Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Tylne lampki podsufitki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    No właśnie mam ten sam problem włączenie lampki przedniej nie powoduje włączenia lampki z tyłu. Ale już włączenie lampki z tyłu powoduje włączenie lampki z przodu. Jak temu zaradzić. Co trzeba zrobić.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez gutecky Zobacz wpis
      No właśnie mam ten sam problem włączenie lampki przedniej nie powoduje włączenia lampki z tyłu. Ale już włączenie lampki z tyłu powoduje włączenie lampki z przodu. Jak temu zaradzić. Co trzeba zrobić.
      Na Twoim miejscu dołożyłbym lampkę na środku podsufitki i do niej podłączyłbym oryginalne boczne.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis


        Jak ustawię szablon to długopisem rysuję otwór na podsufitce. Zdejmuję szablon i wycinam nożykiem do tapet.

        [/url]
        A jakie powinny być wymiary by trafić - na ten środek od lewej i prawej ok ale ile z przodu do tyłu ??

        Komentarz


        • #29
          Nie wiem dokładnie. Lampkę montuję na wysokości tylnych rączek . Mniej więcej tak żeby kierowca do niej sięgnął siedząc na swoim miejscu.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez protonXx Zobacz wpis
            Próbował ktoś pociągnąć trzeci przewód ( z dioda prostownicza tak aby włączenie lampki z tyłu nie podawało napięcia na lampkę z przodu) z lampki przód do tych lampek z tyłu?

            Ja u siebie dwa lata temu dokładałem jedną na środku nad siedzeniami i wystarczy, 3 przewody tak jak w przedniej i żadnych takich sytuacji nie mam.
            i więcej światła do tego ;]
            http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
            https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X