Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeróbka lamp na xenon. O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeróbka lamp na xenon. O1

    Witam
    Z racji tego ze nie dawno mialem wypadek swoją Octavką o1 99 r przed lift, po długich namysłach postanowiłem ze dalej zostane przy starej poczciwej skodzie i podejme się reanimacji. Planuje przeróbkę na FL, w zwiazku z czym chcialem odrazu wrzucić xenon. Wiem wiem ze moge kupić gotowe lampy , ale chce kupić lampy po FL i samemu przerobic ( chodzi o wrzucenie soczewek nie zwykłych HIdów). Odnośnie tego , że przejrzałem cały wątek (wszystkie posty o xenonach) nie znalazlem odpowidzi na swoje pytania a kilka ich jest. Mianowicie pierwsze co, może gdzieś ktoś przez przypadek znalazl jakiś poradnik dotyczący przerabiania zwykłych lamp na xenon i moglby się podzielić informacją gdzie takie cuś mogłbym znaleźć ( bardzo mi sie by to przydało). Dwa na aukcjach internetowych ciężko znalezc lampy po FL, od cholery jest anglików. I teraz nasuwa się kolejne pytanie czy lampy w wersji angielskiej ( wiem że nie pasują bez przeróbek do normalnej jazdy w EU) nie nadają sie na przeróbkę pod xenon? Może ktoś juz się tym zajmował i chciałby udzielić kilku wskazówek
    z Góry dziękuje za odpowiedź

  • #2
    kup angliki i dokup cale zestawy xenona : soczewka przeslona metalowy odblysnik , reszta zostaje
    zwyklych lamp h4 nie przerobisz, szkoda pieniedzy i zachodu , i jeszcze pamietaj o spryskach no i przydaloby sie poziomowanie
    jest O1 RS 1.8T XENON
    była O1 1.9 TDI AGR

    Komentarz


    • #3
      Czemu dużo zachodu i pieniędzy?
      Mowisz zeby kupic orginalne xenony z anglika tylko wrzucić komplet soczewek zamiast tamtych tak?
      Akurat spryski mam , wersja SLX nie wiem czemu

      Komentarz


      • #4
        A jeszcze jedno pytanie czy regulacji ze starej lampy ( silniczki) nie da się jakoś przerobic zeby regulowac lampe xenonową?

        Komentarz


        • #5
          Bądź co bądź zakupilem oryginalne lampy EU xenon
          I teraz mam nowe pytanie odnośnie zrobienia przejsciówki z kostki 10 pinowej na 12 ( taka jaka jest w ori xenon). Znalazlem cala rozpiske na forum golfa ( do xenonów z Golfa IV)
          Ori Xenon w MK4 -opis, przeróbka -wszystko w jednym temacie - Forum.VWGolf.pl
          I teraz mam pytanie czy może ktoś przerabiał taki temat w O1? A może bedzię tak samo jak w lampach z golfa?

          Komentarz


          • #6
            Kotlet może stary ale myślałem nad tym wie ktoś jak rozkleić lampe w octavi 1 fl?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X