty w Częstochowie
          Cause freedom is a lonely road

Moja O2FL

Komentarz

ten z lupo bądź z arosy nie za bardzo mam gdzie go wsadzić więc to chyba odpada

Komentarz

Zamieszczone przez rafiki
              Spójrzcie na to: Forum - Octavia Club Polska
              Ewentualnie uchwyt z Lupo albo Arosy: Forum - Octavia Club Polska
              Już je widziałem w innym temacie. Fakt, że są fajne, ale w tym wypadku są za szerokie - mamy 1 otwór na radio, a nad nim na szerokość tego otworu panel na 4 przyciski, gdzie jeden z nich jest zajęty przez przycisk ogrzewania tylnej szyby. :cry:
              Skoda Octavia I Run '03 1.6 Pb+LPG

Komentarz

a na to patrzyliście? [8L] Uchwyt na kubek w konsoli środkowej oraz podłokietniku
                رافال
                Spoty w Częstochowie

Moja O2FL

Komentarz

hmm tego nie widziałem ale może być to dobre rozwiązane pytanie teraz czy ten uchwyt wejdzie w skodowskie otwory na zaślepki

Komentarz

marky2552, rozwiązanie było u nas na forum omawiane jako dobre więc raczej tak. Użyłeś w ogóle szukajki zanim założyłeś ten temat? W dziale dot. retroliftingu O1 są co najmniej 2 lub 3 tematy o uchwycie na kubek :idea:
                    رافال
                    Spoty w Częstochowie

Moja O2FL

Komentarz

ok sprawdzę

Komentarz

Da się

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

A to mój sposób. Uchwyt z eBay, było trzeba trochę dostosować i jest gites.
                          Załączone pliki

Komentarz

kaju666
                            Świetna robota, ja musiałem wyrzucić podgrzewanie tylnej szyby pod pokrętła klimy, (no cuż i tak nie używam ) coś musiałem zrobić kosztem wygody

Komentarz

kaju666 , a gdy w uchwycie jest kubet to nie ma problemu z np. trzecim lub piątym biegiem? Tzn. czy uchwyt nie przeszkadza?

Komentarz

W moim przypadku uchwyt nie przeszkadza w jeździe, ani w rzucaniu biegów, nawet w obsłudze radia, dostęp do podglosniania radia gałką mam już troszkę gorzej ze zmianą utworów np z USB.Co do usb bo takie mam radio, to polecam pendrive wielkości micro jak do myszki komputerowej, pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez krzychor Zobacz posta
                                  kaju666 , a gdy w uchwycie jest kubet to nie ma problemu z np. trzecim lub piątym biegiem? Tzn. czy uchwyt nie przeszkadza?
                                  Przeszkadza muszę zmienić gałkę na krótszą.

Chyba taka się nada: Link

Komentarz

Gałka fajna i widać że uniwersalna (te naklejki, sprytny pomysł).

Komentarz

Można jeszcze 1 din z Alfy 147 założyć:

20180122_131608.jpg
                                      20180122_131652.jpg

Komentarz

o qrde ... to już wyglada tragicznie
                                        jest O1 RS 1.8T XENON
                                        była O1 1.9 TDI AGR

Komentarz

Czego szukasz, bo z Twojego postu nic nie wynika? Jeśli chodzi o ten uchwyt przy ręcznym, to mam go.
                                          Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                                          Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                                          Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

Komentarz

Ten uchwyt pod ręczny jest jakoś ogólnie dostępny czy trzeba się naszukać?

Komentarz

Zamieszczone przez andru123 Zobacz posta
                                              o qrde ... to już wyglada tragicznie

Co w tym tragicznego?
                                              Jakiś designerski majstersztyk to to nie jest, tak samo zresztą jak całe wnętrze w O1
                                              Tragiczne to by były wyciosane szufladki z płyty meblowej, pomalowane sprejem na różowo.

Pozatym to nie ma wyglądać tylko swoje zadanie spełniać, żeby dało się normalnie kawe czy puszke wozić. Czego nie można powiedzieć o tym pseudo patencie koło ręcznego.

Komentarz

to mamy jednak rozne poczucie estetyki
                                                ja mialem kiedys zamontowane uchwyty z lupo , wygladalo jak fabryka i spelnialo swoja role
                                                ale takiego czegos jak uchwyty z alfy w zyciu bym nie zamontowal hehehe
                                                w koncy wyjechaly uchwyty z lupo i zawitalo radio 2DIN , a ja zeby napic sie kawki zatrzymuje sie na stacji przynajmniej nic sie nie rozleje na bialą tapicerkę
                                                Nowoczesne medium, porządkuje świat i dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi w czasie rzeczywistym. Przewodnik Polaków w wirtualnym świecie.
                                                jest O1 RS 1.8T XENON
                                                była O1 1.9 TDI AGR

Komentarz

Pracuję...
                                                X