Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hak holowniczy do Octavii 1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hak holowniczy do Octavii 1

    Witam. Panowie zwracam się z prośbą o podpowiedź. Potrzebuje założyć hak holowniczy do swojej Octavii 1. Hak potrzebuje pod bagażnik rowerowy. Jeżeli chodzi o sam moduł oraz wiązkę to zamierzam to kupić w ASO. Chodzi mi tylko o firmę haka którą warto wziąć i żeby nie było problemu z montażem. Na Allegro widziałem nowe haki firmy Bosal i droższy np firmy Thule. Nie wiem czego szukać?
    "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
    PRAWO MURPHY'EGO

  • #2
    Nic nie musisz miec z ASO.

    Zwykly hak za 200zl i w zestawie masz wiazke, ktora podlacza sie do lewej lampy w bagazniku. Chyba ze masz czujniki cofania, no to beda pikac przy przyczepie. Wtedy, aby nie pikalo potrzebujesz modul pod to. Tam w sumie wystarczal jakis przekaznik ktory po podlaczeniu wtyczki odlaczal zasilanie czujnikow.
    Cos takiego: Link


    Hak obojetne kogo. Ja mam Steinhoffa w innym aucie juz 5 lat i nic sie z nim nie dzieje. Przyczepe ciaga bez problemu.

    Na rowery mozna szukac takiego, ktory teoretycznie ma wiekszy nacisk na kule tj. 75kg, a nie 60kg jak te tansze.

    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez marcooprodigy Zobacz wpis
      Witam. Panowie zwracam się z prośbą o podpowiedź. Potrzebuje założyć hak holowniczy do swojej Octavii 1. Hak potrzebuje pod bagażnik rowerowy. Jeżeli chodzi o sam moduł oraz wiązkę to zamierzam to kupić w ASO. Chodzi mi tylko o firmę haka którą warto wziąć i żeby nie było problemu z montażem. Na Allegro widziałem nowe haki firmy Bosal i droższy np firmy Thule. Nie wiem czego szukać?
      Co człowiek to opinia, ale może warto poszukać używki montowanej fabrycznie?
      Plus taki że np masz gniazdo chowane pod zderzak jak nieużywane.
      Niezależnie nowy czy używany, jak podłączasz przewody w gnieździe to dobrze je ocynować.
      Ostatnio edytowany przez Basu; 13279.

      Komentarz


      • #4
        Witam. Panowie dopiero wczoraj udało mi się założyć hak do Octavii ale mam pytanie. Przymierzam się do podłączenia wiązki haka. Rozumiem że muszę to podłączyć pod ledną z lamp ale z drugiej muszę i tak podciągnąć kierunkowskaz?
        "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
        PRAWO MURPHY'EGO

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Basu Zobacz wpis
          Niezależnie nowy czy używany, jak podłączasz przewody w gnieździe to dobrze je ocynować.
          Dobrze mówi a po cynowaniu w bolce gniazda złożyć na smar bo przewód pocynowany ale mosiężne konektory gniazda z czasem śniedzieją a posmarowane śniedzieją duuuużo wolniej. To tak z praktyki.
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            Hmm nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Czy te kierunkowskazy trzeba podłączać z lewej i prawej lampy? Pytam dlatego że w necie znalazłem informacje że ludzie podciągają wiązkę pod lewą lampę, i tutaj zacząłem się zastanawiać skąd z lewej lampy wezmą prawy kierunkowskaz?
            "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
            PRAWO MURPHY'EGO

            Komentarz


            • #7
              Z prawej lampy potrzebujesz kierunkowskaz i światło pozycyjne. Jeżeli robisz bez cięcia oryginalnej wiązki, za pomocą przejściówek, to trzeba brać z prawej lampy. Jeżeli tniesz kable, to możesz poszukać prawej pozycji i kierunkowskazu po lewej stronie, bo tędy biegnie wiązka.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X